12.11.2019 [20:48:23]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -81 kg:
Fights

1st Fight [-81 kg]: Preliminary round
ZAMKOVOI Gleb
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:21
SOARES Alexandre
(Portugal)
 
2nd Fight [-81 kg]: Preliminary round
KROLL Elias
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:08
FURTADO Renan
(Brazil)
 
3rd Fight [-81 kg]: Preliminary round
SILVA Guilherme
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
1:21
GONZALEZ MARCOS Carlos
(Spain)
 
4th Fight [-81 kg]: Preliminary round
PRETORIUS Herculas
(Zimbabwe)
00-10-
IWPIWP
1:01
LIMA Pedro
(Portugal)
 
5th Fight [-81 kg]: Preliminary round
SALVADO Manuel
(Portugal)
00110-
IWPIWP
0:36
SANGARIEV Adam
(Russia)
 
6th Fight [-81 kg]: Preliminary round
COLESNIC Miguel
(Portugal)
00310-
IWPIWP
2:34
ADILZADE Adil
(Azerbaijan)
 
7th Fight [-81 kg]: Preliminary round
VIEIRA Marco
(Portugal)
10100-
IWPIWP
0:28
ARMAS HIDALGO Acaymo
(Spain)
 
8th Fight [-81 kg]: Preliminary round
VERBO DAMERVAL Brian
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:28
LOPES Felipe
(Brazil)
 
9th Fight [-81 kg]: Preliminary round
ALTHOUSE Taylor
(Canada)
00110-
IWPIWP
1:33
ZAMKOVOI Gleb
(Russia)
 
10th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MIRAS OLIVER Miguel
(Spain)
00-10-
IWPIWP
0:27
KROLL Elias
(Germany)
 
11th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BULTHUIS Silvan
(Netherlands)
112001
IWPIWP
3:13
GONZALEZ MARCOS Carlos
(Spain)
 
12th Fight [-81 kg]: Preliminary round
JANCZYLIK Dymitrij
(Poland)
00-10-
IWPIWP
1:23
LIMA Pedro
(Portugal)
 
13th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BADASH Iftach
(Israel)
002012
IWPIWP
4:00
SANGARIEV Adam
(Russia)
 
14th Fight [-81 kg]: Preliminary round
ADILZADE Adil
(Azerbaijan)
10-00-
IWPIWP
0:35
MENENDEZ FERNANDEZ Pablo
(Spain)
 
15th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KOKHTASHVILI Givi
(Estonia)
10-001
IWPIWP
2:09
VIEIRA Marco
(Portugal)
 
16th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MOELLER Tim
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:14
LOPES Felipe
(Brazil)
 
17th Fight [-81 kg]: Preliminary round
ZAMKOVOI Gleb
(Russia)
11-00-
IWPIWP
0:57
KROLL Elias
(Germany)
 
18th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BULTHUIS Silvan
(Netherlands)
001012
IWPIWP
6:15
LIMA Pedro
(Portugal)
 
19th Fight [-81 kg]: Preliminary round
SANGARIEV Adam
(Russia)
10-002
IWPIWP
4:26
ADILZADE Adil
(Azerbaijan)
 
20th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KOKHTASHVILI Givi
(Estonia)
10200-
IWPIWP
3:33
MOELLER Tim
(Germany)
 
21th Fight [-81 kg]: Repechage
SOARES Alexandre
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
1:17
ALTHOUSE Taylor
(Canada)
 
22th Fight [-81 kg]: Repechage
PRETORIUS Herculas
(Zimbabwe)
00-10-
IWPIWP
1:00
JANCZYLIK Dymitrij
(Poland)
 
23th Fight [-81 kg]: Repechage
SALVADO Manuel
(Portugal)
00110-
IWPIWP
0:44
BADASH Iftach
(Israel)
 
24th Fight [-81 kg]: Repechage
ALTHOUSE Taylor
(Canada)
01111-
IWPIWP
3:13
KROLL Elias
(Germany)
 
25th Fight [-81 kg]: Repechage
JANCZYLIK Dymitrij
(Poland)
10200-
IWPIWP
8:21
BULTHUIS Silvan
(Netherlands)
 
26th Fight [-81 kg]: Repechage
BADASH Iftach
(Israel)
101011
IWPIWP
3:28
ADILZADE Adil
(Azerbaijan)
 
27th Fight [-81 kg]: Repechage
VIEIRA Marco
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
0:23
MOELLER Tim
(Germany)
 
28th Fight [-81 kg]: Semifinal
ZAMKOVOI Gleb
(Russia)
10-002
IWPIWP
3:30
LIMA Pedro
(Portugal)
 
29th Fight [-81 kg]: Semifinal
SANGARIEV Adam
(Russia)
10-001
IWPIWP
3:46
KOKHTASHVILI Givi
(Estonia)
 
30th Fight [-81 kg]: Repechage
KROLL Elias
(Germany)
01H10-
IWPIWP
1:39
JANCZYLIK Dymitrij
(Poland)
 
31th Fight [-81 kg]: Repechage
BADASH Iftach
(Israel)
11-00-
IWPIWP
1:56
MOELLER Tim
(Germany)
 
32th Fight [-81 kg]: Fight for 3rd place
JANCZYLIK Dymitrij
(Poland)
00-10-
IWPIWP
2:06
KOKHTASHVILI Givi
(Estonia)
 
33th Fight [-81 kg]: Fight for 3rd place
BADASH Iftach
(Israel)
10100-
IWPIWP
3:23
LIMA Pedro
(Portugal)
 
34th Fight [-81 kg]: Final
ZAMKOVOI Gleb
(Russia)
012002
IWPIWP
4:00
SANGARIEV Adam
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-