16.10.2018 [07:59:53]Cadet European Judo Cup Teplice 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -90 kg:
Contest Sheet



-90 kg: Pool A
       
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
      
  
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
    
 
      
    
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
  
ZILINSKAS, Vytaras (LTU)
      
  
URBAN, Pavel (CZE)
    
URBAN, Pavel (CZE)
      
      
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
     Winner Pool A
  
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
    
DEN HARTOG, Merlijn (NED)
      
    
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
  
ENGELMANN, Jannek (GER)
      
  
ENGELMANN, Jannek (GER)
    
TASHUKHADZHYIEV, Ismail (UKR)
      


-90 kg: Pool B
       
HEEREN, Axel (NED)
      
  
HEEREN, Axel (NED)
    
 
      
    
HEEREN, Axel (NED)
  
UDSILAURI, George (GER)
      
  
UDSILAURI, George (GER)
    
BOAVIDA, Rodrigo (POR)
      
      
ZIMIN, Mikhail (RUS)
ZIMIN, Mikhail (RUS)
     Winner Pool B
  
ZIMIN, Mikhail (RUS)
    
 
      
    
ZIMIN, Mikhail (RUS)
  
IJJAS, Attila (HUN)
      
  
PRIILINN TURK, Karl (EST)
    
PRIILINN TURK, Karl (EST)
      


-90 kg: Pool C
       
NAZAROV, Roman (RUS)
      
  
NAZAROV, Roman (RUS)
    
 
      
    
NAZAROV, Roman (RUS)
  
AJVAZ, Srdjan (BIH)
      
  
SANTOS, Adriel (BRA)
    
SANTOS, Adriel (BRA)
      
      
NAZAROV, Roman (RUS)
KLIJSEN, Vince (NED)
     Winner Pool C
  
KLIJSEN, Vince (NED)
    
BARRATT, Oliver (GBR)
      
    
KARLOV, Danyil (UKR)
  
KARLOV, Danyil (UKR)
      
  
KARLOV, Danyil (UKR)
    
 
      


-90 kg: Pool D
       
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
      
  
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
    
 
      
    
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
  
VAVRINEK, Martin (CZE)
      
  
ERCHOUK, Kaiss (FRA)
    
ERCHOUK, Kaiss (FRA)
      
      
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
     Winner Pool D
  
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
    
 
      
    
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
  
PANNEKOEK, Michael (NED)
      
  
STEFANOV, Stanislav (BUL)
    
STEFANOV, Stanislav (BUL)
      


-90 kg: Repechage
       
DEN HARTOG, Merlijn (NED)
      
  
DEN HARTOG, Merlijn (NED)
    
ENGELMANN, Jannek (GER)
   
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
  
       
  
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
    
      
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
 
      
  
PRIILINN TURK, Karl (EST)
    
PRIILINN TURK, Karl (EST)
   
HEEREN, Axel (NED)
  
       
  
HEEREN, Axel (NED)
    
       
 
      
  
SANTOS, Adriel (BRA)
    
SANTOS, Adriel (BRA)
   
KARLOV, Danyil (UKR)
  
       
  
KARLOV, Danyil (UKR)
    
      
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
 
      
  
ERCHOUK, Kaiss (FRA)
    
ERCHOUK, Kaiss (FRA)
   
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
  
       
  
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
    


-90 kg: Fight for 3rd place
       
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
      
  
SULAMANIDZE, Ilia (GEO)
    
NAZAROV, Roman (RUS)
      
       
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
      
  
TCHANKVETADZE, Goga (GEO)
    
ZIMIN, Mikhail (RUS)
      


-90 kg: Semifinal / Final
       
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
      
Winner Pool A 
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
    
ZIMIN, Mikhail (RUS)
      
Winner Pool B   
KANIKOVSKIY, Matvey (RUS)
  
NAZAROV, Roman (RUS)
      
Winner Pool C 
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
    
KHARAZISHVILI, Nika (GEO)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-