31.05.2020 [08:25:03]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -90 kg:
Fights

1st Fight [-90 kg]: Preliminary round
KARCZYK Filip
(Poland)
011001
IWPIWP
4:00
PIMENTA Lourenco
(Portugal)
 
2nd Fight [-90 kg]: Preliminary round
SMELANSKY Daniel
(Israel)
00-10-
IWPIWP
2:20
SANTOS Kayo
(Brazil)
 
3rd Fight [-90 kg]: Preliminary round
SOUZA Cayo
(Brazil)
101002
IWPIWP
3:15
MAOR Gal
(Israel)
 
4th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GARCIA ANOBER Tasio
(Spain)
00-11-
IWPIWP
1:13
NASIRLI Ruslan
(Azerbaijan)
 
5th Fight [-90 kg]: Preliminary round
LOPES Ricardo Curto
(Portugal)
00-10-
IWPIWP
0:09
MATAEV Mukhamed-Ali
(Russia)
 
6th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ACCOGLI Daniele
(Italy)
10-00-
IWPIWP
0:40
KARCZYK Filip
(Poland)
 
7th Fight [-90 kg]: Preliminary round
CARRERA SALSAMENDI Amets
(Spain)
00-11-
IWPIWP
0:53
CUREAU Baptiste
(France)
 
8th Fight [-90 kg]: Preliminary round
STEPANOV Nikita
(Russia)
002102
IWPIWP
1:48
SANTOS Kayo
(Brazil)
 
9th Fight [-90 kg]: Preliminary round
CHANTRE Diogo
(Portugal)
10-001
IWPIWP
1:48
PEREZ BECEIRO Manuel
(Spain)
 
10th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PRIILINN TURK Karl
(Estonia)
10-001
IWPIWP
2:11
SOUZA Cayo
(Brazil)
 
11th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GONZALEZ BACIGALUPO Andres
(Spain)
10-001
IWPIWP
0:17
COLACO Rafael
(Portugal)
 
12th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ERMURACHI Catalin
(Moldova)
012001
IWPIWP
4:00
NASIRLI Ruslan
(Azerbaijan)
 
13th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MATAEV Mukhamed-Ali
(Russia)
10100-
IWPIWP
3:01
SIVAN Roy
(Israel)
 
14th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ACCOGLI Daniele
(Italy)
10-00-
IWPIWP
0:19
CUREAU Baptiste
(France)
 
15th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SANTOS Kayo
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
0:55
CHANTRE Diogo
(Portugal)
 
16th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PRIILINN TURK Karl
(Estonia)
10-00-
IWPIWP
1:06
GONZALEZ BACIGALUPO Andres
(Spain)
 
17th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ERMURACHI Catalin
(Moldova)
001101
IWPIWP
3:08
MATAEV Mukhamed-Ali
(Russia)
 
18th Fight [-90 kg]: Repechage
SMELANSKY Daniel
(Israel)
00101-
IWPIWP
4:00
STEPANOV Nikita
(Russia)
 
19th Fight [-90 kg]: Repechage
LOPES Ricardo Curto
(Portugal)
00-11-
IWPIWP
0:29
SIVAN Roy
(Israel)
 
20th Fight [-90 kg]: Repechage
KARCZYK Filip
(Poland)
101011
IWPIWP
4:00
CUREAU Baptiste
(France)
 
21th Fight [-90 kg]: Repechage
STEPANOV Nikita
(Russia)
11-00-
IWPIWP
1:37
CHANTRE Diogo
(Portugal)
 
22th Fight [-90 kg]: Repechage
SOUZA Cayo
(Brazil)
01311-
IWPIWP
4:07
GONZALEZ BACIGALUPO Andres
(Spain)
 
23th Fight [-90 kg]: Repechage
SIVAN Roy
(Israel)
00-101
IWPIWP
1:18
ERMURACHI Catalin
(Moldova)
 
24th Fight [-90 kg]: Semifinal
ACCOGLI Daniele
(Italy)
10-01-
IWPIWP
3:08
SANTOS Kayo
(Brazil)
 
25th Fight [-90 kg]: Semifinal
PRIILINN TURK Karl
(Estonia)
10-003
IWPIWP
3:36
MATAEV Mukhamed-Ali
(Russia)
 
26th Fight [-90 kg]: Repechage
KARCZYK Filip
(Poland)
00-11-
IWPIWP
0:31
STEPANOV Nikita
(Russia)
 
27th Fight [-90 kg]: Repechage
GONZALEZ BACIGALUPO Andres
(Spain)
00-11-
IWPIWP
1:26
ERMURACHI Catalin
(Moldova)
 
28th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
STEPANOV Nikita
(Russia)
101001
IWPIWP
3:54
MATAEV Mukhamed-Ali
(Russia)
 
29th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
ERMURACHI Catalin
(Moldova)
013111
IWPIWP
4:49
SANTOS Kayo
(Brazil)
 
30th Fight [-90 kg]: Final
ACCOGLI Daniele
(Italy)
10-002
IWPIWP
3:39
PRIILINN TURK Karl
(Estonia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-