24.08.2019 [04:46:52]European Championship Cadets 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -90 kg:
Contest Sheet



-90 kg: Pool A
       
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
      
  
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
    
 
      
    
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
  
JUSUFI, Milot (GER)
      
  
JUSUFI, Milot (GER)
    
WACZULIK, Richard (HUN)
      
      
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
RAGUZ, Matej (CRO)
     Winner Pool A
  
RAGUZ, Matej (CRO)
    
LUCKUS, Tomas (LTU)
      
    
AKIMENKO, Aleksejs (LAT)
  
DARMANOVIC, Milija (MNE)
      
  
AKIMENKO, Aleksejs (LAT)
    
AKIMENKO, Aleksejs (LAT)
      


-90 kg: Pool B
       
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
      
  
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
    
 
      
    
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
  
KLIUCHNIKAU, Pavel (BLR)
      
  
KLIUCHNIKAU, Pavel (BLR)
    
PREPELIC, Dino (SLO)
      
      
FARA, Aaron (AUT)
FARA, Aaron (AUT)
     Winner Pool B
  
FARA, Aaron (AUT)
    
 
      
    
FARA, Aaron (AUT)
  
PERSSON, Pontus (SWE)
      
  
IMALA, Otto Krister (EST)
    
IMALA, Otto Krister (EST)
      


-90 kg: Pool C
       
KOTSOEV, Zelim (UKR)
      
  
KOTSOEV, Zelim (UKR)
    
 
      
    
KOTSOEV, Zelim (UKR)
  
PANAGIOTOPOULOS, Ioannis (GRE)
      
  
PANAGIOTOPOULOS, Ioannis (GRE)
    
ZIVKOVIC BOKURINA, Jere (CRO)
      
      
KOTSOEV, Zelim (UKR)
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
     Winner Pool C
  
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
    
MUKETE, Daniel (BLR)
      
    
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
  
CATHARINA, Simeon (NED)
      
  
STANCESCU, Iulian Madalin (ROU)
    
STANCESCU, Iulian Madalin (ROU)
      


-90 kg: Pool D
       
ZORN, Daniel (GER)
      
  
ZORN, Daniel (GER)
    
 
      
    
OZIMEK, Jakub (POL)
  
MANDIC, Milos (BIH)
      
  
OZIMEK, Jakub (POL)
    
OZIMEK, Jakub (POL)
      
      
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
BERENYI, Gergo (HUN)
     Winner Pool D
  
BERENYI, Gergo (HUN)
    
 
      
    
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
  
KMIELIAUSKAS, Antanas (LTU)
      
  
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
    
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
      


-90 kg: Repechage
       
 
      
  
JUSUFI, Milot (GER)
    
JUSUFI, Milot (GER)
   
JUSUFI, Milot (GER)
  
       
  
AKIMENKO, Aleksejs (LAT)
    
      
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
 
      
  
IMALA, Otto Krister (EST)
    
IMALA, Otto Krister (EST)
   
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
  
       
  
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
    
       
 
      
  
PANAGIOTOPOULOS, Ioannis (GRE)
    
PANAGIOTOPOULOS, Ioannis (GRE)
   
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
  
       
  
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
    
      
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
KMIELIAUSKAS, Antanas (LTU)
      
  
KMIELIAUSKAS, Antanas (LTU)
    
BERENYI, Gergo (HUN)
   
OZIMEK, Jakub (POL)
  
       
  
OZIMEK, Jakub (POL)
    


-90 kg: Fight for 3rd place
       
SHAKARALIYEV, Musa (AZE)
      
  
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
    
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
      
       
PUUMALAINEN, Martti (FIN)
      
  
FARA, Aaron (AUT)
    
FARA, Aaron (AUT)
      


-90 kg: Semifinal / Final
       
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
      
Winner Pool A 
GVELESIANI, Giorgi (GEO)
    
FARA, Aaron (AUT)
      
Winner Pool B   
KOTSOEV, Zelim (UKR)
  
KOTSOEV, Zelim (UKR)
      
Winner Pool C 
KOTSOEV, Zelim (UKR)
    
RAMAZASHVILI, Daviti (GEO)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-