12.12.2019 [15:02:30]U23 European Judo Championships 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Fights

1st Fight [-66 kg]: Preliminary round
NIETO CHINARRO Adrian
(Spain)
002102
IWPIWP
0:01
MENAGED Yarin
(Israel)
 
2nd Fight [-66 kg]: Preliminary round
ZADRO Petar
(Bosnia-Herzegovina)
01-002
IWPIWP
4:00
MAATTA Henri
(Finland)
 
3rd Fight [-66 kg]: Preliminary round
CSEH Mark
(Hungary)
00-10-
IWPIWP
1:28
NIAZASHVILI Giorgi
(Georgia)
 
4th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MICELI Mattia
(Italy)
102001
IWPIWP
6:34
DONMEZ Cengizhan
(Turkey)
 
5th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHORT Alexander
(Great Britain)
10-002
IWPIWP
4:28
SKOUROUMOUNIS Christos
(Cyprus)
 
6th Fight [-66 kg]: Preliminary round
NAGLIASHVILI Tornike
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
0:40
DANTE Amir
(Israel)
 
7th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BOROS Bence
(Hungary)
00311-
IWPIWP
3:46
ADAM Michel
(Germany)
 
8th Fight [-66 kg]: Preliminary round
NURKOVIC Jusuf
(Montenegro)
00-10-
IWPIWP
1:21
BABAZADA Ilkin
(Azerbaijan)
 
9th Fight [-66 kg]: Preliminary round
TEMELKOV Bozhidar
(Bulgaria)
00-11-
IWPIWP
2:42
BINHAK Tomas
(Czech Republic)
 
10th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
001012
IWPIWP
4:00
MANZI Elios
(Italy)
 
11th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VIERU Denis
(Moldova)
00110-
IWPIWP
3:31
MENAGED Yarin
(Israel)
 
12th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ZADRO Petar
(Bosnia-Herzegovina)
10100-
IWPIWP
3:38
NIAZASHVILI Giorgi
(Georgia)
 
13th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNCIC Strahinja
(Serbia)
10-00-
IWPIWP
0:36
MICELI Mattia
(Italy)
 
14th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GAFUROV Mirzoiusuf
(Russia)
10100-
IWPIWP
1:43
SHORT Alexander
(Great Britain)
 
15th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MINKOU Dzmitry
(Belarus)
001011
IWPIWP
4:00
NAGLIASHVILI Tornike
(Georgia)
 
16th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ADAM Michel
(Germany)
10-00-
IWPIWP
5:46
BABAZADA Ilkin
(Azerbaijan)
 
17th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
01200-
IWPIWP
4:00
BINHAK Tomas
(Czech Republic)
 
18th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BALKAROV Alim
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:24
MANZI Elios
(Italy)
 
19th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MENAGED Yarin
(Israel)
01110-
IWPIWP
2:50
ZADRO Petar
(Bosnia-Herzegovina)
 
20th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNCIC Strahinja
(Serbia)
00110-
IWPIWP
3:09
GAFUROV Mirzoiusuf
(Russia)
 
21th Fight [-66 kg]: Preliminary round
NAGLIASHVILI Tornike
(Georgia)
101002
IWPIWP
2:02
ADAM Michel
(Germany)
 
22th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
01200-
IWPIWP
4:00
BALKAROV Alim
(Russia)
 
23th Fight [-66 kg]: Repechage
MENAGED Yarin
(Israel)
01200-
IWPIWP
4:12
BUNCIC Strahinja
(Serbia)
 
24th Fight [-66 kg]: Repechage
ADAM Michel
(Germany)
102002
IWPIWP
8:52
BALKAROV Alim
(Russia)
 
25th Fight [-66 kg]: Semifinal
ZADRO Petar
(Bosnia-Herzegovina)
01-10-
IWPIWP
1:51
GAFUROV Mirzoiusuf
(Russia)
 
26th Fight [-66 kg]: Semifinal
NAGLIASHVILI Tornike
(Georgia)
00H101
IWPIWP
3:36
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
27th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
MENAGED Yarin
(Israel)
10-00-
IWPIWP
0:00
NAGLIASHVILI Tornike
(Georgia)
 
28th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
ADAM Michel
(Germany)
001012
IWPIWP
4:00
ZADRO Petar
(Bosnia-Herzegovina)
 
29th Fight [-66 kg]: Final
GAFUROV Mirzoiusuf
(Russia)
00-011
IWPIWP
4:00
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-