15.10.2018 [19:23:38]Cadet European Judo Cup Berlin 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -50 kg:
Contest Sheet



-50 kg: Pool A
          
GOMBAS, Balint (HUN)
         
 
 
GOMBAS, Balint (HUN)
       
KAPPES, Justin (GER)
   
GOMBAS, Balint (HUN)
     
CORADUCCI, Joel (SUI)
 
CORADUCCI, Joel (SUI)
       
KUMTAS, Soner (TUR)
     
KUMTAS, Soner (TUR)
   
RIZOVS, Andrejs (LAT)
 
KUMTAS, Soner (TUR)
       
BLANCK, Dion (NED)
   
KUMTAS, Soner (TUR)
     
 
 
BLANCK, Dion (NED)
       
HYPTA, Dawid (POL)
       
KUMTAS, Soner (TUR)
 
 
 
HYPTA, Dawid (POL)
     Winner Pool A 
 
   
HYPTA, Dawid (POL)
     
ALHAZOV, Tal (ISR)
 
ALHAZOV, Tal (ISR)
       
FLEMING, Douglas (GBR)
     
SAKSLADU, Marcus (EST)
   
SAKSLADU, Marcus (EST)
 
SAKSLADU, Marcus (EST)
       
 
   
SAKSLADU, Marcus (EST)
     
PRAHL, Lenny (GER)
 
PRAHL, Lenny (GER)
       


-50 kg: Pool B
          
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
         
 
 
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
       
GERLACH, Levin (GER)
   
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
     
BLASZCZAK, Igor (POL)
 
BLASZCZAK, Igor (POL)
       
 
     
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
   
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
 
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
       
 
   
DICKE, Matthijs (NED)
     
DICKE, Matthijs (NED)
 
DICKE, Matthijs (NED)
       
KARAHAN, Emirhan (TUR)
       
KARAHAN, Emirhan (TUR)
 
 
 
KARAHAN, Emirhan (TUR)
     Winner Pool B 
KOWALSKI, Bjarne (GER)
   
KARAHAN, Emirhan (TUR)
     
MAMMADLI, Nijat (AZE)
 
MAMMADLI, Nijat (AZE)
       
KULINYCH, Danylo (UKR)
     
KARAHAN, Emirhan (TUR)
   
 
 
KULINYCH, Danylo (UKR)
       
MORRISON, Zachary (GBR)
   
MORRISON, Zachary (GBR)
     
DREXLER, Philip (GER)
 
MORRISON, Zachary (GBR)
       


-50 kg: Pool C
          
SHULMAN, Ariel (ISR)
         
 
 
SHULMAN, Ariel (ISR)
       
 
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
     
TAGAREV, Vasil (BUL)
 
TAGAREV, Vasil (BUL)
       
 
     
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
WANDTKE, Viktor Marko (GER)
 
WANDTKE, Viktor Marko (GER)
       
WONG, Janson (NED)
   
BIELINSKI, Filip (POL)
     
BIELINSKI, Filip (POL)
 
BIELINSKI, Filip (POL)
       
HAJIYEV, Miragha (AZE)
       
HAJIYEV, Miragha (AZE)
 
 
 
HAJIYEV, Miragha (AZE)
     Winner Pool C 
ZIMMERMANN, Marek (GER)
   
HAJIYEV, Miragha (AZE)
     
 
 
ZIMMERMANN, Marek (GER)
       
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
     
HAJIYEV, Miragha (AZE)
   
MILLER, Murad (GER)
 
MILLER, Murad (GER)
       
 
   
ZOROTOVIC, Nikola (CRO)
     
ZOROTOVIC, Nikola (CRO)
 
ZOROTOVIC, Nikola (CRO)
       


-50 kg: Pool D
          
DEMIREL, Muhammed (TUR)
         
 
 
DEMIREL, Muhammed (TUR)
       
BELLINI, Alessandro (ITA)
   
DEMIREL, Muhammed (TUR)
     
BELGROUNE, Adam (GBR)
 
BELLINI, Alessandro (ITA)
       
ROSAS SOLANO, Alejandro (ESP)
     
DEMIREL, Muhammed (TUR)
   
 
 
ROSAS SOLANO, Alejandro (ESP)
       
 
   
ROSAS SOLANO, Alejandro (ESP)
     
SAID, Salman Khan (GER)
 
SAID, Salman Khan (GER)
       
FARKAS, Bence (HUN)
       
DEMIREL, Muhammed (TUR)
 
 
 
FARKAS, Bence (HUN)
     Winner Pool D 
ICKES, David (GER)
   
FARKAS, Bence (HUN)
     
ALTEMIROV, Deny (BEL)
 
ALTEMIROV, Deny (BEL)
       
 
     
FARKAS, Bence (HUN)
   
MAERKT, Levi (GER)
 
MAERKT, Levi (GER)
       
SCERBAKOVS, Vladimirs (LAT)
   
KOOLMOES, Mats (NED)
     
KOOLMOES, Mats (NED)
 
KOOLMOES, Mats (NED)
       


-50 kg: Repechage
          
RIZOVS, Andrejs (LAT)
 
RIZOVS, Andrejs (LAT)
       
BLANCK, Dion (NED)
   
GOMBAS, Balint (HUN)
     
  
GOMBAS, Balint (HUN)
   
GOMBAS, Balint (HUN)
   
    
SAKSLADU, Marcus (EST)
     
          
        
MAMMADLI, Nijat (AZE)
 
 
 
MAMMADLI, Nijat (AZE)
       
MAMMADLI, Nijat (AZE)
   
MAMMADLI, Nijat (AZE)
     
  
MORRISON, Zachary (GBR)
   
MAMMADLI, Nijat (AZE)
   
    
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
     
          
          
 
 
ZIMMERMANN, Marek (GER)
       
ZIMMERMANN, Marek (GER)
   
ZIMMERMANN, Marek (GER)
     
  
ZOROTOVIC, Nikola (CRO)
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
    
SHULMAN, Ariel (ISR)
     
          
        
SHULMAN, Ariel (ISR)
 
 
 
BELLINI, Alessandro (ITA)
       
BELLINI, Alessandro (ITA)
   
BELLINI, Alessandro (ITA)
     
  
ROSAS SOLANO, Alejandro (ESP)
   
FARKAS, Bence (HUN)
   
    
FARKAS, Bence (HUN)
     


-50 kg: Fight for 3rd place
          
MAMMADLI, Nijat (AZE)
         
  
DEMIREL, Muhammed (TUR)
       
DEMIREL, Muhammed (TUR)
         
          
SHULMAN, Ariel (ISR)
         
  
SHULMAN, Ariel (ISR)
       
KUMTAS, Soner (TUR)
         


-50 kg: Semifinal / Final
          
KUMTAS, Soner (TUR)
         
Winner Pool A 
KARAHAN, Emirhan (TUR)
       
KARAHAN, Emirhan (TUR)
         
Winner Pool B   
KARAHAN, Emirhan (TUR)
     
HAJIYEV, Miragha (AZE)
         
Winner Pool C 
HAJIYEV, Miragha (AZE)
       
DEMIREL, Muhammed (TUR)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-