06.07.2020 [21:53:50]European Games / European Judo Championships 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +78 kg:
Fights

1st Fight [+78 kg]: Preliminary round
SZIGETVARI Mercedesz
(Hungary)
002101
IWPIWP
4:00
NUNES Rochele
(Portugal)
 
2nd Fight [+78 kg]: Preliminary round
AKBULUT Sebile
(Turkey)
00-10-
IWPIWP
0:59
KUELBS Jasmin
(Germany)
 
3rd Fight [+78 kg]: Preliminary round
CERIC Larisa
(Bosnia-Herzegovina)
102001
IWPIWP
3:31
ZABIC Milica
(Serbia)
 
4th Fight [+78 kg]: Preliminary round
TARASOVA Galyna
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
1:04
PAKENYTE Santa
(Lithuania)
 
5th Fight [+78 kg]: Preliminary round
M BAIRO Anne Fatoumata
(France)
10-00-
IWPIWP
1:49
SUTALO Ivana
(Croatia)
 
6th Fight [+78 kg]: Preliminary round
SAYIT Kayra
(Turkey)
003101
IWPIWP
5:24
NUNES Rochele
(Portugal)
 
7th Fight [+78 kg]: Preliminary round
KINDZERSKA Iryna
(Azerbaijan)
10-001
IWPIWP
1:10
KUELBS Jasmin
(Germany)
 
8th Fight [+78 kg]: Preliminary round
ADLINGTON Sarah
(Great Britain)
012002
IWPIWP
4:39
KARPATI Emese
(Hungary)
 
9th Fight [+78 kg]: Preliminary round
SLUTSKAYA Maryna
(Belarus)
101001
IWPIWP
2:31
JABLONSKYTE Sandra
(Lithuania)
 
10th Fight [+78 kg]: Preliminary round
VELENSEK Anamari
(Slovenia)
00310-
IWPIWP
3:51
CHIBISOVA Kseniia
(Russia)
 
11th Fight [+78 kg]: Preliminary round
CERIC Larisa
(Bosnia-Herzegovina)
101011
IWPIWP
2:28
TARASOVA Galyna
(Ukraine)
 
12th Fight [+78 kg]: Preliminary round
M BAIRO Anne Fatoumata
(France)
00-10-
IWPIWP
2:01
NUNES Rochele
(Portugal)
 
13th Fight [+78 kg]: Preliminary round
KINDZERSKA Iryna
(Azerbaijan)
11-00-
IWPIWP
0:51
ADLINGTON Sarah
(Great Britain)
 
14th Fight [+78 kg]: Preliminary round
SLUTSKAYA Maryna
(Belarus)
10-00-
IWPIWP
2:07
CHIBISOVA Kseniia
(Russia)
 
15th Fight [+78 kg]: Repechage
TARASOVA Galyna
(Ukraine)
11-011
IWPIWP
2:50
M BAIRO Anne Fatoumata
(France)
 
16th Fight [+78 kg]: Repechage
ADLINGTON Sarah
(Great Britain)
00110-
IWPIWP
1:07
CHIBISOVA Kseniia
(Russia)
 
17th Fight [+78 kg]: Semifinal
CERIC Larisa
(Bosnia-Herzegovina)
102001
IWPIWP
0:29
NUNES Rochele
(Portugal)
 
18th Fight [+78 kg]: Semifinal
KINDZERSKA Iryna
(Azerbaijan)
001012
IWPIWP
0:00
SLUTSKAYA Maryna
(Belarus)
 
19th Fight [+78 kg]: Fight for 3rd place
TARASOVA Galyna
(Ukraine)
01311-
IWPIWP
4:33
KINDZERSKA Iryna
(Azerbaijan)
 
20th Fight [+78 kg]: Fight for 3rd place
CHIBISOVA Kseniia
(Russia)
10-003
IWPIWP
2:59
NUNES Rochele
(Portugal)
 
21th Fight [+78 kg]: Final
CERIC Larisa
(Bosnia-Herzegovina)
003101
IWPIWP
7:55
SLUTSKAYA Maryna
(Belarus)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-