18.11.2019 [06:23:40]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -73 kg:
Fights

1st Fight [-73 kg]: Preliminary round
RIJKSEN SALMAN Ryan
(Great Britain)
10-00-
IWPIWP
1:28
LONSDALE James
(Canada)
 
2nd Fight [-73 kg]: Preliminary round
ESTEVEZ MARIN Jose Miguel
(Spain)
10100-
IWPIWP
1:17
TELES Afonso
(Portugal)
 
3rd Fight [-73 kg]: Preliminary round
EFRAIM Or
(Israel)
00-10-
IWPIWP
0:28
PROCOPIO Breno
(Brazil)
 
4th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GREGORIO Joao
(Portugal)
00-101
IWPIWP
3:49
AKHMEJANOV Ruslan
(Kazakhstan)
 
5th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOSTELIDIS Stylianos
(Greece)
00-11-
IWPIWP
0:21
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
 
6th Fight [-73 kg]: Preliminary round
BETANCOR DIAZ Lionel Jesus
(Spain)
10-00-
IWPIWP
0:44
RANGEL Diogo
(Portugal)
 
7th Fight [-73 kg]: Preliminary round
CARRION PEDRO Santiago
(Spain)
10100-
IWPIWP
3:48
GONCALVES Afonso
(Portugal)
 
8th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TALTS Rasmus
(Estonia)
00-10-
IWPIWP
0:08
VAN OOSTRUM Lars
(Netherlands)
 
9th Fight [-73 kg]: Preliminary round
THIVAIOS Dimitrios
(Greece)
11-00-
IWPIWP
0:51
VERBO DAMERVAL Itzel
(Spain)
 
10th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ALVAREZ LOMBA Iago
(Spain)
00-101
IWPIWP
0:52
PIRES Rodrigo
(Portugal)
 
11th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SILVA Caique
(Brazil)
012001
IWPIWP
6:42
DROSTE Tom
(Germany)
 
12th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KARAS Matvei
(Russia)
102002
IWPIWP
3:49
BERTOMEU PEREZ Roberto
(Spain)
 
13th Fight [-73 kg]: Preliminary round
LEONARD Joshua
(Great Britain)
01-101
IWPIWP
3:56
BEN ZVI Sagi
(Israel)
 
14th Fight [-73 kg]: Preliminary round
CENTRACCHIO Luigi
(Italy)
101001
IWPIWP
1:32
RIJKSEN SALMAN Ryan
(Great Britain)
 
15th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TASUEV Abdul-Kerim
(Russia)
10-003
IWPIWP
1:06
ESTEVEZ MARIN Jose Miguel
(Spain)
 
16th Fight [-73 kg]: Preliminary round
DIESSL Tobias
(Argentina)
00-10-
IWPIWP
1:07
PROCOPIO Breno
(Brazil)
 
17th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GIMENEZ CASTANO Jairo
(Spain)
00-11-
IWPIWP
0:19
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
 
18th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MANISHVIZ Yahli
(Israel)
10100-
IWPIWP
0:28
EL ATI RAMI Marouan
(Spain)
 
19th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SOLIS MERE Mateo
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:09
AKHMEJANOV Ruslan
(Kazakhstan)
 
20th Fight [-73 kg]: Preliminary round
BORZECKI Bartosz
(Poland)
01-101
IWPIWP
1:22
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
 
21th Fight [-73 kg]: Preliminary round
VICI Manuel
(Italy)
10-00-
IWPIWP
1:33
BETANCOR DIAZ Lionel Jesus
(Spain)
 
22th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ROMERO Gabryel
(Brazil)
10-001
IWPIWP
2:46
CARRION PEDRO Santiago
(Spain)
 
23th Fight [-73 kg]: Preliminary round
NAIM Yovel
(Israel)
10-001
IWPIWP
1:06
GARAND Alec
(Canada)
 
24th Fight [-73 kg]: Preliminary round
PRAIOTTO Dario
(Italy)
11-001
IWPIWP
1:57
VAN OOSTRUM Lars
(Netherlands)
 
25th Fight [-73 kg]: Preliminary round
THIVAIOS Dimitrios
(Greece)
011002
IWPIWP
4:00
RIBEIRO Vicente
(Portugal)
 
26th Fight [-73 kg]: Preliminary round
IVANKA Filip
(Czech Republic)
10-00-
IWPIWP
0:55
PIRES Rodrigo
(Portugal)
 
27th Fight [-73 kg]: Preliminary round
YAKOVLEV David
(Israel)
011001
IWPIWP
4:00
SILVA Caique
(Brazil)
 
28th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GAULIN Guillaume
(Canada)
00110-
IWPIWP
1:52
KARAS Matvei
(Russia)
 
