20.08.2018 [12:31:25]Cadet European Judo Cup Teplice 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -50 kg:
Contest Sheet



-50 kg: Pool A
          
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
         
 
 
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
       
SHUHALIEIEV, Anton (UKR)
   
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
     
 
 
SHUHALIEIEV, Anton (UKR)
       
SCERBAKOVS, Vladimirs (LAT)
     
ANGHEL, Andrei (ROU)
   
ICKES, David (GER)
 
SCERBAKOVS, Vladimirs (LAT)
       
 
   
ANGHEL, Andrei (ROU)
     
ANGHEL, Andrei (ROU)
 
ANGHEL, Andrei (ROU)
       
SAKSLADU, Marcus (EST)
       
ANGHEL, Andrei (ROU)
 
 
 
SAKSLADU, Marcus (EST)
     Winner Pool A 
 
   
SAKSLADU, Marcus (EST)
     
GOMES, Tomas (POR)
 
GOMES, Tomas (POR)
       
 
     
SAKSLADU, Marcus (EST)
   
HYPTA, Dawid (POL)
 
HYPTA, Dawid (POL)
       
BLANCK, Dion (NED)
   
BLANCK, Dion (NED)
     
HEGEDUS, Levente (HUN)
 
BLANCK, Dion (NED)
       


-50 kg: Pool B
          
ANDRASI, Marton (HUN)
         
 
 
ANDRASI, Marton (HUN)
       
DEMETS, Robbe (BEL)
   
ANDRASI, Marton (HUN)
     
PROKES, Marek (CZE)
 
DEMETS, Robbe (BEL)
       
LEITAO, Duarte (POR)
     
ANDRASI, Marton (HUN)
   
OUCHEN, Heydar (FRA)
 
OUCHEN, Heydar (FRA)
       
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
   
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     
 
 
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
       
FARKAS, Bence (HUN)
       
FARKAS, Bence (HUN)
 
 
 
FARKAS, Bence (HUN)
     Winner Pool B 
DICKE, Matthijs (NED)
   
FARKAS, Bence (HUN)
     
 
 
DICKE, Matthijs (NED)
       
KOLOBOV, Vladyslav (UKR)
     
FARKAS, Bence (HUN)
   
CORADUCCI, Joel (SUI)
 
KOLOBOV, Vladyslav (UKR)
       
 
   
AUER, Marcus (AUT)
     
AUER, Marcus (AUT)
 
AUER, Marcus (AUT)
       


-50 kg: Pool C
          
SAAEV, Iznaur (RUS)
         
 
 
SAAEV, Iznaur (RUS)
       
RIZOVS, Andrejs (LAT)
   
SAAEV, Iznaur (RUS)
     
MATEI, Alexandru (ROU)
 
MATEI, Alexandru (ROU)
       
MAERKT, Levi (GER)
     
SAAEV, Iznaur (RUS)
   
 
 
MAERKT, Levi (GER)
       
 
   
MAERKT, Levi (GER)
     
LEITAO, Henrique (POR)
 
LEITAO, Henrique (POR)
       
SANTOS, Yuri (BRA)
       
SAAEV, Iznaur (RUS)
 
 
 
SANTOS, Yuri (BRA)
     Winner Pool C 
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
   
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
     
KORCHOVYI, Artem (UKR)
 
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
       
 
     
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
   
POMAZI, Dominik (HUN)
 
POMAZI, Dominik (HUN)
       
ALTEMIROV, Deny (BEL)
   
ALTEMIROV, Deny (BEL)
     
WONG, Janson (NED)
 
ALTEMIROV, Deny (BEL)
       


-50 kg: Pool D
          
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
         
 
 
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
       
KULINYCH, Danylo (UKR)
   
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
     
KOVACS, Bence (HUN)
 
KULINYCH, Danylo (UKR)
       
 
     
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
   
KOOLMOES, Mats (NED)
 
KOOLMOES, Mats (NED)
       
ZIMMERMANN, Marek (GER)
   
KOOLMOES, Mats (NED)
     
 
 
ZIMMERMANN, Marek (GER)
       
ABIAN, Aleksandr (RUS)
       
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
 
 
 
ABIAN, Aleksandr (RUS)
     Winner Pool D 
BONEV, Valentin (BUL)
   
ABIAN, Aleksandr (RUS)
     
 
 
BONEV, Valentin (BUL)
       
RASKIN, Yan (UKR)
     
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
   
 
 
RASKIN, Yan (UKR)
       
CENA, Dardan (KOS)
   
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
     
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
 
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
       


-50 kg: Repechage
          
 
 
SCERBAKOVS, Vladimirs (LAT)
       
SCERBAKOVS, Vladimirs (LAT)
   
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
     
  
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
   
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
   
    
SAKSLADU, Marcus (EST)
     
          
        
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
 
 
 
DICKE, Matthijs (NED)
       
DICKE, Matthijs (NED)
   
DICKE, Matthijs (NED)
     
  
AUER, Marcus (AUT)
   
DICKE, Matthijs (NED)
   
    
ANDRASI, Marton (HUN)
     
          
          
 
 
MATEI, Alexandru (ROU)
       
MATEI, Alexandru (ROU)
   
MATEI, Alexandru (ROU)
     
  
MAERKT, Levi (GER)
   
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
   
    
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
     
          
        
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
 
 
 
KULINYCH, Danylo (UKR)
       
KULINYCH, Danylo (UKR)
   
KULINYCH, Danylo (UKR)
     
  
KOOLMOES, Mats (NED)
   
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
   
    
DOLGILEVICS, Andis (LAT)
     


-50 kg: Fight for 3rd place
          
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
         
  
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
       
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
         
          
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
         
  
ANGHEL, Andrei (ROU)
       
ANGHEL, Andrei (ROU)
         


-50 kg: Semifinal / Final
          
ANGHEL, Andrei (ROU)
         
Winner Pool A 
FARKAS, Bence (HUN)
       
FARKAS, Bence (HUN)
         
Winner Pool B   
SAAEV, Iznaur (RUS)
     
SAAEV, Iznaur (RUS)
         
Winner Pool C 
SAAEV, Iznaur (RUS)
       
KORCHEMKIN, Danila (RUS)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-