25.06.2018 [14:25:58]Cadet European Judo Cup Zagreb 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -50 kg:
Contest Sheet



-50 kg: Pool A
          
GOMBAS, Balint (HUN)
         
 
 
GOMBAS, Balint (HUN)
       
TAGAREV, Vasil (BUL)
   
GOMBAS, Balint (HUN)
     
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
 
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
       
ALOTAIBI, Yasir (KSA)
     
GOMBAS, Balint (HUN)
   
ISKRYTSKYI, Oleksandr (UKR)
 
ISKRYTSKYI, Oleksandr (UKR)
       
SKALEPAU, Illia (BLR)
   
SKALEPAU, Illia (BLR)
     
 
 
SKALEPAU, Illia (BLR)
       
MICELI, Cristian (ITA)
       
GOMBAS, Balint (HUN)
 
 
 
MICELI, Cristian (ITA)
     Winner Pool A 
VINOGRADOV, Andrey (RUS)
   
ALTEMIROV, Deny (BEL)
     
ALTEMIROV, Deny (BEL)
 
ALTEMIROV, Deny (BEL)
       
RASKIN, Yan (UKR)
     
ALHAZOV, Tal (ISR)
   
ALHAZOV, Tal (ISR)
 
ALHAZOV, Tal (ISR)
       
ANGHEL, Andrei (ROU)
   
ALHAZOV, Tal (ISR)
     
POMAZI, Dominik (HUN)
 
ANGHEL, Andrei (ROU)
       


-50 kg: Pool B
          
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
         
 
 
YOVCHEV, Nikolay (BUL)
       
MATEI, Alexandru (ROU)
   
ZELIANKO, Dzmitry (BLR)
     
ZELIANKO, Dzmitry (BLR)
 
ZELIANKO, Dzmitry (BLR)
       
KAPELUSHNIK, Daniel (ISR)
     
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
   
FICHTENBAUER, Julian (AUT)
 
KAPELUSHNIK, Daniel (ISR)
       
BELLINI, Alessandro (ITA)
   
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
 
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
       
ANDRASI, Marton (HUN)
       
SANTOS, Yuri (BRA)
 
 
 
ANDRASI, Marton (HUN)
     Winner Pool B 
RADOVIC, Petar (MNE)
   
ANDRASI, Marton (HUN)
     
MAKARENKO, Serhii (UKR)
 
RADOVIC, Petar (MNE)
       
KLAUS, Fabrice (SUI)
     
SANTOS, Yuri (BRA)
   
WYSOCKI, Lukasz (POL)
 
WYSOCKI, Lukasz (POL)
       
SANTOS, Yuri (BRA)
   
SANTOS, Yuri (BRA)
     
MATIJEVIC, Marko (SRB)
 
SANTOS, Yuri (BRA)
       


-50 kg: Pool C
          
SHULMAN, Ariel (ISR)
         
 
 
SHULMAN, Ariel (ISR)
       
KOVACS, Bence (HUN)
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
     
DEMETS, Robbe (BEL)
 
DEMETS, Robbe (BEL)
       
ILIE, Bogdan (ROU)
     
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
ZOROTOVIC, Nikola (CRO)
 
ILIE, Bogdan (ROU)
       
LEDJANSKI, Ivan (SRB)
   
KOLOBOV, Vladyslav (UKR)
     
KOLOBOV, Vladyslav (UKR)
 
KOLOBOV, Vladyslav (UKR)
       
HYPTA, Dawid (POL)
       
FARKAS, Bence (HUN)
 
 
 
HYPTA, Dawid (POL)
     Winner Pool C 
BONEV, Valentin (BUL)
   
BONEV, Valentin (BUL)
     
KOZEL, Zakhar (BLR)
 
BONEV, Valentin (BUL)
       
FARKAS, Bence (HUN)
     
FARKAS, Bence (HUN)
   
ICKES, David (GER)
 
FARKAS, Bence (HUN)
       
VASILIEV, Viktor (UKR)
   
FARKAS, Bence (HUN)
     
MORRISON, Zachary (GBR)
 
MORRISON, Zachary (GBR)
       


-50 kg: Pool D
          
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
         
 
 
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
       
INTERSHTIIN, Naor (ISR)
   
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
     
DZITAC, Ioan (ROU)
 
DZITAC, Ioan (ROU)
       
HEGEDUS, Levente (HUN)
     
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
   
KORCHOVYI, Artem (UKR)
 
KORCHOVYI, Artem (UKR)
       
KAJIC, Damir (SRB)
   
KORCHOVYI, Artem (UKR)
     
PROKES, Marek (CZE)
 
KAJIC, Damir (SRB)
       
CASARETO, Simone (ITA)
       
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
 
 
 
CASARETO, Simone (ITA)
     Winner Pool D 
BELANGER, Jasmin (CAN)
   
CASARETO, Simone (ITA)
     
LUNGU, Flavius (ROU)
 
LUNGU, Flavius (ROU)
       
OUCHEN, Heydar (FRA)
     
OUCHEN, Heydar (FRA)
   
LENGYEL, Miksa (HUN)
 
OUCHEN, Heydar (FRA)
       
KUZNIN, Fran (CRO)
   
OUCHEN, Heydar (FRA)
     
VLASENKO, Vladyslav (UKR)
 
VLASENKO, Vladyslav (UKR)
       


-50 kg: Repechage
          
 
 
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
       
SKOMRLJ, Ivan (CRO)
   
SKALEPAU, Illia (BLR)
     
  
SKALEPAU, Illia (BLR)
   
SKALEPAU, Illia (BLR)
   
    
ALHAZOV, Tal (ISR)
     
          
        
ANDRASI, Marton (HUN)
 
MATIJEVIC, Marko (SRB)
 
WYSOCKI, Lukasz (POL)
       
WYSOCKI, Lukasz (POL)
   
ANDRASI, Marton (HUN)
     
  
ANDRASI, Marton (HUN)
   
ANDRASI, Marton (HUN)
   
    
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     
          
          
ICKES, David (GER)
 
MORRISON, Zachary (GBR)
       
MORRISON, Zachary (GBR)
   
BONEV, Valentin (BUL)
     
  
BONEV, Valentin (BUL)
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
    
SHULMAN, Ariel (ISR)
     
          
        
OUCHEN, Heydar (FRA)
 
 
 
DZITAC, Ioan (ROU)
       
DZITAC, Ioan (ROU)
   
KORCHOVYI, Artem (UKR)
     
  
KORCHOVYI, Artem (UKR)
   
OUCHEN, Heydar (FRA)
   
    
OUCHEN, Heydar (FRA)
     


-50 kg: Fight for 3rd place
          
ANDRASI, Marton (HUN)
         
  
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
       
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
         
          
OUCHEN, Heydar (FRA)
         
  
SANTOS, Yuri (BRA)
       
SANTOS, Yuri (BRA)
         


-50 kg: Semifinal / Final
          
GOMBAS, Balint (HUN)
         
Winner Pool A 
GOMBAS, Balint (HUN)
       
SANTOS, Yuri (BRA)
         
Winner Pool B   
GOMBAS, Balint (HUN)
     
FARKAS, Bence (HUN)
         
Winner Pool C 
FARKAS, Bence (HUN)
       
GOMEZ LLORENS, Pedro (ESP)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-