29th Fight [-73 kg]: Preliminary round
BEN ZVI Sagi
(Israel)
00211-
IWPIWP
3:20
DOUMAS Stavros
(Greece)
 
30th Fight [-73 kg]: Preliminary round
CENTRACCHIO Luigi
(Italy)
002102
IWPIWP
3:15
TASUEV Abdul-Kerim
(Russia)
 
31th Fight [-73 kg]: Preliminary round
PROCOPIO Breno
(Brazil)
00-10-
IWPIWP
2:43
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
 
32th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MANISHVIZ Yahli
(Israel)
10-00-
IWPIWP
1:10
AKHMEJANOV Ruslan
(Kazakhstan)
 
33th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
10-00-
IWPIWP
2:43
VICI Manuel
(Italy)
 
34th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ROMERO Gabryel
(Brazil)
00-11-
IWPIWP
1:04
NAIM Yovel
(Israel)
 
35th Fight [-73 kg]: Preliminary round
PRAIOTTO Dario
(Italy)
10-002
IWPIWP
3:55
THIVAIOS Dimitrios
(Greece)
 
36th Fight [-73 kg]: Preliminary round
IVANKA Filip
(Czech Republic)
11-00-
IWPIWP
1:03
YAKOVLEV David
(Israel)
 
37th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KARAS Matvei
(Russia)
10-00-
IWPIWP
2:06
DOUMAS Stavros
(Greece)
 
38th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TASUEV Abdul-Kerim
(Russia)
101003
IWPIWP
2:50
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
 
39th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MANISHVIZ Yahli
(Israel)
00110-
IWPIWP
0:22
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
 
40th Fight [-73 kg]: Preliminary round
NAIM Yovel
(Israel)
10-003
IWPIWP
3:31
PRAIOTTO Dario
(Italy)
 
41th Fight [-73 kg]: Preliminary round
IVANKA Filip
(Czech Republic)
101001
IWPIWP
1:47
KARAS Matvei
(Russia)
 
42th Fight [-73 kg]: Repechage
KOSTELIDIS Stylianos
(Greece)
00-10-
IWPIWP
0:30
BORZECKI Bartosz
(Poland)
 
43th Fight [-73 kg]: Repechage
ESTEVEZ MARIN Jose Miguel
(Spain)
00110-
IWPIWP
1:50
CENTRACCHIO Luigi
(Italy)
 
44th Fight [-73 kg]: Repechage
BORZECKI Bartosz
(Poland)
11-001
IWPIWP
2:00
VICI Manuel
(Italy)
 
45th Fight [-73 kg]: Repechage
GARAND Alec
(Canada)
00-11-
IWPIWP
1:50
ROMERO Gabryel
(Brazil)
 
46th Fight [-73 kg]: Repechage
PIRES Rodrigo
(Portugal)
10-001
IWPIWP
2:15
YAKOVLEV David
(Israel)
 
47th Fight [-73 kg]: Repechage
CENTRACCHIO Luigi
(Italy)
00-10-
IWPIWP
1:06
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
 
48th Fight [-73 kg]: Repechage
BORZECKI Bartosz
(Poland)
01-001
IWPIWP
4:30
MANISHVIZ Yahli
(Israel)
 
49th Fight [-73 kg]: Repechage
ROMERO Gabryel
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
0:22
PRAIOTTO Dario
(Italy)
 
50th Fight [-73 kg]: Repechage
PIRES Rodrigo
(Portugal)
00201-
IWPIWP
4:00
KARAS Matvei
(Russia)
 
51th Fight [-73 kg]: Semifinal
TASUEV Abdul-Kerim
(Russia)
00-10-
IWPIWP
0:34
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
 
52th Fight [-73 kg]: Semifinal
NAIM Yovel
(Israel)
002011
IWPIWP
4:53
IVANKA Filip
(Czech Republic)
 
53th Fight [-73 kg]: Repechage
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
10-001
IWPIWP
3:23
BORZECKI Bartosz
(Poland)
 
54th Fight [-73 kg]: Repechage
ROMERO Gabryel
(Brazil)
00-101
IWPIWP
3:32
KARAS Matvei
(Russia)
 
55th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
KOPECKY Adam
(Czech Republic)
10-00-
IWPIWP
0:23
NAIM Yovel
(Israel)
 
56th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
KARAS Matvei
(Russia)
00-10-
IWPIWP
0:58
TASUEV Abdul-Kerim
(Russia)
 
57th Fight [-73 kg]: Final
TALIBOV Vugar
(Azerbaijan)
00-10-
IWPIWP
0:39
IVANKA Filip
(Czech Republic)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-