06.07.2020 [08:45:46]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +90 kg:
Fights

1st Fight [+90 kg]: Preliminary round
MAJOWSKI Dominik
(Poland)
1100-00003
IWYKPIWYKP
1:19
MILANOVIC Denis Emanuel
(Croatia)
 
2nd Fight [+90 kg]: Preliminary round
PETKUS Romas
(Lithuania)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
3:22
TSOUMITAS Dimitrios
(Greece)
 
3rd Fight [+90 kg]: Preliminary round
UHER Daniel
(Czech Republic)
0000-1120-
IWYKPIWYKP
1:22
CEKIC Ahmet Can
(Turkey)
 
4th Fight [+90 kg]: Preliminary round
KOSTIC Vladimir
(Serbia)
100010000-
IWYKPIWYKP
2:21
JOKSIMOVIC Aleksander
(Denmark)
 
5th Fight [+90 kg]: Preliminary round
DAURBEKOV Vakhid
(Russia)
0120100003
IWYKPIWYKP
0:00
MAJOWSKI Dominik
(Poland)
 
6th Fight [+90 kg]: Preliminary round
GASYUK Leonid
(Ukraine)
1010-00103
IWYKPIWYKP
0:56
KARRO Tanel
(Estonia)
 
7th Fight [+90 kg]: Preliminary round
YILDIRIM Ahmet
(Turkey)
1010-00001
IWYKPIWYKP
2:28
PETKUS Romas
(Lithuania)
 
8th Fight [+90 kg]: Preliminary round
JOO Akos
(Hungary)
000010000-
IWYKPIWYKP
1:29
NOACK Henrik
(Germany)
 
9th Fight [+90 kg]: Preliminary round
GRAZIANO Alessandro
(Italy)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
2:52
CEKIC Ahmet Can
(Turkey)
 
10th Fight [+90 kg]: Preliminary round
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
0100200002
IWYKPIWYKP
0:00
ZAWADZKI Bartlomiej
(Poland)
 
11th Fight [+90 kg]: Preliminary round
KAITOV Kemal
(Russia)
0000-11001
IWYKPIWYKP
2:28
KOSTIC Vladimir
(Serbia)
 
12th Fight [+90 kg]: Preliminary round
HEGYI Stephan
(Austria)
0010-00003
IWYKPIWYKP
0:00
CHAYKOVSKYY Oleksandr
(Ukraine)
 
13th Fight [+90 kg]: Preliminary round
DAURBEKOV Vakhid
(Russia)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
GASYUK Leonid
(Ukraine)
 
14th Fight [+90 kg]: Preliminary round
YILDIRIM Ahmet
(Turkey)
101020000-
IWYKPIWYKP
1:21
NOACK Henrik
(Germany)
 
15th Fight [+90 kg]: Preliminary round
GRAZIANO Alessandro
(Italy)
000011000-
IWYKPIWYKP
2:12
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
 
16th Fight [+90 kg]: Preliminary round
KOSTIC Vladimir
(Serbia)
000020010-
IWYKPIWYKP
0:00
HEGYI Stephan
(Austria)
 
17th Fight [+90 kg]: Repechage
MAJOWSKI Dominik
(Poland)
0010100001
IWYKPIWYKP
0:23
GASYUK Leonid
(Ukraine)
 
18th Fight [+90 kg]: Repechage
PETKUS Romas
(Lithuania)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
2:43
NOACK Henrik
(Germany)
 
19th Fight [+90 kg]: Repechage
ZAWADZKI Bartlomiej
(Poland)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:30
GRAZIANO Alessandro
(Italy)
 
20th Fight [+90 kg]: Repechage
CHAYKOVSKYY Oleksandr
(Ukraine)
1000100004
IWYKPIWYKP
2:00
KOSTIC Vladimir
(Serbia)
 
21th Fight [+90 kg]: Semifinal
DAURBEKOV Vakhid
(Russia)
100020000-
IWYKPIWYKP
1:47
YILDIRIM Ahmet
(Turkey)
 
22th Fight [+90 kg]: Semifinal
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
1000100001
IWYKPIWYKP
1:15
HEGYI Stephan
(Austria)
 
23th Fight [+90 kg]: Repechage
MAJOWSKI Dominik
(Poland)
0100201101
IWYKPIWYKP
0:00
PETKUS Romas
(Lithuania)
 
24th Fight [+90 kg]: Repechage
GRAZIANO Alessandro
(Italy)
1020-0000-
IWYKPIWYKP
2:44
CHAYKOVSKYY Oleksandr
(Ukraine)
 
25th Fight [+90 kg]: Fight for 3rd place
PETKUS Romas
(Lithuania)
0000-10001
IWYKPIWYKP
2:24
HEGYI Stephan
(Austria)
 
26th Fight [+90 kg]: Fight for 3rd place
GRAZIANO Alessandro
(Italy)
101010000-
IWYKPIWYKP
2:00
YILDIRIM Ahmet
(Turkey)
 
27th Fight [+90 kg]: Final
DAURBEKOV Vakhid
(Russia)
010031000-
IWYKPIWYKP
0:00
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-