20.11.2019 [16:44:19]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -60 kg:
Fights

1st Fight [-60 kg]: Preliminary round
SAHA Luukas
(Finland)
0000-01002
IWYKPIWYKP
0:00
TRIKOMITIS Christos
(Cyprus)
 
2nd Fight [-60 kg]: Preliminary round
STRICKLER Andrin
(Switzerland)
0000-00003
IWYKPIWYKP
0:00
KASTNER Patryk
(Poland)
 
3rd Fight [-60 kg]: Preliminary round
NACU Ion
(Moldova)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:59
MAATTA Henri
(Finland)
 
4th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACREZ Thomas
(France)
0000200003
IWYKPIWYKP
0:00
NURKOVIC Jusuf
(Montenegro)
 
5th Fight [-60 kg]: Preliminary round
LIZUNAS Edgaras
(Lithuania)
0100100102
IWYKPIWYKP
0:00
POWELL Daniel
(Great Britain)
 
6th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACDONALD Neil
(Great Britain)
1000100003
IWYKPIWYKP
0:10
ALTOSAR Mark
(Estonia)
 
7th Fight [-60 kg]: Preliminary round
TRIKOMITIS Christos
(Cyprus)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:20
DITTRICH Maik
(Germany)
 
8th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
3:17
MORGENBESSER Martin
(Austria)
 
9th Fight [-60 kg]: Preliminary round
TAGIZADA Rufat
(Azerbaijan)
001030010-
IWYKPIWYKP
0:00
GABRIELYAN Daniel
(Armenia)
 
10th Fight [-60 kg]: Preliminary round
CILOGLU Bilal
(Turkey)
0000410003
IWYKPIWYKP
0:20
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
 
11th Fight [-60 kg]: Preliminary round
STRICKLER Andrin
(Switzerland)
1100-00002
IWYKPIWYKP
0:11
CIOBIRCA Cristian
(Moldova)
 
12th Fight [-60 kg]: Preliminary round
KURDIANI Jambuli
(Georgia)
1100-00003
IWYKPIWYKP
2:14
CULLHAJ Indrit
(Albania)
 
13th Fight [-60 kg]: Preliminary round
DAMYANOV Petar
(Bulgaria)
000011010-
IWYKPIWYKP
0:17
BOUDA Romaric Wend Yam
(France)
 
14th Fight [-60 kg]: Preliminary round
SHANI Ofek
(Israel)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:29
SARIKAYA Ugur
(Turkey)
 
15th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MAATTA Henri
(Finland)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
BARCZYK Karol
(Poland)
 
16th Fight [-60 kg]: Preliminary round
PETROSINO Mario
(Italy)
0000100102
IWYKPIWYKP
0:00
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
 
17th Fight [-60 kg]: Preliminary round
SKOUROUMOUNIS Christos
(Cyprus)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
BEGU Blenard
(International Judo Federation)
 
18th Fight [-60 kg]: Preliminary round
HEYDRLI Murad
(Azerbaijan)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
1:53
MIRCEA Catalin
(Romania)
 
19th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACREZ Thomas
(France)
1010-0000H
IWYKPIWYKP
0:00
MARKARIAN Georgios
(Greece)
 
20th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
0000-00002
IWYKPIWYKP
0:00
KHACHATRYAN Samvel
(Armenia)
 
21th Fight [-60 kg]: Preliminary round
LIZUNAS Edgaras
(Lithuania)
0010200003
IWYKPIWYKP
0:00
TEMELKOV Bozhidar
(Bulgaria)
 
22th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACDONALD Neil
(Great Britain)
1000-00001
IWYKPIWYKP
0:45
DITTRICH Maik
(Germany)
 
23th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
2:56
GABRIELYAN Daniel
(Armenia)
 
24th Fight [-60 kg]: Preliminary round
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
STRICKLER Andrin
(Switzerland)
 
