22.09.2017 [03:39:14]European Youth Olympic Festival 2017 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +90 kg:
Contest Sheet



+90 kg: Pool A
       
SIPOCZ, Richard (HUN)
      
  
SIPOCZ, Richard (HUN)
    
 
      
    
SIPOCZ, Richard (HUN)
  
MAKHINIA, Mikhail (RUS)
      
  
MAKHINIA, Mikhail (RUS)
    
KONE, Losseni (GER)
      
      
SIPOCZ, Richard (HUN)
SAKA, Maxence (FRA)
     Winner Pool A
  
SAKA, Maxence (FRA)
    
 
      
    
JAROCKIS, Vladlens (LAT)
  
JAROCKIS, Vladlens (LAT)
      
  
JAROCKIS, Vladlens (LAT)
    
 
      


+90 kg: Pool B
       
AYDIN, Omer (TUR)
      
  
AYDIN, Omer (TUR)
    
 
      
    
AYDIN, Omer (TUR)
  
PAPOUTSAKIS, Georgios Christos (GRE)
      
  
PAPOUTSAKIS, Georgios Christos (GRE)
    
 
      
      
TCHELIDZE, Levan (GEO)
 
     Winner Pool B
  
DIMITROV, Ivaylo (BUL)
    
DIMITROV, Ivaylo (BUL)
      
    
TCHELIDZE, Levan (GEO)
  
TCHELIDZE, Levan (GEO)
      
  
TCHELIDZE, Levan (GEO)
    
ZUJEV, Martin (EST)
      


+90 kg: Pool C
       
MILJEVIC, Filip (CRO)
      
  
MILJEVIC, Filip (CRO)
    
 
      
    
MILJEVIC, Filip (CRO)
  
 
      
  
SALVADO CARRILLO, Martin (ESP)
    
SALVADO CARRILLO, Martin (ESP)
      
      
MILJEVIC, Filip (CRO)
MASEK, Jan (CZE)
     Winner Pool C
  
KELC, Tim (SLO)
    
KELC, Tim (SLO)
      
    
KELC, Tim (SLO)
  
 
      
  
STROMKO, Lubomir (SVK)
    
STROMKO, Lubomir (SVK)
      


+90 kg: Pool D
       
ABDULLAYEV, Mahammad (AZE)
      
  
ABDULLAYEV, Mahammad (AZE)
    
 
      
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
  
 
      
  
KORDYALIK, Wojciech (POL)
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
      
      
KORDYALIK, Wojciech (POL)
 
     Winner Pool D
  
DOROFEEV, Ilie (MDA)
    
DOROFEEV, Ilie (MDA)
      
    
DOROFEEV, Ilie (MDA)
  
TURINI, Lorenzo (ITA)
      
  
TURINI, Lorenzo (ITA)
    
 
      


+90 kg: Repechage
       
 
      
  
MAKHINIA, Mikhail (RUS)
    
MAKHINIA, Mikhail (RUS)
   
MAKHINIA, Mikhail (RUS)
  
       
  
JAROCKIS, Vladlens (LAT)
    
      
AYDIN, Omer (TUR)
ZUJEV, Martin (EST)
      
  
DIMITROV, Ivaylo (BUL)
    
DIMITROV, Ivaylo (BUL)
   
AYDIN, Omer (TUR)
  
       
  
AYDIN, Omer (TUR)
    
       
 
      
  
SALVADO CARRILLO, Martin (ESP)
    
SALVADO CARRILLO, Martin (ESP)
   
KELC, Tim (SLO)
  
       
  
KELC, Tim (SLO)
    
      
KELC, Tim (SLO)
 
      
  
ABDULLAYEV, Mahammad (AZE)
    
ABDULLAYEV, Mahammad (AZE)
   
DOROFEEV, Ilie (MDA)
  
       
  
DOROFEEV, Ilie (MDA)
    


+90 kg: Fight for 3rd place
       
AYDIN, Omer (TUR)
      
  
AYDIN, Omer (TUR)
    
MILJEVIC, Filip (CRO)
      
       
KELC, Tim (SLO)
      
  
TCHELIDZE, Levan (GEO)
    
TCHELIDZE, Levan (GEO)
      


+90 kg: Semifinal / Final
       
SIPOCZ, Richard (HUN)
      
Winner Pool A 
SIPOCZ, Richard (HUN)
    
TCHELIDZE, Levan (GEO)
      
Winner Pool B   
SIPOCZ, Richard (HUN)
  
MILJEVIC, Filip (CRO)
      
Winner Pool C 
KORDYALIK, Wojciech (POL)
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-