13.11.2019 [20:19:45]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -52 kg:
Fights

1st Fight [-52 kg]: Preliminary round
SENA Maria
(Portugal)
01-11-
IWPIWP
3:50
TORO SOLER Ariane
(Spain)
 
2nd Fight [-52 kg]: Preliminary round
DAMAS Isabel
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
0:46
GRANBERG Tova
(Sweden)
 
3rd Fight [-52 kg]: Preliminary round
LIMA Carolina
(Brazil)
012002
IWPIWP
4:00
ESPARZA RIBERA Rebeca
(Spain)
 
4th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLDAK Alicja
(Poland)
01-001
IWPIWP
4:00
ZHUKOVA Angelina
(Russia)
 
5th Fight [-52 kg]: Preliminary round
SILVA Catarina
(Portugal)
00-11-
IWPIWP
3:03
GOMEZ ANTONA Laura
(Spain)
 
6th Fight [-52 kg]: Preliminary round
ELMAHROUKEY Noran
(United States of America)
01-002
IWPIWP
4:00
BEORLEGUI OSES Paula
(Spain)
 
7th Fight [-52 kg]: Preliminary round
KONARE SISSOKO Deniba
(Spain)
00-11-
IWPIWP
2:22
VECCHIATO Michelle
(Italy)
 
8th Fight [-52 kg]: Preliminary round
MARTIN GIL Alicia
(Spain)
111012
IWPIWP
8:25
ROSARIO Maria
(Portugal)
 
9th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PEREZ PACHECO Veronica
(Spain)
01100-
IWPIWP
4:00
LUDEMA Berber
(Netherlands)
 
10th Fight [-52 kg]: Preliminary round
SANTOS Teresa
(Portugal)
10-00-
IWPIWP
2:38
DZAGOEVA Dzerassa
(Russia)
 
11th Fight [-52 kg]: Preliminary round
RAMIREZ GIMENEZ Alba
(Spain)
001011
IWPIWP
6:18
MAXIMO Mariana
(Portugal)
 
12th Fight [-52 kg]: Preliminary round
CASTELLO DIEZ Marina
(Spain)
01-101
IWPIWP
5:35
BAUER Bettina
(Germany)
 
13th Fight [-52 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Jaqueline
(Brazil)
01-002
IWPIWP
4:00
LOPES Juliana
(Portugal)
 
14th Fight [-52 kg]: Preliminary round
RASPE Vera
(Netherlands)
003101
IWPIWP
6:20
TORO SOLER Ariane
(Spain)
 
15th Fight [-52 kg]: Preliminary round
GRANBERG Tova
(Sweden)
00101-
IWPIWP
4:00
LIMA Carolina
(Brazil)
 
16th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLDAK Alicja
(Poland)
01100-
IWPIWP
4:00
GOMEZ ANTONA Laura
(Spain)
 
17th Fight [-52 kg]: Preliminary round
ELMAHROUKEY Noran
(United States of America)
10100-
IWPIWP
2:27
VECCHIATO Michelle
(Italy)
 
18th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLIVEIRA NatAlia
(Brazil)
011001
IWPIWP
4:00
MARTIN GIL Alicia
(Spain)
 
19th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PEREZ PACHECO Veronica
(Spain)
00-10-
IWPIWP
1:45
SANTOS Teresa
(Portugal)
 
20th Fight [-52 kg]: Preliminary round
NUGAEVA Liliia
(Russia)
11-00-
IWPIWP
3:09
MAXIMO Mariana
(Portugal)
 
21th Fight [-52 kg]: Preliminary round
BAUER Bettina
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:49
NASCIMENTO Jaqueline
(Brazil)
 
22th Fight [-52 kg]: Preliminary round
TORO SOLER Ariane
(Spain)
111011
IWPIWP
4:17
LIMA Carolina
(Brazil)
 
23th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLDAK Alicja
(Poland)
001011
IWPIWP
4:00
ELMAHROUKEY Noran
(United States of America)
 
24th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLIVEIRA NatAlia
(Brazil)
00-101
IWPIWP
1:29
SANTOS Teresa
(Portugal)
 
25th Fight [-52 kg]: Preliminary round
NUGAEVA Liliia
(Russia)
01-101
IWPIWP
2:46
BAUER Bettina
(Germany)
 
26th Fight [-52 kg]: Repechage
SENA Maria
(Portugal)
00110-
IWPIWP
2:22
RASPE Vera
(Netherlands)
 
27th Fight [-52 kg]: Repechage
BEORLEGUI OSES Paula
(Spain)
10-002
IWPIWP
5:52
VECCHIATO Michelle
(Italy)
 
28th Fight [-52 kg]: Repechage
DZAGOEVA Dzerassa
(Russia)
00-11-
IWPIWP
1:44
PEREZ PACHECO Veronica
(Spain)
 
29th Fight [-52 kg]: Repechage
CASTELLO DIEZ Marina
(Spain)
10100-
IWPIWP
1:49
NASCIMENTO Jaqueline
(Brazil)
 
30th Fight [-52 kg]: Repechage
RASPE Vera
(Netherlands)
101001
IWPIWP
2:37
LIMA Carolina
(Brazil)
 
31th Fight [-52 kg]: Repechage
BEORLEGUI OSES Paula
(Spain)
10-00-
IWPIWP
1:22
OLDAK Alicja
(Poland)
 
32th Fight [-52 kg]: Repechage
PEREZ PACHECO Veronica
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:58
OLIVEIRA NatAlia
(Brazil)
 
33th Fight [-52 kg]: Repechage
CASTELLO DIEZ Marina
(Spain)
00210-
IWPIWP
3:04
NUGAEVA Liliia
(Russia)
 
34th Fight [-52 kg]: Semifinal
TORO SOLER Ariane
(Spain)
11-00-
IWPIWP
1:00
ELMAHROUKEY Noran
(United States of America)
 
35th Fight [-52 kg]: Semifinal
SANTOS Teresa
(Portugal)
10100-
IWPIWP
2:53
BAUER Bettina
(Germany)
 
36th Fight [-52 kg]: Repechage
RASPE Vera
(Netherlands)
10-01-
IWPIWP
2:23
BEORLEGUI OSES Paula
(Spain)
 
37th Fight [-52 kg]: Repechage
OLIVEIRA NatAlia
(Brazil)
00-10-
IWPIWP
1:20
NUGAEVA Liliia
(Russia)
 
38th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
RASPE Vera
(Netherlands)
10-01-
IWPIWP
3:26
BAUER Bettina
(Germany)
 
39th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
NUGAEVA Liliia
(Russia)
10-00-
IWPIWP
1:49
ELMAHROUKEY Noran
(United States of America)
 
40th Fight [-52 kg]: Final
TORO SOLER Ariane
(Spain)
101001
IWPIWP
3:00
SANTOS Teresa
(Portugal)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-