25th Fight [-60 kg]: Preliminary round
KURDIANI Jambuli
(Georgia)
0000H0000-
IWYKPIWYKP
0:00
BOUDA Romaric Wend Yam
(France)
 
26th Fight [-60 kg]: Preliminary round
SHANI Ofek
(Israel)
0100-00001
IWYKPIWYKP
0:00
MAATTA Henri
(Finland)
 
27th Fight [-60 kg]: Preliminary round
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
1010-00003
IWYKPIWYKP
0:47
SKOUROUMOUNIS Christos
(Cyprus)
 
28th Fight [-60 kg]: Preliminary round
HEYDRLI Murad
(Azerbaijan)
010021000-
IWYKPIWYKP
0:23
MACREZ Thomas
(France)
 
29th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
1000100001
IWYKPIWYKP
1:12
LIZUNAS Edgaras
(Lithuania)
 
30th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACDONALD Neil
(Great Britain)
001010000-
IWYKPIWYKP
0:00
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
 
31th Fight [-60 kg]: Preliminary round
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
0000310001
IWYKPIWYKP
0:45
BOUDA Romaric Wend Yam
(France)
 
32th Fight [-60 kg]: Preliminary round
SHANI Ofek
(Israel)
1100-0000H
IWYKPIWYKP
0:43
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
 
33th Fight [-60 kg]: Preliminary round
MACREZ Thomas
(France)
0000200003
IWYKPIWYKP
0:00
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
 
34th Fight [-60 kg]: Repechage
NURKOVIC Jusuf
(Montenegro)
0000201002
IWYKPIWYKP
0:00
MARKARIAN Georgios
(Greece)
 
35th Fight [-60 kg]: Repechage
ALTOSAR Mark
(Estonia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:27
DITTRICH Maik
(Germany)
 
36th Fight [-60 kg]: Repechage
DAMYANOV Petar
(Bulgaria)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
4:00
KURDIANI Jambuli
(Georgia)
 
37th Fight [-60 kg]: Repechage
SARIKAYA Ugur
(Turkey)
000020000-
IWYKPIWYKP
0:00
MAATTA Henri
(Finland)
 
38th Fight [-60 kg]: Repechage
MARKARIAN Georgios
(Greece)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
3:33
HEYDRLI Murad
(Azerbaijan)
 
39th Fight [-60 kg]: Repechage
ALTOSAR Mark
(Estonia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:48
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
 
40th Fight [-60 kg]: Repechage
DAMYANOV Petar
(Bulgaria)
0000301002
IWYKPIWYKP
0:00
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
 
41th Fight [-60 kg]: Repechage
MAATTA Henri
(Finland)
0000300001
IWYKPIWYKP
0:00
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
 
42th Fight [-60 kg]: Repechage
HEYDRLI Murad
(Azerbaijan)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
 
43th Fight [-60 kg]: Semifinal
MACDONALD Neil
(Great Britain)
0000-01001
IWYKPIWYKP
0:00
BOUDA Romaric Wend Yam
(France)
 
44th Fight [-60 kg]: Semifinal
SHANI Ofek
(Israel)
110010000H
IWYKPIWYKP
0:56
MACREZ Thomas
(France)
 
45th Fight [-60 kg]: Repechage
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
0100200002
IWYKPIWYKP
0:00
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
 
46th Fight [-60 kg]: Repechage
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
0100-00103
IWYKPIWYKP
0:00
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
 
47th Fight [-60 kg]: Fight for 3rd place
MAMYEDOV Asim
(Ukraine)
1100-0000-
IWYKPIWYKP
3:37
MACREZ Thomas
(France)
 
48th Fight [-60 kg]: Fight for 3rd place
VAN DER WERFF Twan
(Netherlands)
0000410001
IWYKPIWYKP
1:39
MACDONALD Neil
(Great Britain)
 
49th Fight [-60 kg]: Final
BOUDA Romaric Wend Yam
(France)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:27
SHANI Ofek
(Israel)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-