24.05.2018 [22:42:39]Cadet European Judo Cup Teplice 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Contest Sheet



-66 kg: Pool A
          
MAUER, Dennis (GER)
         
KARAMAT ALI, Lex (NED)
 
MAUER, Dennis (GER)
       
BOTOFEI, Ionut (ROU)
   
MAUER, Dennis (GER)
     
LEMANCZUK, Lucas (BRA)
 
LEMANCZUK, Lucas (BRA)
       
HORVATH, Bence (HUN)
     
HORVATH, Bence (HUN)
   
HRADIL, David (CZE)
 
HORVATH, Bence (HUN)
       
DUYCK, Jarne (BEL)
   
HORVATH, Bence (HUN)
     
BESEDOVSKYI, Vladyslav (UKR)
 
BESEDOVSKYI, Vladyslav (UKR)
       
NURIEV, Deniel (EST)
       
KABARDOV, Betal (RUS)
 
GUIBERT, Martin (POR)
 
NURIEV, Deniel (EST)
     Winner Pool A 
PASICHNYK, Artur (UKR)
   
PASICHNYK, Artur (UKR)
     
KELAVA, Goran (SLO)
 
PASICHNYK, Artur (UKR)
       
KABARDOV, Betal (RUS)
     
KABARDOV, Betal (RUS)
   
WASEM, Yannik (SUI)
 
KABARDOV, Betal (RUS)
       
KAZARIAN, Martin (DEN)
   
KABARDOV, Betal (RUS)
     
ACHIRI, Malik (GER)
 
KAZARIAN, Martin (DEN)
       


-66 kg: Pool B
          
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
         
GASPAROVIC, Matus (SVK)
 
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
       
FIDRYA, Denys (UKR)
   
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
     
VOSAHLO, Adam (CZE)
 
FIDRYA, Denys (UKR)
       
PEDERSEN, Tobias (DEN)
     
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
   
IONICAN, Adelin (ROU)
 
IONICAN, Adelin (ROU)
       
KANSY, Fabian (GER)
   
KANSY, Fabian (GER)
     
DAPIC, Leon (CRO)
 
KANSY, Fabian (GER)
       
KAPANADZE, Luka (GEO)
       
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
 
RUDOLF, Miha (SLO)
 
KAPANADZE, Luka (GEO)
     Winner Pool B 
SAUERWALD, Bastian (GER)
   
KAPANADZE, Luka (GEO)
     
NURKOVIC, Jahja (MNE)
 
NURKOVIC, Jahja (MNE)
       
BENTHEM, Max (NED)
     
KAPANADZE, Luka (GEO)
   
PETROV, Luka (UKR)
 
BENTHEM, Max (NED)
       
CVIJIC, Milan (SRB)
   
DE ANGELIS, Anthony (LAT)
     
DE ANGELIS, Anthony (LAT)
 
DE ANGELIS, Anthony (LAT)
       


-66 kg: Pool C
          
CUK, Mateo (GER)
         
HOUKES, Jonathan (NED)
 
CUK, Mateo (GER)
       
LUCAS, Bruno (BRA)
   
LUCAS, Bruno (BRA)
     
AKSENOV, Jan Vladimir (DEN)
 
LUCAS, Bruno (BRA)
       
NEBOTOV, Serhii (UKR)
     
NEBOTOV, Serhii (UKR)
   
HAKKARAINEN, Santeri (FIN)
 
NEBOTOV, Serhii (UKR)
       
ILCHEV, Yordan (BUL)
   
NEBOTOV, Serhii (UKR)
     
MRKOVIC, Lovre (CRO)
 
ILCHEV, Yordan (BUL)
       
OCSAI, Sandor (HUN)
       
OCSAI, Sandor (HUN)
 
SRSEN, Jan (SVK)
 
OCSAI, Sandor (HUN)
     Winner Pool C 
RADVANSZKI, Szilard (ROU)
   
OCSAI, Sandor (HUN)
     
