12.11.2019 [20:52:37]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -48 kg:
Fights

1st Fight [-48 kg]: Preliminary round
PIETRZAK Zuzanna
(Poland)
00210-
IWPIWP
3:41
LEONE Miriam
(Italy)
 
2nd Fight [-48 kg]: Preliminary round
SEMIKOLENOVA Iuliia
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:19
HINOJOSA PEREZ Ines
(Spain)
 
3rd Fight [-48 kg]: Preliminary round
MORGADO Joana
(Portugal)
00110-
IWPIWP
2:13
DOROWSKICH Darja
(Germany)
 
4th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TESANOVIC Emilija Ema
(Canada)
10101-
IWPIWP
3:40
MENINO Leticia
(Brazil)
 
5th Fight [-48 kg]: Preliminary round
FERNANDEZ SANCHEZ Elisa
(Spain)
10-011
IWPIWP
3:58
SOUTHGATE Niamh
(Great Britain)
 
6th Fight [-48 kg]: Preliminary round
GOMEZ ANTONA Gemma Maria
(Spain)
10-012
IWPIWP
7:54
BODNAROVA Tereza
(Czech Republic)
 
7th Fight [-48 kg]: Preliminary round
PIRES Lara
(Portugal)
00201-
IWPIWP
4:36
CARNA Giulia
(Italy)
 
8th Fight [-48 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Alexia
(Brazil)
10-001
IWPIWP
1:41
DOMINGO AYALA Clara
(Spain)
 
9th Fight [-48 kg]: Preliminary round
KOUDELKOVA Sarka
(Czech Republic)
10-00-
IWPIWP
0:33
COSTA Lara
(Portugal)
 
10th Fight [-48 kg]: Preliminary round
FALCON SANCHEZ Zuleima Del Carmen
(Spain)
10-00-
IWPIWP
0:54
CARRICO Angela
(Portugal)
 
11th Fight [-48 kg]: Preliminary round
SIMPSON Christy
(Great Britain)
00210-
IWPIWP
3:42
SCUTARI Liliana
(Moldova)
 
12th Fight [-48 kg]: Preliminary round
RUSSO Sara
(Italy)
001012
IWPIWP
4:00
BERES Lea
(France)
 
13th Fight [-48 kg]: Preliminary round
MORALES VALLES Marta
(Spain)
00-101
IWPIWP
3:11
ZIEGLER Jule
(Germany)
 
14th Fight [-48 kg]: Preliminary round
ZUCCARO Chiara
(Italy)
01-002
IWPIWP
4:32
JARDO MARTIN Noelia
(Spain)
 
15th Fight [-48 kg]: Preliminary round
OLIVEIRA Maria
(Portugal)
00-11-
IWPIWP
1:00
WOŹNIAK Zuzanna
(Poland)
 
16th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BRITO Raquel
(Portugal)
10-00-
IWPIWP
1:35
LEONE Miriam
(Italy)
 
17th Fight [-48 kg]: Preliminary round
SEMIKOLENOVA Iuliia
(Russia)
003101
IWPIWP
4:48
DOROWSKICH Darja
(Germany)
 
18th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TESANOVIC Emilija Ema
(Canada)
10-001
IWPIWP
0:51
FERNANDEZ SANCHEZ Elisa
(Spain)
 
19th Fight [-48 kg]: Preliminary round
GOMEZ ANTONA Gemma Maria
(Spain)
001011
IWPIWP
4:00
CARNA Giulia
(Italy)
 
20th Fight [-48 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Alexia
(Brazil)
10-001
IWPIWP
3:44
KOUDELKOVA Sarka
(Czech Republic)
 
21th Fight [-48 kg]: Preliminary round
FALCON SANCHEZ Zuleima Del Carmen
(Spain)
10100-
IWPIWP
1:52
SCUTARI Liliana
(Moldova)
 
22th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BERES Lea
(France)
00-10-
IWPIWP
1:54
ZIEGLER Jule
(Germany)
 
23th Fight [-48 kg]: Preliminary round
ZUCCARO Chiara
(Italy)
10-003
IWPIWP
3:33
WOŹNIAK Zuzanna
(Poland)
 
24th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BRITO Raquel
(Portugal)
10-00-
IWPIWP
3:55
DOROWSKICH Darja
(Germany)
 
25th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TESANOVIC Emilija Ema
(Canada)
111003
IWPIWP
3:22
CARNA Giulia
(Italy)
 
26th Fight [-48 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Alexia
(Brazil)
00-012
IWPIWP
4:00
FALCON SANCHEZ Zuleima Del Carmen
(Spain)
 
27th Fight [-48 kg]: Preliminary round
ZIEGLER Jule
(Germany)
003101
IWPIWP
3:20
ZUCCARO Chiara
(Italy)
 
28th Fight [-48 kg]: Repechage
MENINO Leticia
(Brazil)
101003
IWPIWP
3:46
FERNANDEZ SANCHEZ Elisa
(Spain)
 
29th Fight [-48 kg]: Repechage
CARRICO Angela
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
0:18
SCUTARI Liliana
(Moldova)
 
30th Fight [-48 kg]: Repechage
JARDO MARTIN Noelia
(Spain)
10-00-
IWPIWP
0:15
WOŹNIAK Zuzanna
(Poland)
 
31th Fight [-48 kg]: Repechage
LEONE Miriam
(Italy)
00101-
IWPIWP
4:00
DOROWSKICH Darja
(Germany)
 
32th Fight [-48 kg]: Repechage
MENINO Leticia
(Brazil)
003101
IWPIWP
5:02
CARNA Giulia
(Italy)
 
33th Fight [-48 kg]: Repechage
SCUTARI Liliana
(Moldova)
002011
IWPIWP
4:00
NASCIMENTO Alexia
(Brazil)
 
34th Fight [-48 kg]: Repechage
JARDO MARTIN Noelia
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:18
ZIEGLER Jule
(Germany)
 
35th Fight [-48 kg]: Semifinal
BRITO Raquel
(Portugal)
101001
IWPIWP
2:29
TESANOVIC Emilija Ema
(Canada)
 
36th Fight [-48 kg]: Semifinal
FALCON SANCHEZ Zuleima Del Carmen
(Spain)
00310-
IWPIWP
7:29
ZUCCARO Chiara
(Italy)
 
37th Fight [-48 kg]: Repechage
DOROWSKICH Darja
(Germany)
00310-
IWPIWP
4:42
CARNA Giulia
(Italy)
 
38th Fight [-48 kg]: Repechage
NASCIMENTO Alexia
(Brazil)
00-10-
IWPIWP
1:36
ZIEGLER Jule
(Germany)
 
39th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
CARNA Giulia
(Italy)
10200-
IWPIWP
2:57
FALCON SANCHEZ Zuleima Del Carmen
(Spain)
 
40th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
ZIEGLER Jule
(Germany)
10-00-
IWPIWP
2:15
TESANOVIC Emilija Ema
(Canada)
 
41th Fight [-48 kg]: Final
BRITO Raquel
(Portugal)
101003
IWPIWP
3:52
ZUCCARO Chiara
(Italy)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-