03.04.2020 [21:36:07]Cadet European Judo Cup Koper 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -52 kg:
Fights

1st Fight [-52 kg]: Preliminary round
KAUFMANN Selina
(Switzerland)
102001
IWPIWP
5:53
GONINI Giulia
(Italy)
 
2nd Fight [-52 kg]: Preliminary round
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
112003
IWPIWP
3:51
KALUGINA Svetlana
(Russia)
 
3rd Fight [-52 kg]: Preliminary round
PECEK Dora
(Croatia)
00201-
IWPIWP
4:00
UIJTENDAAL Blanca
(Netherlands)
 
4th Fight [-52 kg]: Preliminary round
VACLAVKOVA Tereza
(Czech Republic)
00-10-
IWPIWP
1:33
GREGORCIC Lana
(Slovenia)
 
5th Fight [-52 kg]: Preliminary round
RASPE Vera
(Netherlands)
10-001
IWPIWP
2:29
SKRABL Ana
(Slovenia)
 
6th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PIETRZAK Klaudia
(Poland)
011002
IWPIWP
4:00
KAUFMANN Selina
(Switzerland)
 
7th Fight [-52 kg]: Preliminary round
FUENFGELDER Bente
(Germany)
10-001
IWPIWP
2:20
KRAMAR Anita
(Slovenia)
 
8th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PRUSENOVSKA Marketa
(Czech Republic)
00-10-
IWPIWP
1:18
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
 
9th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PEROVNIK Nusa
(Slovenia)
11-00-
IWPIWP
1:04
NIVEN Hannah
(Great Britain)
 
10th Fight [-52 kg]: Preliminary round
GAILLARD Audrey
(Switzerland)
012001
IWPIWP
4:13
UIJTENDAAL Blanca
(Netherlands)
 
11th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PETROVIC Mila
(Bosnia-Herzegovina)
00-10-
IWPIWP
1:42
GREGORCIC Lana
(Slovenia)
 
12th Fight [-52 kg]: Preliminary round
OLDAK Alicja
(Poland)
10-00-
IWPIWP
0:13
RUSSO Sara
(Italy)
 
13th Fight [-52 kg]: Preliminary round
RASPE Vera
(Netherlands)
10-001
IWPIWP
4:51
PIETRZAK Klaudia
(Poland)
 
14th Fight [-52 kg]: Preliminary round
FUENFGELDER Bente
(Germany)
10-01-
IWPIWP
2:12
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
 
15th Fight [-52 kg]: Preliminary round
PEROVNIK Nusa
(Slovenia)
10-00-
IWPIWP
2:21
GAILLARD Audrey
(Switzerland)
 
16th Fight [-52 kg]: Preliminary round
GREGORCIC Lana
(Slovenia)
00-10-
IWPIWP
1:18
OLDAK Alicja
(Poland)
 
17th Fight [-52 kg]: Repechage
SKRABL Ana
(Slovenia)
00-10-
IWPIWP
1:05
PIETRZAK Klaudia
(Poland)
 
18th Fight [-52 kg]: Repechage
KRAMAR Anita
(Slovenia)
00-10-
IWPIWP
0:00
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
 
19th Fight [-52 kg]: Repechage
NIVEN Hannah
(Great Britain)
00-10-
IWPIWP
2:39
GAILLARD Audrey
(Switzerland)
 
20th Fight [-52 kg]: Repechage
RUSSO Sara
(Italy)
10-00-
IWPIWP
2:08
GREGORCIC Lana
(Slovenia)
 
21th Fight [-52 kg]: Semifinal
RASPE Vera
(Netherlands)
011002
IWPIWP
4:47
FUENFGELDER Bente
(Germany)
 
22th Fight [-52 kg]: Semifinal
PEROVNIK Nusa
(Slovenia)
11-00-
IWPIWP
1:28
OLDAK Alicja
(Poland)
 
23th Fight [-52 kg]: Repechage
PIETRZAK Klaudia
(Poland)
002012
IWPIWP
6:38
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
 
24th Fight [-52 kg]: Repechage
GAILLARD Audrey
(Switzerland)
00-101
IWPIWP
2:40
RUSSO Sara
(Italy)
 
25th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
FLUETSCH Chloe
(Switzerland)
01100-
IWPIWP
4:00
OLDAK Alicja
(Poland)
 
26th Fight [-52 kg]: Fight for 3rd place
RUSSO Sara
(Italy)
01-00-
IWPIWP
4:00
FUENFGELDER Bente
(Germany)
 
27th Fight [-52 kg]: Final
RASPE Vera
(Netherlands)
002101
IWPIWP
5:30
PEROVNIK Nusa
(Slovenia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-