23.10.2019 [23:12:43]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -52 kg:
Contest Sheet



-52 kg: Pool A
       
SHILOVA, Kristina (RUS)
      
  
SHILOVA, Kristina (RUS)
    
 
      
    
PATIN, Gwenaelle (FRA)
  
BUNJAKU, Diellza (IJF)
      
  
PATIN, Gwenaelle (FRA)
    
PATIN, Gwenaelle (FRA)
      
      
PATIN, Gwenaelle (FRA)
TOPOLOVEC, Tihea (CRO)
     Winner Pool A
  
TOPOLOVEC, Tihea (CRO)
    
SCHNEIDER, Sarita (NED)
      
    
STARKE, Pauline (GER)
  
MOMCILOVIC, Aleksandra (SRB)
      
  
STARKE, Pauline (GER)
    
STARKE, Pauline (GER)
      


-52 kg: Pool B
       
LESKI, Andreja (SLO)
      
  
LESKI, Andreja (SLO)
    
 
      
    
LESKI, Andreja (SLO)
  
POLGAR, Luca (HUN)
      
  
POLGAR, Luca (HUN)
    
GILES, Chelsie (GBR)
      
      
LESKI, Andreja (SLO)
KORKMAZ, Irem (TUR)
     Winner Pool B
  
BLAVIER, Myriam (BEL)
    
BLAVIER, Myriam (BEL)
      
    
BLAVIER, Myriam (BEL)
  
KALETA, Aleksandra (POL)
      
  
KALETA, Aleksandra (POL)
    
ZOTOU, Valentini (GRE)
      


-52 kg: Pool C
       
ERTL, Barbara (GER)
      
  
ERTL, Barbara (GER)
    
 
      
    
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
  
KHALILI, Nazakat (AZE)
      
  
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
    
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
      
      
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
HANTUK, Burcu (TUR)
     Winner Pool C
  
HANTUK, Burcu (TUR)
    
KUTKAITE, Dzestina (LTU)
      
    
CIESLIK, Klaudia (POL)
  
CIESLIK, Klaudia (POL)
      
  
CIESLIK, Klaudia (POL)
    
SERIFOVSKA, Berna (MKD)
      


-52 kg: Pool D
       
TEMELKOVA, Betina (BUL)
      
  
TEMELKOVA, Betina (BUL)
    
 
      
    
TEMELKOVA, Betina (BUL)
  
HERASYMENKO, Iryna (UKR)
      
  
SOLLEY, Lanina (GBR)
    
SOLLEY, Lanina (GBR)
      
      
TEMELKOVA, Betina (BUL)
SHRAINER, Margarita (RUS)
     Winner Pool D
  
SHRAINER, Margarita (RUS)
    
FERNANDES, Joana (POR)
      
    
KEMMINK, Julie. (NED)
  
PAPASTAMOU, Aggeliki (GRE)
      
  
KEMMINK, Julie. (NED)
    
KEMMINK, Julie. (NED)
      


-52 kg: Repechage
       
BUNJAKU, Diellza (IJF)
      
  
SHILOVA, Kristina (RUS)
    
SHILOVA, Kristina (RUS)
   
STARKE, Pauline (GER)
  
       
  
STARKE, Pauline (GER)
    
      
STARKE, Pauline (GER)
 
      
  
POLGAR, Luca (HUN)
    
POLGAR, Luca (HUN)
   
BLAVIER, Myriam (BEL)
  
       
  
BLAVIER, Myriam (BEL)
    
       
KHALILI, Nazakat (AZE)
      
  
KHALILI, Nazakat (AZE)
    
ERTL, Barbara (GER)
   
KHALILI, Nazakat (AZE)
  
       
  
CIESLIK, Klaudia (POL)
    
      
KHALILI, Nazakat (AZE)
 
      
  
SOLLEY, Lanina (GBR)
    
SOLLEY, Lanina (GBR)
   
KEMMINK, Julie. (NED)
  
       
  
KEMMINK, Julie. (NED)
    


-52 kg: Fight for 3rd place
       
STARKE, Pauline (GER)
      
  
STARKE, Pauline (GER)
    
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
      
       
KHALILI, Nazakat (AZE)
      
  
PATIN, Gwenaelle (FRA)
    
PATIN, Gwenaelle (FRA)
      


-52 kg: Semifinal / Final
       
PATIN, Gwenaelle (FRA)
      
Winner Pool A 
LESKI, Andreja (SLO)
    
LESKI, Andreja (SLO)
      
Winner Pool B   
LESKI, Andreja (SLO)
  
BOUDOUAIA, Lydia (FRA)
      
Winner Pool C 
TEMELKOVA, Betina (BUL)
    
TEMELKOVA, Betina (BUL)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-