24.05.2018 [22:41:27]Cadet European Judo Cup Teplice 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +70 kg:
Contest Sheet



+70 kg: Pool A
       
KAMPS, Marit (NED)
      
  
KAMPS, Marit (NED)
    
HAYME, Coralie (FRA)
      
    
KAMPS, Marit (NED)
  
ONDROUSKOVA, Barbora (CZE)
      
  
ONDROUSKOVA, Barbora (CZE)
    
MORAIS, Alexandra (POR)
      
      
KAMPS, Marit (NED)
SOKOLOVA, Viktoria (RUS)
     Winner Pool A
  
SOKOLOVA, Viktoria (RUS)
    
PIRALIC, Hana (BIH)
      
    
SOKOLOVA, Viktoria (RUS)
  
DIJKSTRA, Carmen (NED)
      
  
DIJKSTRA, Carmen (NED)
    
BART, Nora Helene (GER)
      


+70 kg: Pool B
       
KALENDER, Mine (TUR)
      
  
KALENDER, Mine (TUR)
    
TOMAZIC, Andreja (SLO)
      
    
BULAVINA, Ruslana (UKR)
  
BULAVINA, Ruslana (UKR)
      
  
BULAVINA, Ruslana (UKR)
    
ROSA, Catia (POR)
      
      
BULAVINA, Ruslana (UKR)
FARAGO, Petra (HUN)
     Winner Pool B
  
MAKISHVILI, Salome (GEO)
    
MAKISHVILI, Salome (GEO)
      
    
MAKISHVILI, Salome (GEO)
  
KHOLODILINA, Anastasiia (RUS)
      
  
KHOLODILINA, Anastasiia (RUS)
    
RIPPING, Jilke (NED)
      


+70 kg: Pool C
       
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
      
  
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
    
WEILAND, Amber (NED)
      
    
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
  
KOENIG, Emma-Louise (GER)
      
  
KOENIG, Emma-Louise (GER)
    
BARBOSA, Gabriela (POR)
      
      
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
ORLOVA, Lyubov (RUS)
     Winner Pool C
  
ORLOVA, Lyubov (RUS)
    
DE VOS, Yvette (NED)
      
    
DIACENCO, Oxana (MDA)
  
DIACENCO, Oxana (MDA)
      
  
DIACENCO, Oxana (MDA)
    
VONDREJCOVA, Kristyna (CZE)
      


+70 kg: Pool D
       
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
      
  
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
    
SMILDZINA, Darta (LAT)
      
    
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
  
FONTAINE, Lea (FRA)
      
  
FONTAINE, Lea (FRA)
    
OZTURK, Hilal (TUR)
      
      
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
SANTOS, Anna (BRA)
     Winner Pool D
  
SANTOS, Anna (BRA)
    
FARKAS, Szilvia (HUN)
      
    
SANTOS, Anna (BRA)
  
ASSEN DELFT, Suze (NED)
      
  
SUCIU, Bianca (ROU)
    
SUCIU, Bianca (ROU)
      


+70 kg: Repechage
       
HAYME, Coralie (FRA)
      
  
HAYME, Coralie (FRA)
    
ONDROUSKOVA, Barbora (CZE)
   
HAYME, Coralie (FRA)
  
       
  
SOKOLOVA, Viktoria (RUS)
    
      
KALENDER, Mine (TUR)
ROSA, Catia (POR)
      
  
KALENDER, Mine (TUR)
    
KALENDER, Mine (TUR)
   
KALENDER, Mine (TUR)
  
       
  
MAKISHVILI, Salome (GEO)
    
       
WEILAND, Amber (NED)
      
  
KOENIG, Emma-Louise (GER)
    
KOENIG, Emma-Louise (GER)
   
DIACENCO, Oxana (MDA)
  
       
  
DIACENCO, Oxana (MDA)
    
      
SANTOS, Anna (BRA)
SMILDZINA, Darta (LAT)
      
  
FONTAINE, Lea (FRA)
    
FONTAINE, Lea (FRA)
   
SANTOS, Anna (BRA)
  
       
  
SANTOS, Anna (BRA)
    


+70 kg: Fight for 3rd place
       
KALENDER, Mine (TUR)
      
  
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
    
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
      
       
SANTOS, Anna (BRA)
      
  
SANTOS, Anna (BRA)
    
BULAVINA, Ruslana (UKR)
      


+70 kg: Semifinal / Final
       
KAMPS, Marit (NED)
      
Winner Pool A 
KAMPS, Marit (NED)
    
BULAVINA, Ruslana (UKR)
      
Winner Pool B   
KAMPS, Marit (NED)
  
WOLSZCZAK, Kinga (POL)
      
Winner Pool C 
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
    
KMIELIAUSKAITE, Justina (LTU)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-