08.12.2019 [08:50:21]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -52 kg:
Fights

1st Fight [-52 kg]: Preliminary round
BUNJAKU Diellza
(International Judo Federation)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:56
PATIN Gwenaelle
(France)
 
2nd Fight [-52 kg]: Preliminary round
TOPOLOVEC Tihea
(Croatia)
011010000-
IWYKPIWYKP
0:00
SCHNEIDER Sarita
(Netherlands)
 
3rd Fight [-52 kg]: Preliminary round
MOMCILOVIC Aleksandra
(Serbia)
000010010-
IWYKPIWYKP
0:00
STARKE Pauline
(Germany)
 
4th Fight [-52 kg]: Preliminary round
POLGAR Luca
(Hungary)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
GILES Chelsie
(Great Britain)
 
5th Fight [-52 kg]: Preliminary round
KORKMAZ Irem
(Turkey)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:43
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
6th Fight [-52 kg]: Preliminary round
KALETA Aleksandra
(Poland)
1000100001
IWYKPIWYKP
3:16
ZOTOU Valentini
(Greece)
 
7th Fight [-52 kg]: Preliminary round
KHALILI Nazakat
(Azerbaijan)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
BOUDOUAIA Lydia
(France)
 
8th Fight [-52 kg]: Preliminary round
HANTUK Burcu
(Turkey)
1000100004
IWYKPIWYKP
1:32
KUTKAITE Dzestina
(Lithuania)
 
9th Fight [-52 kg]: Preliminary round
CIESLIK Klaudia
(Poland)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:00
SERIFOVSKA Berna
(Macedonia)
 
10th Fight [-52 kg]: Preliminary round
HERASYMENKO Iryna
(Ukraine)
0100-1000-
IWYKPIWYKP
2:00
SOLLEY Lanina
(Great Britain)
 
11th Fight [-52 kg]: Preliminary round
SHRAINER Margarita
(Russia)
0100200002
IWYKPIWYKP
0:00
FERNANDES Joana
(Portugal)
 
12th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PAPASTAMOU Aggeliki
(Greece)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:35
KEMMINK Julie.
(Netherlands)
 
13th Fight [-52 kg]: Preliminary round
SHILOVA Kristina
(Russia)
0000300001
IWYKPIWYKP
0:00
PATIN Gwenaelle
(France)
 
14th Fight [-52 kg]: Preliminary round
TOPOLOVEC Tihea
(Croatia)
0000201101
IWYKPIWYKP
0:00
STARKE Pauline
(Germany)
 
15th Fight [-52 kg]: Preliminary round
LESKI Andreja
(Slovenia)
0000-00002
IWYKPIWYKP
0:00
POLGAR Luca
(Hungary)
 
16th Fight [-52 kg]: Preliminary round
BLAVIER Myriam
(Belgium)
1000100001
IWYKPIWYKP
0:00
KALETA Aleksandra
(Poland)
 
17th Fight [-52 kg]: Preliminary round
ERTL Barbara
(Germany)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:53
BOUDOUAIA Lydia
(France)
 
18th Fight [-52 kg]: Preliminary round
HANTUK Burcu
(Turkey)
0000300102
IWYKPIWYKP
0:00
CIESLIK Klaudia
(Poland)
 
19th Fight [-52 kg]: Preliminary round
TEMELKOVA Betina
(Bulgaria)
010010010-
IWYKPIWYKP
0:00
SOLLEY Lanina
(Great Britain)
 
20th Fight [-52 kg]: Preliminary round
SHRAINER Margarita
(Russia)
0000-10001
IWYKPIWYKP
2:00
KEMMINK Julie.
(Netherlands)
 
21th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PATIN Gwenaelle
(France)
0020100001
IWYKPIWYKP
0:00
STARKE Pauline
(Germany)
 
22th Fight [-52 kg]: Preliminary round
LESKI Andreja
(Slovenia)
0010-00003
IWYKPIWYKP
0:00
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
23th Fight [-52 kg]: Preliminary round
BOUDOUAIA Lydia
(France)
011010010-
IWYKPIWYKP
0:00
CIESLIK Klaudia
(Poland)
 
24th Fight [-52 kg]: Preliminary round
TEMELKOVA Betina
(Bulgaria)
1100-00002
IWYKPIWYKP
0:39
KEMMINK Julie.
(Netherlands)
 
25th Fight [-52 kg]: Repechage
BUNJAKU Diellza
(International Judo Federation)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:33
SHILOVA Kristina
(Russia)
 
26th Fight [-52 kg]: Repechage
KHALILI Nazakat
(Azerbaijan)
0120200001
IWYKPIWYKP
0:00
ERTL Barbara
(Germany)
 
27th Fight [-52 kg]: Repechage
SHILOVA Kristina
(Russia)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
STARKE Pauline
(Germany)
 
28th Fight [-52 kg]: Repechage
POLGAR Luca
(Hungary)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:20
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
29th Fight [-52 kg]: Repechage
KHALILI Nazakat
(Azerbaijan)
001010000-
IWYKPIWYKP
0:00
CIESLIK Klaudia
(Poland)
 
30th Fight [-52 kg]: Repechage
SOLLEY Lanina
(Great Britain)
0000-10001
IWYKPIWYKP
1:50
KEMMINK Julie.
(Netherlands)
 
31th Fight [-52 kg]: Semifinal
PATIN Gwenaelle
(France)
0000200102
IWYKPIWYKP
0:00
LESKI Andreja
(Slovenia)
 
32th Fight [-52 kg]: Semifinal
BOUDOUAIA Lydia
(France)
0000-00201
IWYKPIWYKP
0:00
TEMELKOVA Betina
(Bulgaria)
 
33th Fight [-52 kg]: Repechage
STARKE Pauline
(Germany)
1010100001
IWYKPIWYKP
2:25
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
34th Fight [-52 kg]: Repechage
KHALILI Nazakat
(Azerbaijan)
1030-00101
IWYKPIWYKP
0:00
KEMMINK Julie.
(Netherlands)
 
35th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
STARKE Pauline
(Germany)
1000-00001
IWYKPIWYKP
0:40
BOUDOUAIA Lydia
(France)
 
36th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
KHALILI Nazakat
(Azerbaijan)
001020100-
IWYKPIWYKP
0:00
PATIN Gwenaelle
(France)
 
37th Fight [-52 kg]: Final
LESKI Andreja
(Slovenia)
0010300002
IWYKPIWYKP
0:00
TEMELKOVA Betina
(Bulgaria)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-