14.12.2019 [02:25:26]Cadet European Judo Cup Fuengirola 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +90 kg:
Contest Sheet



+90 kg: Pool A
       
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
      
  
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
    
 
      
    
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
  
 
      
  
RIVERO BEN MOHAMED, Israel (ESP)
    
RIVERO BEN MOHAMED, Israel (ESP)
      
      
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
 
     Winner Pool A
  
ROSA, Bernardo (BRA)
    
ROSA, Bernardo (BRA)
      
    
ROSA, Bernardo (BRA)
  
 
      
  
DAN, Kedem (ISR)
    
DAN, Kedem (ISR)
      


+90 kg: Pool B
       
MOOR, Lorenz (GER)
      
  
MOOR, Lorenz (GER)
    
 
      
    
MOOR, Lorenz (GER)
  
 
      
  
MUNOZ CASGAYA, Pau (ESP)
    
MUNOZ CASGAYA, Pau (ESP)
      
      
MOOR, Lorenz (GER)
MUNOZ IBANEZ, Ricard (ESP)
     Winner Pool B
  
MUNOZ IBANEZ, Ricard (ESP)
    
 
      
    
MUNOZ IBANEZ, Ricard (ESP)
  
SALMONA, Omer (ISR)
      
  
SALMONA, Omer (ISR)
    
 
      


+90 kg: Pool C
       
BAGRIN, Alin (MDA)
      
  
BAGRIN, Alin (MDA)
    
 
      
    
SANDINO RAMOS, Antonio (ESP)
  
SANDINO RAMOS, Antonio (ESP)
      
  
SANDINO RAMOS, Antonio (ESP)
    
 
      
      
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
LEONIDIS, Aristotelis Aris (GRE)
     Winner Pool C
  
LEONIDIS, Aristotelis Aris (GRE)
    
 
      
    
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
  
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
      
  
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
    
 
      


+90 kg: Pool D
       
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
      
  
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
    
 
      
    
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
  
ILLAN MORALES, David (ESP)
      
  
ILLAN MORALES, David (ESP)
    
PIRES, Kaique (BRA)
      
      
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
     Winner Pool D
  
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
    
 
      
    
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
  
SALVADO CARRILLO, Diego (ESP)
      
  
SALVADO CARRILLO, Diego (ESP)
    
 
      


+90 kg: Repechage
       
 
      
  
RIVERO BEN MOHAMED, Israel (ESP)
    
RIVERO BEN MOHAMED, Israel (ESP)
   
ROSA, Bernardo (BRA)
  
       
  
ROSA, Bernardo (BRA)
    
      
ROSA, Bernardo (BRA)
 
      
  
MUNOZ CASGAYA, Pau (ESP)
    
MUNOZ CASGAYA, Pau (ESP)
   
MUNOZ IBANEZ, Ricard (ESP)
  
       
  
MUNOZ IBANEZ, Ricard (ESP)
    
       
 
      
  
LEONIDIS, Aristotelis Aris (GRE)
    
LEONIDIS, Aristotelis Aris (GRE)
   
LEONIDIS, Aristotelis Aris (GRE)
  
       
  
SANDINO RAMOS, Antonio (ESP)
    
      
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
 
      
  
ILLAN MORALES, David (ESP)
    
ILLAN MORALES, David (ESP)
   
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
  
       
  
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
    


+90 kg: Fight for 3rd place
       
ROSA, Bernardo (BRA)
      
  
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
    
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
      
       
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
      
  
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
    
MOOR, Lorenz (GER)
      


+90 kg: Semifinal / Final
       
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
      
Winner Pool A 
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
    
MOOR, Lorenz (GER)
      
Winner Pool B   
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
  
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
      
Winner Pool C 
ZAOEV, Atsamaz (RUS)
    
MAMMEDOV, Huseyn (AZE)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-