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
 
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
       
SZOTA, Maciej (POL)
     
OCSAI, Sandor (HUN)
   
UHREKHELIDZE, Bondo (UKR)
 
UHREKHELIDZE, Bondo (UKR)
       
MORITZ, Tom (GER)
   
MORITZ, Tom (GER)
     
THIJSSEN, Niels (NED)
 
MORITZ, Tom (GER)
       


-66 kg: Pool D
          
PENA INSAUSTI, Javier (ESP)
         
KOPECKY, Adam (CZE)
 
KOPECKY, Adam (CZE)
       
SKORKIN, Illia (UKR)
   
KOPECKY, Adam (CZE)
     
SKORBENKO, Nikita (LAT)
 
SKORKIN, Illia (UKR)
       
KLOPCIC, Urh (SLO)
     
GARBE, Robin (FRA)
   
WIENEKE, Vincent (GER)
 
WIENEKE, Vincent (GER)
       
GARBE, Robin (FRA)
   
GARBE, Robin (FRA)
     
GOIS, Tomas (POR)
 
GARBE, Robin (FRA)
       
IVANIAN, David (DEN)
       
UMAEV, Shamil (RUS)
 
VAN TEIJLINGEN, Jelle (NED)
 
VAN TEIJLINGEN, Jelle (NED)
     Winner Pool D 
UMAEV, Shamil (RUS)
   
UMAEV, Shamil (RUS)
     
SKRYNNYK, Danylo (UKR)
 
UMAEV, Shamil (RUS)
       
ANGERER, Robin (GER)
     
UMAEV, Shamil (RUS)
   
KONJEVOD, Leon (CRO)
 
KONJEVOD, Leon (CRO)
       
TSOUTLASVILI, Michail (GRE)
   
BONFERRONI, Aurelien (SUI)
     
BONFERRONI, Aurelien (SUI)
 
BONFERRONI, Aurelien (SUI)
       


-66 kg: Repechage
          
WASEM, Yannik (SUI)
 
WASEM, Yannik (SUI)
       
KAZARIAN, Martin (DEN)
   
WASEM, Yannik (SUI)
     
  
PASICHNYK, Artur (UKR)
   
HORVATH, Bence (HUN)
   
    
HORVATH, Bence (HUN)
     
          
        
KAPANADZE, Luka (GEO)
 
GASPAROVIC, Matus (SVK)
 
FIDRYA, Denys (UKR)
       
FIDRYA, Denys (UKR)
   
KANSY, Fabian (GER)
     
  
KANSY, Fabian (GER)
   
KAPANADZE, Luka (GEO)
   
    
KAPANADZE, Luka (GEO)
     
          
          
SRSEN, Jan (SVK)
 
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
       
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
   
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
     
  
MORITZ, Tom (GER)
   
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
   
    
NEBOTOV, Serhii (UKR)
     
          
        
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
 
SKRYNNYK, Danylo (UKR)
 
SKRYNNYK, Danylo (UKR)
       
VAN TEIJLINGEN, Jelle (NED)
   
SKRYNNYK, Danylo (UKR)
     
  
BONFERRONI, Aurelien (SUI)
   
GARBE, Robin (FRA)
   
    
GARBE, Robin (FRA)
     


-66 kg: Fight for 3rd place
          
KAPANADZE, Luka (GEO)
         
  
KAPANADZE, Luka (GEO)
       
OCSAI, Sandor (HUN)
         
          
SCHRIEVER, Yerrick (GER)
         
  
KABARDOV, Betal (RUS)
       
KABARDOV, Betal (RUS)
         


-66 kg: Semifinal / Final
          
KABARDOV, Betal (RUS)
         
Winner Pool A 
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
       
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
         
Winner Pool B   
NAGUCHEV, Abrek (RUS)
     
OCSAI, Sandor (HUN)
         
Winner Pool C 
UMAEV, Shamil (RUS)
       
UMAEV, Shamil (RUS)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-