21.11.2019 [05:21:58]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -48 kg:
Fights

1st Fight [-48 kg]: Preliminary round
MACHNICKA Vanessa
(Poland)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:00
SOSEROVA Natali
(Bulgaria)
 
2nd Fight [-48 kg]: Preliminary round
TESSMANN Janina
(Germany)
000010100-
IWYKPIWYKP
0:00
PONT Blandine
(France)
 
3rd Fight [-48 kg]: Preliminary round
EXINTAVELONI Danai
(Greece)
0000101001
IWYKPIWYKP
0:00
HENRIKSSON Emma
(Sweden)
 
4th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TAS Merve
(Turkey)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
1:23
GAVRIUSHENKO Daria
(Ukraine)
 
5th Fight [-48 kg]: Preliminary round
IONITA Camelia
(Romania)
0110-00001
IWYKPIWYKP
0:00
DUMITRITA Olevschii
(Moldova)
 
6th Fight [-48 kg]: Preliminary round
RITIENI Alessia
(Italy)
100020000-
IWYKPIWYKP
0:44
BEBOSHVILI Mzia
(Georgia)
 
7th Fight [-48 kg]: Preliminary round
GRANT Aimee
(Great Britain)
000010010-
IWYKPIWYKP
0:00
VISSER Jorien
(Netherlands)
 
8th Fight [-48 kg]: Preliminary round
JANKOWIAK Dominika
(Poland)
1000-00002
IWYKPIWYKP
3:11
PAPACHRISTODOULOU
(Cyprus)
 
9th Fight [-48 kg]: Preliminary round
SENYAYLA Rabia
(Turkey)
100010000-
IWYKPIWYKP
1:12
MARGIANI Salome
(Georgia)
 
10th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BORTAS Dora
(Croatia)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
LANGRENEZ Celine
(Netherlands)
 
11th Fight [-48 kg]: Preliminary round
POLLERA Simona
(Italy)
1000-00002
IWYKPIWYKP
0:00
SEFERI Blerina
(Macedonia)
 
12th Fight [-48 kg]: Preliminary round
STOICA Elena Madalina
(Romania)
0000410002
IWYKPIWYKP
0:29
BAUMANS Marine
(Belgium)
 
13th Fight [-48 kg]: Preliminary round
THEODORAKOPOULOU Aikaterini
(Greece)
0000110102
IWYKPIWYKP
0:56
MATIAS Patricia
(Portugal)
 
14th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TURCHEVA Anastasya
(Russia)
0000-00003
IWYKPIWYKP
0:00
MACHNICKA Vanessa
(Poland)
 
15th Fight [-48 kg]: Preliminary round
PONT Blandine
(France)
1010-00001
IWYKPIWYKP
2:31
HENRIKSSON Emma
(Sweden)
 
16th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TAS Merve
(Turkey)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
IONITA Camelia
(Romania)
 
17th Fight [-48 kg]: Preliminary round
RITIENI Alessia
(Italy)
0010200001
IWYKPIWYKP
0:00
VISSER Jorien
(Netherlands)
 
18th Fight [-48 kg]: Preliminary round
STANGAR Marusa
(Slovenia)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
2:26
JANKOWIAK Dominika
(Poland)
 
19th Fight [-48 kg]: Preliminary round
SENYAYLA Rabia
(Turkey)
0000-00001
IWYKPIWYKP
0:00
LANGRENEZ Celine
(Netherlands)
 
20th Fight [-48 kg]: Preliminary round
DOLGIKH Ekaterina
(Russia)
1000-00002
IWYKPIWYKP
0:37
POLLERA Simona
(Italy)
 
21th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BAUMANS Marine
(Belgium)
0000-00002
IWYKPIWYKP
0:00
MATIAS Patricia
(Portugal)
 
22th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TURCHEVA Anastasya
(Russia)
0000-01103
IWYKPIWYKP
0:00
PONT Blandine
(France)
 
23th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TAS Merve
(Turkey)
0010-1000-
IWYKPIWYKP
2:36
RITIENI Alessia
(Italy)
 
24th Fight [-48 kg]: Preliminary round
STANGAR Marusa
(Slovenia)
0000201002
IWYKPIWYKP
0:00
SENYAYLA Rabia
(Turkey)
 
25th Fight [-48 kg]: Preliminary round
DOLGIKH Ekaterina
(Russia)
0130-0100-
IWYKPIWYKP
0:00
BAUMANS Marine
(Belgium)
 
26th Fight [-48 kg]: Repechage
TESSMANN Janina
(Germany)
0010-00002
IWYKPIWYKP
0:00
HENRIKSSON Emma
(Sweden)
 
27th Fight [-48 kg]: Repechage
BEBOSHVILI Mzia
(Georgia)
0000210003
IWYKPIWYKP
0:22
VISSER Jorien
(Netherlands)
 
28th Fight [-48 kg]: Repechage
MARGIANI Salome
(Georgia)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
LANGRENEZ Celine
(Netherlands)
 
29th Fight [-48 kg]: Repechage
TESSMANN Janina
(Germany)
000030000-
IWYKPIWYKP
0:00
TURCHEVA Anastasya
(Russia)
 
30th Fight [-48 kg]: Repechage
VISSER Jorien
(Netherlands)
0000-1010-
IWYKPIWYKP
3:33
TAS Merve
(Turkey)
 
31th Fight [-48 kg]: Repechage
LANGRENEZ Celine
(Netherlands)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:29
STANGAR Marusa
(Slovenia)
 
32th Fight [-48 kg]: Repechage
POLLERA Simona
(Italy)
0000300002
IWYKPIWYKP
0:00
BAUMANS Marine
(Belgium)
 
33th Fight [-48 kg]: Semifinal
PONT Blandine
(France)
0010300001
IWYKPIWYKP
0:00
RITIENI Alessia
(Italy)
 
34th Fight [-48 kg]: Semifinal
SENYAYLA Rabia
(Turkey)
1010100004
IWYKPIWYKP
0:35
DOLGIKH Ekaterina
(Russia)
 
35th Fight [-48 kg]: Repechage
TURCHEVA Anastasya
(Russia)
0010100102
IWYKPIWYKP
0:00
TAS Merve
(Turkey)
 
36th Fight [-48 kg]: Repechage
STANGAR Marusa
(Slovenia)
1000100001
IWYKPIWYKP
2:00
BAUMANS Marine
(Belgium)
 
37th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
TURCHEVA Anastasya
(Russia)
0010-01002
IWYKPIWYKP
0:00
DOLGIKH Ekaterina
(Russia)
 
38th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
STANGAR Marusa
(Slovenia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
1:41
RITIENI Alessia
(Italy)
 
39th Fight [-48 kg]: Final
PONT Blandine
(France)
0000210101
IWYKPIWYKP
0:00
SENYAYLA Rabia
(Turkey)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-