20.11.2019 [16:37:30]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Fights

1st Fight [-66 kg]: Preliminary round
SAMOROKOVS Vjaceslavs
(Latvia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:00
GINER Oron
(Israel)
 
2nd Fight [-66 kg]: Preliminary round
THEODOROPOULOS Nikolaos-Chrysovalantis
(Greece)
0000201101
IWYKPIWYKP
0:00
BODEA Razvan
(Romania)
 
3rd Fight [-66 kg]: Preliminary round
PANTELI Fotis
(Cyprus)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:44
HAUCH Alexander
(Austria)
 
4th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KHITARYAN Gevorg
(Armenia)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:13
LAAKKONEN Aku
(Finland)
 
5th Fight [-66 kg]: Preliminary round
NURKOVIC Jakub
(Montenegro)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:27
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
 
6th Fight [-66 kg]: Preliminary round
STOJAK Filip
(Bosnia-Herzegovina)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:27
SOLTANOV Eldar
(Azerbaijan)
 
7th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BRAZIONIS Gajus
(Lithuania)
0000-01101
IWYKPIWYKP
0:00
JURKOVIC Ivo
(Slovenia)
 
8th Fight [-66 kg]: Preliminary round
JEAN Daniel
(France)
1000100004
IWYKPIWYKP
1:13
HADJIADAMOU Charilaos
(Cyprus)
 
9th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HEYDAROV Hidayat
(Azerbaijan)
1010200003
IWYKPIWYKP
0:15
REIS David
(Portugal)
 
10th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GINER Oron
(Israel)
1000-00002
IWYKPIWYKP
1:29
VULOVIC Janko
(Montenegro)
 
11th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ORI Csanad
(Hungary)
1000-00002
IWYKPIWYKP
0:31
SPASOV Pavlin
(Bulgaria)
 
12th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BODEA Razvan
(Romania)
000021100-
IWYKPIWYKP
1:22
UDESIANI Beka
(Georgia)
 
13th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KOSAK Jan
(Slovenia)
0010-00002
IWYKPIWYKP
0:00
ANDRIES Cornel
(Moldova)
 
14th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HAUCH Alexander
(Austria)
0000110001
IWYKPIWYKP
0:00
MACIAS Christoffer
(Sweden)
 
15th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MATT Naim
(Switzerland)
1000-01001
IWYKPIWYKP
2:00
KRYVYTSKIY Artur
(Ukraine)
 
16th Fight [-66 kg]: Preliminary round
LAAKKONEN Aku
(Finland)
0000300002
IWYKPIWYKP
0:00
SCHREIBER Frederik
(Germany)
 
17th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CHASYGOV Ismail
(Russia)
1120-0000H
IWYKPIWYKP
1:33
LAAS Part
(Estonia)
 
18th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:17
FERNANDO Joao
(Portugal)
 
19th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HAM Eric
(Great Britain)
110010000-
IWYKPIWYKP
0:27
HADARO Balazs
(Hungary)
 
20th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SOLTANOV Eldar
(Azerbaijan)
000011000-
IWYKPIWYKP
2:00
CIOLAN Razvan Adrian
(Romania)
 
21th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNCIC Milan
(Serbia)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
2:53
PAPA Luca
(Switzerland)
 
22th Fight [-66 kg]: Preliminary round
JURKOVIC Ivo
(Slovenia)
001011000-
IWYKPIWYKP
1:25
PUECHEL Maurice
(Germany)
 
23th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SULLI Gabriele
(Italy)
0010-1000-
IWYKPIWYKP
3:19
DALLAKYAN Albert
(Ukraine)
 
24th Fight [-66 kg]: Preliminary round
JEAN Daniel
(France)
100020010-
IWYKPIWYKP
2:29
GHAZARYAN Karlen
(Armenia)
 
25th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HEYDAROV Hidayat
(Azerbaijan)
1000-0010-
IWYKPIWYKP
2:38
GINER Oron
(Israel)
 
