21.11.2017 [10:20:01]European Youth Olympic Festival 2017 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -48 kg:
Contest Sheet



-48 kg: Pool A
       
STOJADINOV, Andrea (SRB)
      
  
STOJADINOV, Andrea (SRB)
    
 
      
    
STOJADINOV, Andrea (SRB)
  
AVILA, Matilda (ITA)
      
  
DECKERS, Amelien (BEL)
    
DECKERS, Amelien (BEL)
      
      
STOJADINOV, Andrea (SRB)
GONZALEZ, Leonie (FRA)
     Winner Pool A
  
GONZALEZ, Leonie (FRA)
    
 
      
    
GONZALEZ, Leonie (FRA)
  
WALLS, Imogen (GBR)
      
  
WALLS, Imogen (GBR)
    
 
      


-48 kg: Pool B
       
CINCI, Zeliha (TUR)
      
  
CINCI, Zeliha (TUR)
    
 
      
    
CINCI, Zeliha (TUR)
  
REXHEPI, Arbresha (MKD)
      
  
REXHEPI, Arbresha (MKD)
    
NAZARYAN, Nune (ARM)
      
      
CINCI, Zeliha (TUR)
 
     Winner Pool B
  
SZLACHTA, Paulina (POL)
    
SZLACHTA, Paulina (POL)
      
    
SZLACHTA, Paulina (POL)
  
 
      
  
LAXEN, Frida (FIN)
    
LAXEN, Frida (FIN)
      


-48 kg: Pool C
       
ROSET MARTIN, Paula (ESP)
      
  
ROSET MARTIN, Paula (ESP)
    
 
      
    
ROSET MARTIN, Paula (ESP)
  
 
      
  
SZABOOVA, Veronika (SVK)
    
SZABOOVA, Veronika (SVK)
      
      
VARGA, Brigitta (HUN)
 
     Winner Pool C
  
BEHIN, Matea (CRO)
    
BEHIN, Matea (CRO)
      
    
VARGA, Brigitta (HUN)
  
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
      
  
VARGA, Brigitta (HUN)
    
VARGA, Brigitta (HUN)
      


-48 kg: Pool D
       
VAN KREVEL, Naomi (NED)
      
  
VAN KREVEL, Naomi (NED)
    
 
      
    
VAN KREVEL, Naomi (NED)
  
DUMITRU, Maria (ROU)
      
  
DUMITRU, Maria (ROU)
    
 
      
      
VAN KREVEL, Naomi (NED)
HAJIYEVA, Shahana (AZE)
     Winner Pool D
  
HAJIYEVA, Shahana (AZE)
    
 
      
    
HAJIYEVA, Shahana (AZE)
  
TRAPPE, Anneliese (GER)
      
  
TRAPPE, Anneliese (GER)
    
 
      


-48 kg: Repechage
       
 
      
  
DECKERS, Amelien (BEL)
    
DECKERS, Amelien (BEL)
   
GONZALEZ, Leonie (FRA)
  
       
  
GONZALEZ, Leonie (FRA)
    
      
GONZALEZ, Leonie (FRA)
 
      
  
REXHEPI, Arbresha (MKD)
    
REXHEPI, Arbresha (MKD)
   
SZLACHTA, Paulina (POL)
  
       
  
SZLACHTA, Paulina (POL)
    
       
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
      
  
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
    
BEHIN, Matea (CRO)
   
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
  
       
  
ROSET MARTIN, Paula (ESP)
    
      
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
 
      
  
DUMITRU, Maria (ROU)
    
DUMITRU, Maria (ROU)
   
DUMITRU, Maria (ROU)
  
       
  
HAJIYEVA, Shahana (AZE)
    


-48 kg: Fight for 3rd place
       
GONZALEZ, Leonie (FRA)
      
  
VARGA, Brigitta (HUN)
    
VARGA, Brigitta (HUN)
      
       
DIMITROVA, Gabriela (BUL)
      
  
CINCI, Zeliha (TUR)
    
CINCI, Zeliha (TUR)
      


-48 kg: Semifinal / Final
       
STOJADINOV, Andrea (SRB)
      
Winner Pool A 
STOJADINOV, Andrea (SRB)
    
CINCI, Zeliha (TUR)
      
Winner Pool B   
STOJADINOV, Andrea (SRB)
  
VARGA, Brigitta (HUN)
      
Winner Pool C 
VAN KREVEL, Naomi (NED)
    
VAN KREVEL, Naomi (NED)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-