16.02.2019 [06:28:37]Cadet European Judo Cup Bielsko Biala 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Contest Sheet



-66 kg: Pool A
          
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
         
 
 
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
       
BIALAS, Jakub (POL)
   
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
     
DUINOVS, Maksims (LAT)
 
DUINOVS, Maksims (LAT)
       
 
     
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
   
VANUKEVICH, Steven (IRL)
 
VANUKEVICH, Steven (IRL)
       
DAPIC, Leon (CRO)
   
DAPIC, Leon (CRO)
     
 
 
DAPIC, Leon (CRO)
       
UMAEV, Shamil (RUS)
       
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
 
 
 
UMAEV, Shamil (RUS)
     Winner Pool A 
KOWALCZYK, Michal (POL)
   
UMAEV, Shamil (RUS)
     
DEMETER, Bendeguz (HUN)
 
KOWALCZYK, Michal (POL)
       
 
     
UMAEV, Shamil (RUS)
   
HRADIL, David (CZE)
 
HRADIL, David (CZE)
       
MATIUKAS, Mangirdas (LTU)
   
MATIUKAS, Mangirdas (LTU)
     
CHEREDNYCHENKO, Marko (UKR)
 
MATIUKAS, Mangirdas (LTU)
       


-66 kg: Pool B
          
ONOFREI, Paul (ROU)
         
 
 
ONOFREI, Paul (ROU)
       
NEBOTOV, Serhii (UKR)
   
ONOFREI, Paul (ROU)
     
KARAS, Kacper (POL)
 
NEBOTOV, Serhii (UKR)
       
 
     
ONOFREI, Paul (ROU)
   
WIENEKE, Vincent (GER)
 
WIENEKE, Vincent (GER)
       
 
   
WIENEKE, Vincent (GER)
     
HAKKARAINEN, Santeri (FIN)
 
HAKKARAINEN, Santeri (FIN)
       
IVANIAN, David (DEN)
       
ONOFREI, Paul (ROU)
 
 
 
IVANIAN, David (DEN)
     Winner Pool B 
PROELL, Richard (AUT)
   
IVANIAN, David (DEN)
     
KELAVA, Goran (SLO)
 
PROELL, Richard (AUT)
       
WITALIS, Wojciech (POL)
     
IVANIAN, David (DEN)
   
RADKEVICH, Kiryl (BLR)
 
RADKEVICH, Kiryl (BLR)
       
 
   
RADKEVICH, Kiryl (BLR)
     
GABA, Joan-Benjamin (FRA)
 
GABA, Joan-Benjamin (FRA)
       


-66 kg: Pool C
          
MAUER, Dennis (GER)
         
 
 
MAUER, Dennis (GER)
       
SKOMRLJ, Roko (CRO)
   
MAUER, Dennis (GER)
     
TANAKA, Ryoma (JPN)
 
TANAKA, Ryoma (JPN)
       
MUSZYNSKI, Piotr (POL)
     
MAUER, Dennis (GER)
   
VANUKEVICH, Anthony (IRL)
 
VANUKEVICH, Anthony (IRL)
       
 
   
VANUKEVICH, Anthony (IRL)
     
SIDZENKA, Valiantsin (BLR)
 
SIDZENKA, Valiantsin (BLR)
       
KABARDOV, Betal (RUS)
       
MAUER, Dennis (GER)
 
 
 
KABARDOV, Betal (RUS)
     Winner Pool C 
MARCINKOWSKI, Dominik (POL)
   
KABARDOV, Betal (RUS)
     
HERKOVIC, Nace (SLO)
 
HERKOVIC, Nace (SLO)
       
 
     
GARBE, Robin (FRA)
   
GARBE, Robin (FRA)
 
GARBE, Robin (FRA)
       
 
   
GARBE, Robin (FRA)
     
GERGELY, Gabor (ROU)
 
GERGELY, Gabor (ROU)
       


-66 kg: Pool D
          
CUK, Mateo (GER)
         
 
 
CUK, Mateo (GER)
       
KROL, Dominik (POL)
   
CUK, Mateo (GER)
     
HORVATH, Bence (HUN)
 
HORVATH, Bence (HUN)
       
CESSELLI, Davide (ITA)
     
CUK, Mateo (GER)
   
TSOUTLASVILI, Michail (GRE)
 
CESSELLI, Davide (ITA)
       
KLOPCIC, Urh (SLO)
   
KLOPCIC, Urh (SLO)
     
 
 
KLOPCIC, Urh (SLO)
       
GASSNER, Samuel (AUT)
       
CUK, Mateo (GER)
 
 
 
GASSNER, Samuel (AUT)
     Winner Pool D 
 
   
GASSNER, Samuel (AUT)
     
PASIECZYNSKI, Hubert (POL)
 
PASIECZYNSKI, Hubert (POL)
       
 
     
GASSNER, Samuel (AUT)
   
KOPECKY, Adam (CZE)
 
KOPECKY, Adam (CZE)
       
SAHAR, Amit (ISR)
   
SAHAR, Amit (ISR)
     
PATSIUK, Nikita (UKR)
 
SAHAR, Amit (ISR)
       


-66 kg: Repechage
          
 
 
DUINOVS, Maksims (LAT)
       
DUINOVS, Maksims (LAT)
   
DUINOVS, Maksims (LAT)
     
  
DAPIC, Leon (CRO)
   
UMAEV, Shamil (RUS)
   
    
UMAEV, Shamil (RUS)
     
          
        
NEBOTOV, Serhii (UKR)
 
 
 
NEBOTOV, Serhii (UKR)
       
NEBOTOV, Serhii (UKR)
   
NEBOTOV, Serhii (UKR)
     
  
WIENEKE, Vincent (GER)
   
NEBOTOV, Serhii (UKR)
   
    
IVANIAN, David (DEN)
     
          
          
 
 
TANAKA, Ryoma (JPN)
       
TANAKA, Ryoma (JPN)
   
TANAKA, Ryoma (JPN)
     
  
VANUKEVICH, Anthony (IRL)
   
TANAKA, Ryoma (JPN)
   
    
GARBE, Robin (FRA)
     
          
        
GASSNER, Samuel (AUT)
 
 
 
HORVATH, Bence (HUN)
       
HORVATH, Bence (HUN)
   
KLOPCIC, Urh (SLO)
     
  
KLOPCIC, Urh (SLO)
   
GASSNER, Samuel (AUT)
   
    
GASSNER, Samuel (AUT)
     


-66 kg: Fight for 3rd place
          
NEBOTOV, Serhii (UKR)
         
  
MAUER, Dennis (GER)
       
MAUER, Dennis (GER)
         
          
GASSNER, Samuel (AUT)
         
  
ONOFREI, Paul (ROU)
       
ONOFREI, Paul (ROU)
         


-66 kg: Semifinal / Final
          
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
         
Winner Pool A 
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
       
ONOFREI, Paul (ROU)
         
Winner Pool B   
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
     
MAUER, Dennis (GER)
         
Winner Pool C 
CUK, Mateo (GER)
       
CUK, Mateo (GER)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-