26th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ORI Csanad
(Hungary)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
2:56
UDESIANI Beka
(Georgia)
 
27th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KOSAK Jan
(Slovenia)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
1:30
MACIAS Christoffer
(Sweden)
 
28th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MATT Naim
(Switzerland)
1000100001
IWYKPIWYKP
0:26
SCHREIBER Frederik
(Germany)
 
29th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CHASYGOV Ismail
(Russia)
0010-00002
IWYKPIWYKP
0:00
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
 
30th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HAM Eric
(Great Britain)
1020100002
IWYKPIWYKP
0:00
CIOLAN Razvan Adrian
(Romania)
 
31th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNCIC Milan
(Serbia)
1000-0010-
IWYKPIWYKP
0:15
PUECHEL Maurice
(Germany)
 
32th Fight [-66 kg]: Preliminary round
DALLAKYAN Albert
(Ukraine)
0000101001
IWYKPIWYKP
0:00
JEAN Daniel
(France)
 
33th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HEYDAROV Hidayat
(Azerbaijan)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:59
UDESIANI Beka
(Georgia)
 
34th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KOSAK Jan
(Slovenia)
0000310002
IWYKPIWYKP
1:28
MATT Naim
(Switzerland)
 
35th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CHASYGOV Ismail
(Russia)
0010100002
IWYKPIWYKP
0:00
HAM Eric
(Great Britain)
 
36th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNCIC Milan
(Serbia)
0000200003
IWYKPIWYKP
0:00
JEAN Daniel
(France)
 
37th Fight [-66 kg]: Repechage
REIS David
(Portugal)
1000100001
IWYKPIWYKP
2:40
GINER Oron
(Israel)
 
38th Fight [-66 kg]: Repechage
KRYVYTSKIY Artur
(Ukraine)
0000-01101
IWYKPIWYKP
0:00
SCHREIBER Frederik
(Germany)
 
39th Fight [-66 kg]: Repechage
LAAS Part
(Estonia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:54
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
 
40th Fight [-66 kg]: Repechage
PAPA Luca
(Switzerland)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:51
PUECHEL Maurice
(Germany)
 
41th Fight [-66 kg]: Repechage
REIS David
(Portugal)
0000301003
IWYKPIWYKP
0:00
UDESIANI Beka
(Georgia)
 
42th Fight [-66 kg]: Repechage
SCHREIBER Frederik
(Germany)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
KOSAK Jan
(Slovenia)
 
43th Fight [-66 kg]: Repechage
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
010030010-
IWYKPIWYKP
0:00
HAM Eric
(Great Britain)
 
44th Fight [-66 kg]: Repechage
PUECHEL Maurice
(Germany)
0000-1010-
IWYKPIWYKP
3:00
JEAN Daniel
(France)
 
45th Fight [-66 kg]: Semifinal
HEYDAROV Hidayat
(Azerbaijan)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:00
MATT Naim
(Switzerland)
 
46th Fight [-66 kg]: Semifinal
CHASYGOV Ismail
(Russia)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:17
BUNCIC Milan
(Serbia)
 
47th Fight [-66 kg]: Repechage
UDESIANI Beka
(Georgia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:51
KOSAK Jan
(Slovenia)
 
48th Fight [-66 kg]: Repechage
BISHKAROV Ivan
(Bulgaria)
0000-1020-
IWYKPIWYKP
2:56
JEAN Daniel
(France)
 
49th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
UDESIANI Beka
(Georgia)
1100-00002
IWYKPIWYKP
2:11
BUNCIC Milan
(Serbia)
 
50th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
JEAN Daniel
(France)
1000100002
IWYKPIWYKP
2:48
MATT Naim
(Switzerland)
 
51th Fight [-66 kg]: Final
HEYDAROV Hidayat
(Azerbaijan)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
0:21
CHASYGOV Ismail
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-