20.09.2019 [14:38:32]Junior European Judo Championships 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -57 kg:
Fights

1st Fight [-57 kg]: Preliminary round
VARGA Brigitta
(Hungary)
011101
IWPIWP
1:49
FRITZE Caroline
(Germany)
 
2nd Fight [-57 kg]: Preliminary round
NETSVIT Vladyslava
(Ukraine)
11-00-
IWPIWP
0:53
MANOVA Yoana
(Bulgaria)
 
3rd Fight [-57 kg]: Preliminary round
CVJETKO Lara
(Croatia)
00110-
IWPIWP
3:38
LUCIANO Federica
(Italy)
 
4th Fight [-57 kg]: Preliminary round
HRISTOVA Izabela
(Bulgaria)
00-101
IWPIWP
2:17
SHRAINER Margarita
(Russia)
 
5th Fight [-57 kg]: Preliminary round
TOPRAK Acelya
(Great Britain)
101002
IWPIWP
4:19
TARONCHER Olivia
(Austria)
 
6th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SHERIFOVSKA Berna
(Macedonia)
00110-
IWPIWP
3:08
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
 
7th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PELLITTERI Silvia
(Italy)
00-101
IWPIWP
2:27
MUNKHTSEDEV Ichinkhorloo
(Azerbaijan)
 
8th Fight [-57 kg]: Preliminary round
FRITZE Caroline
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:34
EZEQUIEL Mafalda
(Portugal)
 
9th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
101002
IWPIWP
2:03
NETSVIT Vladyslava
(Ukraine)
 
10th Fight [-57 kg]: Preliminary round
AMIHAI Shaked
(Israel)
10-003
IWPIWP
1:59
LICINA Elma
(Montenegro)
 
11th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MAIDANIK Vita
(Russia)
00-101
IWPIWP
2:04
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
12th Fight [-57 kg]: Preliminary round
VAN DE MEEBERG Shannon
(Netherlands)
10-001
IWPIWP
3:34
RICIU Cleonia
(Romania)
 
13th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
102001
IWPIWP
3:01
LUCIANO Federica
(Italy)
 
14th Fight [-57 kg]: Preliminary round
DABROWSKA Anna
(Poland)
00-10-
IWPIWP
0:27
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
15th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CYSIQUE Sarah Leonie
(France)
10-001
IWPIWP
2:30
SUROVA Anna
(Ukraine)
 
16th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MAROTI Alexandra
(Hungary)
00-10-
IWPIWP
2:00
BANNENBERG Nora
(Germany)
 
17th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
10-00-
IWPIWP
4:00
MERCAN Buket
(Turkey)
 
18th Fight [-57 kg]: Preliminary round
STEELE Josie
(Great Britain)
003101
IWPIWP
6:31
LOXHA Flaka
(Kosovo)
 
19th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PERISIC Marica
(Serbia)
10-002
IWPIWP
4:00
SHRAINER Margarita
(Russia)
 
20th Fight [-57 kg]: Preliminary round
BEBOSHVILI Mzia
(Georgia)
10-003
IWPIWP
0:52
GRABNER Lisa
(Austria)
 
21th Fight [-57 kg]: Preliminary round
TOPRAK Acelya
(Great Britain)
00-10-
IWPIWP
2:54
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
 
22th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MUNKHTSEDEV Ichinkhorloo
(Azerbaijan)
00201-
IWPIWP
4:00
FRITZE Caroline
(Germany)
 
23th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
10-011
IWPIWP
3:25
AMIHAI Shaked
(Israel)
 
24th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
012001
IWPIWP
4:00
VAN DE MEEBERG Shannon
(Netherlands)
 
25th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
10100-
IWPIWP
1:53
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
26th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CYSIQUE Sarah Leonie
(France)
10-00-
IWPIWP
0:38
BANNENBERG Nora
(Germany)
 
27th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
10100-
IWPIWP
2:26
LOXHA Flaka
(Kosovo)
 
28th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PERISIC Marica
(Serbia)
11100-
IWPIWP
2:38
BEBOSHVILI Mzia
(Georgia)
 
29th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
2:43
FRITZE Caroline
(Germany)
 
30th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
00-011
IWPIWP
4:00
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
31th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
00-10-
IWPIWP
1:45
CYSIQUE Sarah Leonie
(France)
 
32th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
01-101
IWPIWP
5:30
PERISIC Marica
(Serbia)
 
33th Fight [-57 kg]: Repechage
FRITZE Caroline
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:40
OBERAN Iva
(Croatia)
 
34th Fight [-57 kg]: Repechage
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
102001
IWPIWP
6:19
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
 
35th Fight [-57 kg]: Semifinal
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
2:32
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
36th Fight [-57 kg]: Semifinal
CYSIQUE Sarah Leonie
(France)
01-002
IWPIWP
5:59
PERISIC Marica
(Serbia)
 
37th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
FRITZE Caroline
(Germany)
00211-
IWPIWP
2:19
PERISIC Marica
(Serbia)
 
38th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
00-10-
IWPIWP
1:22
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
39th Fight [-57 kg]: Final
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
00-10-
IWPIWP
2:08
CYSIQUE Sarah Leonie
(France)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-