23.07.2019 [22:12:17]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -50 kg:
Fights

1st Fight [-50 kg]: Preliminary round
ZEHIR Ugurcan
(Turkey)
1000-00101
IWYKPIWYKP
2:51
ZOURNATZIDIS Ioannis
(Greece)
 
2nd Fight [-50 kg]: Preliminary round
AHARON Alon
(Israel)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
1:39
PHETMANEE Kwin
(Netherlands)
 
3rd Fight [-50 kg]: Preliminary round
XENOFONTOS Ioannis
(Cyprus)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
SORGIATI Vincent
(France)
 
4th Fight [-50 kg]: Preliminary round
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
0110301002
IWYKPIWYKP
0:00
ASGAROV Mehdi
(Azerbaijan)
 
5th Fight [-50 kg]: Preliminary round
LUNCAN Vlad Codrut
(Romania)
100020000-
IWYKPIWYKP
2:00
POTTS Connor
(Great Britain)
 
6th Fight [-50 kg]: Preliminary round
NOZADZE Temur
(Georgia)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:13
PONGRACZ Bence
(Hungary)
 
7th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SZOLTYSEK Filip
(Poland)
000020000-
IWYKPIWYKP
0:00
ZAITSAU Ilya
(Belarus)
 
8th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SAMOTUG Kyryl
(Ukraine)
1000-0100-
IWYKPIWYKP
1:56
MUZHAILA Dzmitry
(Belarus)
 
9th Fight [-50 kg]: Preliminary round
KOROTZIDIS Georgios
(Greece)
0020100101
IWYKPIWYKP
0:00
CARREA Flavio
(Switzerland)
 
10th Fight [-50 kg]: Preliminary round
CELIK Emre
(Turkey)
0100100002
IWYKPIWYKP
0:00
VADIM Zaharia
(Moldova)
 
11th Fight [-50 kg]: Preliminary round
MERLIN Maxime
(France)
0000200003
IWYKPIWYKP
0:35
IVANOV Denislav
(Bulgaria)
 
12th Fight [-50 kg]: Preliminary round
ZABOLOTNYI Rustam
(Russia)
1110-0000-
IWYKPIWYKP
2:59
ZENONOS Loizos
(Cyprus)
 
13th Fight [-50 kg]: Preliminary round
CARLINO Andrea
(Italy)
0110100002
IWYKPIWYKP
0:00
HAKOBYAN Gor
(Armenia)
 
14th Fight [-50 kg]: Preliminary round
HUSEYNOV Karamat
(Azerbaijan)
0120100001
IWYKPIWYKP
0:00
ALIN Albu
(Romania)
 
15th Fight [-50 kg]: Preliminary round
MONORI Daniel
(Hungary)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
3:00
COIMBRA Antonio
(Portugal)
 
16th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SIMEONIDIS Konstantin
(Russia)
0010-00102
IWYKPIWYKP
0:00
ZEHIR Ugurcan
(Turkey)
 
17th Fight [-50 kg]: Preliminary round
AHARON Alon
(Israel)
0020301003
IWYKPIWYKP
0:00
SORGIATI Vincent
(France)
 
18th Fight [-50 kg]: Preliminary round
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
1000200002
IWYKPIWYKP
0:00
LUNCAN Vlad Codrut
(Romania)
 
19th Fight [-50 kg]: Preliminary round
NOZADZE Temur
(Georgia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:29
ZAITSAU Ilya
(Belarus)
 
20th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SAMOTUG Kyryl
(Ukraine)
1010100002
IWYKPIWYKP
1:11
KOROTZIDIS Georgios
(Greece)
 
21th Fight [-50 kg]: Preliminary round
CELIK Emre
(Turkey)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:45
MERLIN Maxime
(France)
 
22th Fight [-50 kg]: Preliminary round
ZABOLOTNYI Rustam
(Russia)
1110100001
IWYKPIWYKP
1:00
CARLINO Andrea
(Italy)
 
23th Fight [-50 kg]: Preliminary round
HUSEYNOV Karamat
(Azerbaijan)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:52
MONORI Daniel
(Hungary)
 
24th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SIMEONIDIS Konstantin
(Russia)
1030100001
IWYKPIWYKP
0:00
SORGIATI Vincent
(France)
 
25th Fight [-50 kg]: Preliminary round
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
0000301003
IWYKPIWYKP
0:20
NOZADZE Temur
(Georgia)
 
26th Fight [-50 kg]: Preliminary round
SAMOTUG Kyryl
(Ukraine)
1110-0000-
IWYKPIWYKP
1:33
CELIK Emre
(Turkey)
 
27th Fight [-50 kg]: Preliminary round
ZABOLOTNYI Rustam
(Russia)
1020-0000-
IWYKPIWYKP
2:22
HUSEYNOV Karamat
(Azerbaijan)
 
28th Fight [-50 kg]: Repechage
PONGRACZ Bence
(Hungary)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:24
ZAITSAU Ilya
(Belarus)
 
29th Fight [-50 kg]: Repechage
MUZHAILA Dzmitry
(Belarus)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:36
KOROTZIDIS Georgios
(Greece)
 
30th Fight [-50 kg]: Repechage
ZENONOS Loizos
(Cyprus)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
3:00
CARLINO Andrea
(Italy)
 
31th Fight [-50 kg]: Repechage
ZEHIR Ugurcan
(Turkey)
1000200002
IWYKPIWYKP
2:23
SORGIATI Vincent
(France)
 
32th Fight [-50 kg]: Repechage
PONGRACZ Bence
(Hungary)
0000300103
IWYKPIWYKP
0:00
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
 
33th Fight [-50 kg]: Repechage
MUZHAILA Dzmitry
(Belarus)
0000100101
IWYKPIWYKP
0:00
CELIK Emre
(Turkey)
 
34th Fight [-50 kg]: Repechage
CARLINO Andrea
(Italy)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
0:14
HUSEYNOV Karamat
(Azerbaijan)
 
35th Fight [-50 kg]: Semifinal
SIMEONIDIS Konstantin
(Russia)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
NOZADZE Temur
(Georgia)
 
36th Fight [-50 kg]: Semifinal
SAMOTUG Kyryl
(Ukraine)
0000201002
IWYKPIWYKP
0:00
ZABOLOTNYI Rustam
(Russia)
 
37th Fight [-50 kg]: Repechage
ZEHIR Ugurcan
(Turkey)
0000100103
IWYKPIWYKP
0:00
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
 
38th Fight [-50 kg]: Repechage
CELIK Emre
(Turkey)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:55
CARLINO Andrea
(Italy)
 
39th Fight [-50 kg]: Fight for 3rd place
KHUBASHVILI Vano
(Georgia)
0100-10001
IWYKPIWYKP
1:12
SAMOTUG Kyryl
(Ukraine)
 
40th Fight [-50 kg]: Fight for 3rd place
CARLINO Andrea
(Italy)
0000-10402
IWYKPIWYKP
0:00
SIMEONIDIS Konstantin
(Russia)
 
41th Fight [-50 kg]: Final
NOZADZE Temur
(Georgia)
0000-11103
IWYKPIWYKP
0:36
ZABOLOTNYI Rustam
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-