16.10.2018 [08:00:43]Cadet European Judo Cup Teplice 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +90 kg:
Contest Sheet



+90 kg: Pool A
       
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
      
  
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
    
 
      
    
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
  
DORN, Csanad (HUN)
      
  
IVASCENKO, Aleksijs (LAT)
    
IVASCENKO, Aleksijs (LAT)
      
      
INANEISHVILI, Saba (GEO)
INANEISHVILI, Saba (GEO)
     Winner Pool A
  
INANEISHVILI, Saba (GEO)
    
KOWALSKI, Fabian (POL)
      
    
INANEISHVILI, Saba (GEO)
  
YATSKO, Kostiantyn (UKR)
      
  
YATSKO, Kostiantyn (UKR)
    
ESTEVES, Marcelo (BRA)
      


+90 kg: Pool B
       
KORDYALIK, Wojciech (POL)
      
  
KORDYALIK, Wojciech (POL)
    
KOVBASIUK, Sergii (UKR)
      
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
  
KHADZHIMURADOV, Abdoullah (FRA)
      
  
BAKIC, Slobodan (SRB)
    
BAKIC, Slobodan (SRB)
      
      
KORDYALIK, Wojciech (POL)
KONE, Losseni (GER)
     Winner Pool B
  
KONE, Losseni (GER)
    
LENART, Benedek (HUN)
      
    
KONE, Losseni (GER)
  
MATIAS, Artur (POR)
      
  
MATIAS, Artur (POR)
    
PAVLICA, Tomas (CZE)
      


+90 kg: Pool C
       
SIMIN, Iosif (RUS)
      
  
SIMIN, Iosif (RUS)
    
VERKUSH, Yevhenii (UKR)
      
    
SIMIN, Iosif (RUS)
  
KRUEGER, Tim (GER)
      
  
STOJKOV, Aleksandar (SRB)
    
STOJKOV, Aleksandar (SRB)
      
      
SIMIN, Iosif (RUS)
BAGRIN, Alin (MDA)
     Winner Pool C
  
BAGRIN, Alin (MDA)
    
LITJENS, Sven (NED)
      
    
LEWANDOWICZ, Amadeusz (POL)
  
MEITE, Amadou (FRA)
      
  
LEWANDOWICZ, Amadeusz (POL)
    
LEWANDOWICZ, Amadeusz (POL)
      


+90 kg: Pool D
       
VARGA, Donat (HUN)
      
  
VRACAR, Igor (BIH)
    
VRACAR, Igor (BIH)
      
    
DIABY, Tieman (FRA)
  
NDAO, Yves (BEL)
      
  
DIABY, Tieman (FRA)
    
DIABY, Tieman (FRA)
      
      
DIABY, Tieman (FRA)
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
     Winner Pool D
  
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
    
PLAKHOTNYK, Anton (UKR)
      
    
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
  
MOOR, Lorenz (GER)
      
  
MOOR, Lorenz (GER)
    
KRALJIC, David (SLO)
      


+90 kg: Repechage
       
KOWALSKI, Fabian (POL)
      
  
YATSKO, Kostiantyn (UKR)
    
YATSKO, Kostiantyn (UKR)
   
YATSKO, Kostiantyn (UKR)
  
       
  
ONOPRIENKO, Nodar (RUS)
    
      
KONE, Losseni (GER)
KOVBASIUK, Sergii (UKR)
      
  
KOVBASIUK, Sergii (UKR)
    
BAKIC, Slobodan (SRB)
   
KONE, Losseni (GER)
  
       
  
KONE, Losseni (GER)
    
       
VERKUSH, Yevhenii (UKR)
      
  
STOJKOV, Aleksandar (SRB)
    
STOJKOV, Aleksandar (SRB)
   
LEWANDOWICZ, Amadeusz (POL)
  
       
  
LEWANDOWICZ, Amadeusz (POL)
    
      
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
NDAO, Yves (BEL)
      
  
NDAO, Yves (BEL)
    
VRACAR, Igor (BIH)
   
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
  
       
  
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
    


+90 kg: Fight for 3rd place
       
KONE, Losseni (GER)
      
  
KONE, Losseni (GER)
    
DIABY, Tieman (FRA)
      
       
MAGOMADOV, Akhmed (RUS)
      
  
KORDYALIK, Wojciech (POL)
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
      


+90 kg: Semifinal / Final
       
INANEISHVILI, Saba (GEO)
      
Winner Pool A 
INANEISHVILI, Saba (GEO)
    
KORDYALIK, Wojciech (POL)
      
Winner Pool B   
INANEISHVILI, Saba (GEO)
  
SIMIN, Iosif (RUS)
      
Winner Pool C 
SIMIN, Iosif (RUS)
    
DIABY, Tieman (FRA)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-