20.11.2019 [17:17:37]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -73 kg:
Fights

1st Fight [-73 kg]: Preliminary round
MAMARDASHVILI Simon
(Georgia)
1000100003
IWYKPIWYKP
2:53
TODOROVIC Danilo
(Montenegro)
 
2nd Fight [-73 kg]: Preliminary round
APOSTOLOU Theocharis
(Cyprus)
000021000-
IWYKPIWYKP
2:00
GUSA Andrei
(Romania)
 
3rd Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOLESNIK Alexandr
(Russia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:41
KYRIAKOU Lazaros
(Cyprus)
 
4th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MOVSISYAN Vahe
(Armenia)
1000100001
IWYKPIWYKP
1:52
STEFANOV Ivan
(Bulgaria)
 
5th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ZIVOJINOVIC Filip
(Serbia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:55
REIJNTJENS Jan
(Netherlands)
 
6th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MILETIC Toni
(Bosnia-Herzegovina)
0000310001
IWYKPIWYKP
1:00
RIBOULET Guillaume
(France)
 
7th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MCWATT Stuart
(Great Britain)
0110200002
IWYKPIWYKP
0:00
PUHM Aslanbeg
(Estonia)
 
8th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MAMARDASHVILI Simon
(Georgia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
2:25
BALDEAN Teodor
(Romania)
 
9th Fight [-73 kg]: Preliminary round
HOJAK Martin
(Slovenia)
1000100003
IWYKPIWYKP
2:21
CASAGLIA Leonardo
(Italy)
 
10th Fight [-73 kg]: Preliminary round
VALENTE Bernardo
(Portugal)
000011000-
IWYKPIWYKP
2:36
BALAMPANASVILI Vasileios
(Greece)
 
11th Fight [-73 kg]: Preliminary round
AGHAYEV Samir
(Azerbaijan)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:00
WAGNER Christopher
(Austria)
 
12th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GUSA Andrei
(Romania)
1000-0010-
IWYKPIWYKP
2:29
SMIDA Michal
(Slovakia)
 
13th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GRAMKOW Tim
(Germany)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:49
SMINK Jesper
(Netherlands)
 
14th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MARCINKIEWICZ Sebastian
(Poland)
0000311103
IWYKPIWYKP
0:00
DAL ZENNARO Andrea
(Italy)
 
15th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GIGAURI Giga
(Georgia)
0110-0000-
IWYKPIWYKP
0:00
KRANJC POZAR Peter
(Slovenia)
 
16th Fight [-73 kg]: Preliminary round
RODRIGUES Joao
(Portugal)
000011000-
IWYKPIWYKP
2:58
DUINOVS Nikita
(Latvia)
 
17th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SARHEGYI Gabor
(Hungary)
0000210001
IWYKPIWYKP
0:29
RADNEV Kaloyan
(Bulgaria)
 
18th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TOMULESCU Alexandru
(Moldova)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:48
CHILARD Nicolas
(France)
 
19th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOLESNIK Alexandr
(Russia)
1110100003
IWYKPIWYKP
2:17
MOVSISYAN Vahe
(Armenia)
 
20th Fight [-73 kg]: Preliminary round
REIJNTJENS Jan
(Netherlands)
0000200203
IWYKPIWYKP
0:00
RIBOULET Guillaume
(France)
 
21th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MCWATT Stuart
(Great Britain)
0100100002
IWYKPIWYKP
0:00
MAMARDASHVILI Simon
(Georgia)
 
22th Fight [-73 kg]: Preliminary round
HOJAK Martin
(Slovenia)
1100-00004
IWYKPIWYKP
0:21
BALAMPANASVILI Vasileios
(Greece)
 
23th Fight [-73 kg]: Preliminary round
WAGNER Christopher
(Austria)
0000-00002
IWYKPIWYKP
0:00
GUSA Andrei
(Romania)
 
24th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GRAMKOW Tim
(Germany)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:21
DAL ZENNARO Andrea
(Italy)
 
25th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GIGAURI Giga
(Georgia)
0000110101
IWYKPIWYKP
1:46
DUINOVS Nikita
(Latvia)
 
26th Fight [-73 kg]: Preliminary round
RADNEV Kaloyan
(Bulgaria)
000011100-
IWYKPIWYKP
1:51
CHILARD Nicolas
(France)
 
27th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOLESNIK Alexandr
(Russia)
0010-00003
IWYKPIWYKP
0:00
RIBOULET Guillaume
(France)
 
28th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MCWATT Stuart
(Great Britain)
0000110001
IWYKPIWYKP
2:55
HOJAK Martin
(Slovenia)
 
29th Fight [-73 kg]: Preliminary round
WAGNER Christopher
(Austria)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:12
GRAMKOW Tim
(Germany)
 
30th Fight [-73 kg]: Preliminary round
DUINOVS Nikita
(Latvia)
0000200001
IWYKPIWYKP
1:14
CHILARD Nicolas
(France)
 
31th Fight [-73 kg]: Repechage
KYRIAKOU Lazaros
(Cyprus)
000010110-
IWYKPIWYKP
0:00
MOVSISYAN Vahe
(Armenia)
 
32th Fight [-73 kg]: Repechage
CASAGLIA Leonardo
(Italy)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
3:19
BALAMPANASVILI Vasileios
(Greece)
 
33th Fight [-73 kg]: Repechage
SMINK Jesper
(Netherlands)
002010000-
IWYKPIWYKP
0:00
DAL ZENNARO Andrea
(Italy)
 
34th Fight [-73 kg]: Repechage
TOMULESCU Alexandru
(Moldova)
0000301202
IWYKPIWYKP
0:00
RADNEV Kaloyan
(Bulgaria)
 
35th Fight [-73 kg]: Repechage
MOVSISYAN Vahe
(Armenia)
0000200103
IWYKPIWYKP
0:00
RIBOULET Guillaume
(France)
 
36th Fight [-73 kg]: Repechage
CASAGLIA Leonardo
(Italy)
0010100102
IWYKPIWYKP
1:18
MCWATT Stuart
(Great Britain)
 
37th Fight [-73 kg]: Repechage
SMINK Jesper
(Netherlands)
100030000-
IWYKPIWYKP
0:51
WAGNER Christopher
(Austria)
 
38th Fight [-73 kg]: Repechage
RADNEV Kaloyan
(Bulgaria)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:21
DUINOVS Nikita
(Latvia)
 
39th Fight [-73 kg]: Semifinal
KOLESNIK Alexandr
(Russia)
1010-00002
IWYKPIWYKP
1:50
HOJAK Martin
(Slovenia)
 
40th Fight [-73 kg]: Semifinal
GRAMKOW Tim
(Germany)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:42
CHILARD Nicolas
(France)
 
41th Fight [-73 kg]: Repechage
RIBOULET Guillaume
(France)
000031000-
IWYKPIWYKP
1:15
CASAGLIA Leonardo
(Italy)
 
42th Fight [-73 kg]: Repechage
SMINK Jesper
(Netherlands)
0000300001
IWYKPIWYKP
0:00
DUINOVS Nikita
(Latvia)
 
43th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
CASAGLIA Leonardo
(Italy)
0010-1100-
IWYKPIWYKP
2:25
CHILARD Nicolas
(France)
 
44th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
DUINOVS Nikita
(Latvia)
0000410001
IWYKPIWYKP
0:27
HOJAK Martin
(Slovenia)
 
45th Fight [-73 kg]: Final
KOLESNIK Alexandr
(Russia)
1100-0010-
IWYKPIWYKP
1:00
GRAMKOW Tim
(Germany)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-