22.09.2017 [03:47:43]European Youth Olympic Festival 2017 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Contest Sheet



-66 kg: Pool A
       
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
      
  
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
    
 
      
    
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
  
OLIVEIRA, Remi (FRA)
      
  
TOROSYAN, Robert (ARM)
    
TOROSYAN, Robert (ARM)
      
      
HRISTOV, Mark (BUL)
MILONELIS, Athanasios (GRE)
     Winner Pool A
  
MILONELIS, Athanasios (GRE)
    
DELI, Leonardo (SMR)
      
    
HRISTOV, Mark (BUL)
  
PERKOVIC, Luka (SLO)
      
  
HRISTOV, Mark (BUL)
    
HRISTOV, Mark (BUL)
      


-66 kg: Pool B
       
PELIVAN, Petru (MDA)
      
  
PELIVAN, Petru (MDA)
    
 
      
    
PELIVAN, Petru (MDA)
  
MELLA, Edoardo (ITA)
      
  
MELLA, Edoardo (ITA)
    
JASHARI, Hamza (MKD)
      
      
PELIVAN, Petru (MDA)
MIYARA, Omer (ISR)
     Winner Pool B
  
TRUKHAN, Yahor (BLR)
    
TRUKHAN, Yahor (BLR)
      
    
TRUKHAN, Yahor (BLR)
  
HERZOG, Daniel (AUT)
      
  
SEMKOV, Stanislav (UKR)
    
SEMKOV, Stanislav (UKR)
      


-66 kg: Pool C
       
MAHMUDLU, Gnyaz (AZE)
      
  
MAHMUDLU, Gnyaz (AZE)
    
 
      
    
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
  
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
      
  
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
    
KORHONEN, Roope (FIN)
      
      
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
MLYNARIC, Daniel (SVK)
     Winner Pool C
  
ROGOZA, Darius (LTU)
    
ROGOZA, Darius (LTU)
      
    
GALSTIAN, Karen (RUS)
  
PEA INSAUSTI, Javier (ESP)
      
  
GALSTIAN, Karen (RUS)
    
GALSTIAN, Karen (RUS)
      


-66 kg: Pool D
       
SULCA, Adrian (ROU)
      
  
SULCA, Adrian (ROU)
    
 
      
    
PLATT, Archie (GBR)
  
BERISHA, Selim (KOS)
      
  
PLATT, Archie (GBR)
    
PLATT, Archie (GBR)
      
      
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
BANTLE, Michael (GER)
     Winner Pool D
  
NURIEV, Deniel (EST)
    
NURIEV, Deniel (EST)
      
    
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
  
LOPES, Goncalo (POR)
      
  
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
    
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
      


-66 kg: Repechage
       
PERKOVIC, Luka (SLO)
      
  
PERKOVIC, Luka (SLO)
    
MILONELIS, Athanasios (GRE)
   
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
  
       
  
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
    
      
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
 
      
  
MELLA, Edoardo (ITA)
    
MELLA, Edoardo (ITA)
   
MELLA, Edoardo (ITA)
  
       
  
TRUKHAN, Yahor (BLR)
    
       
KORHONEN, Roope (FIN)
      
  
MAHMUDLU, Gnyaz (AZE)
    
MAHMUDLU, Gnyaz (AZE)
   
GALSTIAN, Karen (RUS)
  
       
  
GALSTIAN, Karen (RUS)
    
      
GALSTIAN, Karen (RUS)
LOPES, Goncalo (POR)
      
  
NURIEV, Deniel (EST)
    
NURIEV, Deniel (EST)
   
NURIEV, Deniel (EST)
  
       
  
PLATT, Archie (GBR)
    


-66 kg: Fight for 3rd place
       
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
      
  
GALAKTIONOVS, Artjoms (LAT)
    
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
      
       
GALSTIAN, Karen (RUS)
      
  
GALSTIAN, Karen (RUS)
    
HRISTOV, Mark (BUL)
      


-66 kg: Semifinal / Final
       
HRISTOV, Mark (BUL)
      
Winner Pool A 
PELIVAN, Petru (MDA)
    
PELIVAN, Petru (MDA)
      
Winner Pool B   
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
  
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
      
Winner Pool C 
CHIKHELIDZE, Giorgi (GEO)
    
UMAYEV, Abdul Malik (BEL)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-