23.10.2019 [07:29:11]Junior European Judo Championships 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -100 kg:
Fights

1st Fight [-100 kg]: Preliminary round
ROMAN Alexandru
(Romania)
003101
IWPIWP
5:01
DJUKIC Zvezdan
(Montenegro)
 
2nd Fight [-100 kg]: Preliminary round
VOITSIK Bogdan
(Belarus)
10100-
IWPIWP
4:15
BRITES Diogo
(Portugal)
 
3rd Fight [-100 kg]: Preliminary round
KOKEZA Josip
(Croatia)
01211-
IWPIWP
3:38
KARIMLI Adil
(Azerbaijan)
 
4th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DEVOS Paul
(France)
00-10-
IWPIWP
0:20
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
5th Fight [-100 kg]: Preliminary round
EICH Daniel
(Switzerland)
11101-
IWPIWP
3:57
KENCHADZE Zauri
(Georgia)
 
6th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BARANIEWSKI Iwo
(Poland)
10-00-
IWPIWP
0:53
GOLDHAMMER Jan
(Germany)
 
7th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KOMPANIEZ Serafim
(Israel)
11100-
IWPIWP
1:16
MOISIEIEV Alieksiei
(Ukraine)
 
8th Fight [-100 kg]: Preliminary round
VIDAKOVIC Stefan
(Montenegro)
00-10-
IWPIWP
1:49
TEODOSIO Alexandre
(Portugal)
 
9th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ZORN Daniel
(Germany)
10-002
IWPIWP
5:38
DJUKIC Zvezdan
(Montenegro)
 
10th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BREZHNEV Kirill
(Russia)
012002
IWPIWP
4:46
VOITSIK Bogdan
(Belarus)
 
11th Fight [-100 kg]: Preliminary round
VEHERA Yevhen
(Ukraine)
00310-
IWPIWP
3:44
KARIMLI Adil
(Azerbaijan)
 
12th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
003101
IWPIWP
3:49
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
13th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MADSEN Mathias
(Denmark)
00-011
IWPIWP
4:19
EICH Daniel
(Switzerland)
 
14th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ARVAI Peter
(Hungary)
00-10-
IWPIWP
1:24
BARANIEWSKI Iwo
(Poland)
 
15th Fight [-100 kg]: Preliminary round
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
11-013
IWPIWP
5:14
KOMPANIEZ Serafim
(Israel)
 
16th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ZEKA Shpat
(Kosovo)
01200-
IWPIWP
4:00
TEODOSIO Alexandre
(Portugal)
 
17th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ZORN Daniel
(Germany)
10-003
IWPIWP
5:35
BREZHNEV Kirill
(Russia)
 
18th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KARIMLI Adil
(Azerbaijan)
001111
IWPIWP
2:20
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
19th Fight [-100 kg]: Preliminary round
EICH Daniel
(Switzerland)
00-10-
IWPIWP
0:34
BARANIEWSKI Iwo
(Poland)
 
20th Fight [-100 kg]: Preliminary round
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
00210-
IWPIWP
3:21
ZEKA Shpat
(Kosovo)
 
21th Fight [-100 kg]: Repechage
BREZHNEV Kirill
(Russia)
00210-
IWPIWP
2:42
KARIMLI Adil
(Azerbaijan)
 
22th Fight [-100 kg]: Repechage
EICH Daniel
(Switzerland)
001011
IWPIWP
4:00
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
 
23th Fight [-100 kg]: Semifinal
ZORN Daniel
(Germany)
00310-
IWPIWP
3:06
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
24th Fight [-100 kg]: Semifinal
BARANIEWSKI Iwo
(Poland)
00-10-
IWPIWP
0:44
ZEKA Shpat
(Kosovo)
 
25th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
KARIMLI Adil
(Azerbaijan)
11-01-
IWPIWP
1:30
BARANIEWSKI Iwo
(Poland)
 
26th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
00311-
IWPIWP
2:38
ZORN Daniel
(Germany)
 
27th Fight [-100 kg]: Final
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
10100-
IWPIWP
1:01
ZEKA Shpat
(Kosovo)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-