26.03.2019 [13:26:25]Cadet European Judo Cup Zagreb 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -50 kg:
Contest Sheet



-50 kg: Pool A
          
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
         
 
 
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
       
LARKIN, Danylo (UKR)
   
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
     
TEIDL, Bendeguz (HUN)
 
LARKIN, Danylo (UKR)
       
DOBRANIC, Milan (BIH)
     
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
   
HOFGAERTNER, Valentin (GER)
 
DOBRANIC, Milan (BIH)
       
SIMAN TOV, Dotan (ISR)
   
DOBRANIC, Milan (BIH)
     
PARLATI, Manuel (ITA)
 
SIMAN TOV, Dotan (ISR)
       
MATEI, Alexandru (ROU)
       
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
 
 
 
MATEI, Alexandru (ROU)
     Winner Pool A 
BECIRAGIC, Refik (IJF)
   
MATEI, Alexandru (ROU)
     
IAMUNDO, Matteo (ITA)
 
IAMUNDO, Matteo (ITA)
       
AUER, Marcus (AUT)
     
MATEI, Alexandru (ROU)
   
GABOR, Aron (HUN)
 
AUER, Marcus (AUT)
       
MARDUSEVICH, Uladzislau (BLR)
   
MARDUSEVICH, Uladzislau (BLR)
     
MEIXNER, Tomas (CZE)
 
MARDUSEVICH, Uladzislau (BLR)
       


-50 kg: Pool B
          
ANGHEL, Andrei (ROU)
         
 
 
ANGHEL, Andrei (ROU)
       
SIMEONOV, Ivan (BUL)
   
ANGHEL, Andrei (ROU)
     
TOZZA, Antonio (ITA)
 
TOZZA, Antonio (ITA)
       
TADIC, Ognjen (IJF)
     
ANGHEL, Andrei (ROU)
   
MIRAYEUSKI, Ihar (BLR)
 
MIRAYEUSKI, Ihar (BLR)
       
 
   
MIRAYEUSKI, Ihar (BLR)
     
NIKOLIC, Aleksa (SRB)
 
NIKOLIC, Aleksa (SRB)
       
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
       
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
 
 
 
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
     Winner Pool B 
KOKAN, Ivo (CRO)
   
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
     
MERDIN, Emile (BEL)
 
MERDIN, Emile (BEL)
       
PETRUZZELLI, Flavio (ITA)
     
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
   
KALASZ, Akos (HUN)
 
PETRUZZELLI, Flavio (ITA)
       
NASCHCHO, Issa (AUT)
   
KIM, Serhii (UKR)
     
KIM, Serhii (UKR)
 
KIM, Serhii (UKR)
       


-50 kg: Pool C
          
SCATOLINO, Thomas (ITA)
         
 
 
SCATOLINO, Thomas (ITA)
       
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
   
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
     
ZELIANKO, Dzmitry (BLR)
 
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
       
PICHLER, Lukas (AUT)
     
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
   
VUJOVIC, Stanko (IJF)
 
PICHLER, Lukas (AUT)
       
DUMITRU, Bogdan (ROU)
   
DUMITRU, Bogdan (ROU)
     
MESIC, Aid (BIH)
 
DUMITRU, Bogdan (ROU)
       
BARCZIKAY, Akos (HUN)
       
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
 
 
 
BARCZIKAY, Akos (HUN)
     Winner Pool C 
MATZLIAH, Amit (ISR)
   
BARCZIKAY, Akos (HUN)
     
MANFERLOTTI, Vincenzo (ITA)
 
MATZLIAH, Amit (ISR)
       
CHRISTODOULIDES, Petros (CYP)
     
KORCHOVYI, Artem (UKR)
   
 
 
CHRISTODOULIDES, Petros (CYP)
       
KORCHOVYI, Artem (UKR)
   
KORCHOVYI, Artem (UKR)
     
KAEMMERS, Kjell (GER)
 
KORCHOVYI, Artem (UKR)
       


-50 kg: Pool D
          
SHULMAN, Ariel (ISR)
         
 
 
SHULMAN, Ariel (ISR)
       
WANDTKE, Viktor Marko (GER)
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
     
HRKEC, Antonio (CRO)
 
WANDTKE, Viktor Marko (GER)
       
DZIAMIDAU, Yahor (BLR)
     
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
MARTINS, Joao Amaro (POR)
 
DZIAMIDAU, Yahor (BLR)
       
MIHAI, Robert (ROU)
   
MIHAI, Robert (ROU)
     
FRONTAUREA, Matteo (ITA)
 
MIHAI, Robert (ROU)
       
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
       
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
 
 
 
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     Winner Pool D 
MARINX, Ray (BEL)
   
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     
SORKIN, Robert (ISR)
 
MARINX, Ray (BEL)
       
 
     
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
   
FICHTENBAUER, Julian (AUT)
 
FICHTENBAUER, Julian (AUT)
       
BUBALO, Aleksa (SRB)
   
NAGY, Bence (HUN)
     
NAGY, Bence (HUN)
 
NAGY, Bence (HUN)
       


-50 kg: Repechage
          
 
 
LARKIN, Danylo (UKR)
       
LARKIN, Danylo (UKR)
   
LARKIN, Danylo (UKR)
     
  
DOBRANIC, Milan (BIH)
   
MATEI, Alexandru (ROU)
   
    
MATEI, Alexandru (ROU)
     
          
        
MATEI, Alexandru (ROU)
 
 
 
MERDIN, Emile (BEL)
       
MERDIN, Emile (BEL)
   
KIM, Serhii (UKR)
     
  
KIM, Serhii (UKR)
   
ANGHEL, Andrei (ROU)
   
    
ANGHEL, Andrei (ROU)
     
          
          
ZELIANKO, Dzmitry (BLR)
 
SCATOLINO, Thomas (ITA)
       
SCATOLINO, Thomas (ITA)
   
SCATOLINO, Thomas (ITA)
     
  
DUMITRU, Bogdan (ROU)
   
KORCHOVYI, Artem (UKR)
   
    
KORCHOVYI, Artem (UKR)
     
          
        
SHULMAN, Ariel (ISR)
 
 
 
MARINX, Ray (BEL)
       
MARINX, Ray (BEL)
   
MARINX, Ray (BEL)
     
  
NAGY, Bence (HUN)
   
SHULMAN, Ariel (ISR)
   
    
SHULMAN, Ariel (ISR)
     


-50 kg: Fight for 3rd place
          
MATEI, Alexandru (ROU)
         
  
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
       
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
         
          
SHULMAN, Ariel (ISR)
         
  
SHULMAN, Ariel (ISR)
       
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
         


-50 kg: Semifinal / Final
          
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
         
Winner Pool A 
VALADIER PICARD, Romain (FRA)
       
VEKSLER, Yehonatan (ISR)
         
Winner Pool B   
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
     
KHALIDOV, Said-Magomed (UKR)
         
Winner Pool C 
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
       
HOLOBORODKO, Mykyta (UKR)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-