13.11.2019 [19:49:46]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -57 kg:
Fights

1st Fight [-57 kg]: Preliminary round
WALLENTIN Angela
(Sweden)
00-10-
IWPIWP
0:39
KUGAEVA Alina
(Russia)
 
2nd Fight [-57 kg]: Preliminary round
HENRIQUES Julia
(Brazil)
10-001
IWPIWP
3:04
COSTA Fatima
(Portugal)
 
3rd Fight [-57 kg]: Preliminary round
CASANAS ACEA Judith
(Spain)
00-101
IWPIWP
2:08
LISCIANI Sara
(Italy)
 
4th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SOUSA Flavia
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
1:22
SAGARZAZU BARROSO Noemi
(Spain)
 
5th Fight [-57 kg]: Preliminary round
WESTLAKE Kiera
(Canada)
10-002
IWPIWP
5:34
DOS REIS Maria
(Brazil)
 
6th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ARSHAKYAN Vilena
(Estonia)
00-10-
IWPIWP
1:00
RODRIGUEZ SALVADOR Adriana
(Spain)
 
7th Fight [-57 kg]: Preliminary round
QUERALTO RAMOS Julia
(Spain)
001011
IWPIWP
4:00
KUGAEVA Alina
(Russia)
 
8th Fight [-57 kg]: Preliminary round
BOCK Samira
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:37
COSTA Laura
(Portugal)
 
9th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZUCCO Agnese
(Italy)
10-00-
IWPIWP
1:29
HENRIQUES Julia
(Brazil)
 
10th Fight [-57 kg]: Preliminary round
DIAZ ONEGA Maria
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:54
NALBAT Emma
(Netherlands)
 
11th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GROSVENOR Leah
(Great Britain)
11-001
IWPIWP
2:22
NIETO BOILLOS Luna
(Spain)
 
12th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KWASNY Gabriela
(Poland)
00-011
IWPIWP
4:00
RAMON VELASCO Bianka
(Spain)
 
13th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ELKINA Natalia
(Russia)
11-002
IWPIWP
2:20
GONCALVES Rafaella
(Brazil)
 
14th Fight [-57 kg]: Preliminary round
BRAS Raquel
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
0:19
LISCIANI Sara
(Italy)
 
15th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GARCIA MARTIN Marta
(Spain)
00-111
IWPIWP
1:33
MIHHAILOVA Darja
(Estonia)
 
16th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MORENO DE LA LLAVE Maria
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:28
KITCHEN Isobel
(Great Britain)
 
17th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SNIJDER Paulien
(Netherlands)
11-00-
IWPIWP
2:18
BASTOS Joana
(Portugal)
 
18th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GALITSKAIA Kseniia
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:56
LAGE RIBERA Sabela
(Spain)
 
19th Fight [-57 kg]: Preliminary round
HIDEN Verena
(Austria)
10-001
IWPIWP
2:05
TWARDOWSKA Marta
(Poland)
 
20th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SOUZA Sarah
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
3:21
SAGARZAZU BARROSO Noemi
(Spain)
 
21th Fight [-57 kg]: Preliminary round
WESTLAKE Kiera
(Canada)
00111-
IWPIWP
0:58
RODRIGUEZ SALVADOR Adriana
(Spain)
 
22th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KUGAEVA Alina
(Russia)
00-10-
IWPIWP
2:12
BOCK Samira
(Germany)
 
23th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZUCCO Agnese
(Italy)
11-01-
IWPIWP
3:36
NALBAT Emma
(Netherlands)
 
24th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GROSVENOR Leah
(Great Britain)
10-00-
IWPIWP
1:23
RAMON VELASCO Bianka
(Spain)
 
25th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ELKINA Natalia
(Russia)
013101
IWPIWP
3:53
LISCIANI Sara
(Italy)
 
26th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MIHHAILOVA Darja
(Estonia)
00-10-
IWPIWP
0:54
KITCHEN Isobel
(Great Britain)
 
27th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SNIJDER Paulien
(Netherlands)
00-101
IWPIWP
2:42
GALITSKAIA Kseniia
(Russia)
 
28th Fight [-57 kg]: Preliminary round
HIDEN Verena
(Austria)
00-101
IWPIWP
2:08
SOUZA Sarah
(Brazil)
 
29th Fight [-57 kg]: Preliminary round
RODRIGUEZ SALVADOR Adriana
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:30
BOCK Samira
(Germany)
 
30th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZUCCO Agnese
(Italy)
10-00-
IWPIWP
4:00
GROSVENOR Leah
(Great Britain)
 
31th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LISCIANI Sara
(Italy)
10-00-
IWPIWP
2:32
KITCHEN Isobel
(Great Britain)
 
32th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GALITSKAIA Kseniia
(Russia)
10100-
IWPIWP
3:49
SOUZA Sarah
(Brazil)
 
33th Fight [-57 kg]: Repechage
CASANAS ACEA Judith
(Spain)
11-00-
IWPIWP
1:34
BRAS Raquel
(Portugal)
 
34th Fight [-57 kg]: Repechage
COSTA Laura
(Portugal)
00110-
IWPIWP
2:22
KUGAEVA Alina
(Russia)
 
35th Fight [-57 kg]: Repechage
HENRIQUES Julia
(Brazil)
01-10-
IWPIWP
1:40
NALBAT Emma
(Netherlands)
 
36th Fight [-57 kg]: Repechage
CASANAS ACEA Judith
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:04
ELKINA Natalia
(Russia)
 
37th Fight [-57 kg]: Repechage
LAGE RIBERA Sabela
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:47
SNIJDER Paulien
(Netherlands)
 
38th Fight [-57 kg]: Repechage
KUGAEVA Alina
(Russia)
01-10-
IWPIWP
1:59
RODRIGUEZ SALVADOR Adriana
(Spain)
 
39th Fight [-57 kg]: Repechage
NALBAT Emma
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
0:00
GROSVENOR Leah
(Great Britain)
 
40th Fight [-57 kg]: Repechage
ELKINA Natalia
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:51
KITCHEN Isobel
(Great Britain)
 
41th Fight [-57 kg]: Repechage
SNIJDER Paulien
(Netherlands)
00111-
IWPIWP
2:58
SOUZA Sarah
(Brazil)
 
42th Fight [-57 kg]: Semifinal
BOCK Samira
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:12
ZUCCO Agnese
(Italy)
 
43th Fight [-57 kg]: Semifinal
LISCIANI Sara
(Italy)
10-003
IWPIWP
2:53
GALITSKAIA Kseniia
(Russia)
 
44th Fight [-57 kg]: Repechage
RODRIGUEZ SALVADOR Adriana
(Spain)
00-11-
IWPIWP
0:47
NALBAT Emma
(Netherlands)
 
45th Fight [-57 kg]: Repechage
ELKINA Natalia
(Russia)
11-00-
IWPIWP
1:20
SOUZA Sarah
(Brazil)
 
46th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
NALBAT Emma
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
1:52
GALITSKAIA Kseniia
(Russia)
 
47th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
ELKINA Natalia
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:25
ZUCCO Agnese
(Italy)
 
48th Fight [-57 kg]: Final
BOCK Samira
(Germany)
10201-
IWPIWP
3:32
LISCIANI Sara
(Italy)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-