15.07.2019 [22:17:27]Cadet European Judo Cup Zagreb 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -81 kg:
Contest Sheet



-81 kg: Pool A
          
KOCIOL, Albin (POL)
         
 
 
KOCIOL, Albin (POL)
       
BONDAR, Stanislav (UKR)
   
KOCIOL, Albin (POL)
     
SILVA, Guilherme (POR)
 
BONDAR, Stanislav (UKR)
       
DUDY, David (CZE)
     
KOCIOL, Albin (POL)
   
MILIN, Luka (CRO)
 
MILIN, Luka (CRO)
       
TOPOLINJAK, Gasper (SLO)
   
TOPALA, Vlad (ROU)
     
TOPALA, Vlad (ROU)
 
TOPALA, Vlad (ROU)
       
VARESKIC, Marko (CRO)
       
RADULJ, Miljan (SRB)
 
 
 
VARESKIC, Marko (CRO)
     Winner Pool A 
RADULJ, Miljan (SRB)
   
RADULJ, Miljan (SRB)
     
MENESI, Gergo (HUN)
 
RADULJ, Miljan (SRB)
       
BUCOLO, Orazio (ITA)
     
RADULJ, Miljan (SRB)
   
GAZDIC, Ognjen (BIH)
 
BUCOLO, Orazio (ITA)
       
BULAK, Eduard (BLR)
   
BULAK, Eduard (BLR)
     
 
 
BULAK, Eduard (BLR)
       


-81 kg: Pool B
          
BADASH, Iftach (ISR)
         
 
 
BADASH, Iftach (ISR)
       
RET, Samuel (SVK)
   
BADASH, Iftach (ISR)
     
KALOGIROU, Evangelos (GRE)
 
RET, Samuel (SVK)
       
GLADYSHEV, Ilia (CYP)
     
BADASH, Iftach (ISR)
   
VALIAVATY, Yahor (BLR)
 
VALIAVATY, Yahor (BLR)
       
DZIN, Marko (CRO)
   
YURCHAK, Nazarii (UKR)
     
YURCHAK, Nazarii (UKR)
 
YURCHAK, Nazarii (UKR)
       
AREGBA, Arnaud (FRA)
       
BADASH, Iftach (ISR)
 
 
 
AREGBA, Arnaud (FRA)
     Winner Pool B 
SZAVA, Zoltan Lajos (HUN)
   
AREGBA, Arnaud (FRA)
     
VERDIRAME, Raffaele (ITA)
 
VERDIRAME, Raffaele (ITA)
       
LOEWE, Jean-Pierre (GER)
     
AREGBA, Arnaud (FRA)
   
SCHEIBLHOFER, Christoph (AUT)
 
LOEWE, Jean-Pierre (GER)
       
BOSNJAK, Vuk (SRB)
   
LOEWE, Jean-Pierre (GER)
     
KASUMOVIC, Ahmed (BIH)
 
BOSNJAK, Vuk (SRB)
       


-81 kg: Pool C
          
VALIEIEV, Tymur (UKR)
         
 
 
VALIEIEV, Tymur (UKR)
       
MITROCHINAS, Marijus (LTU)
   
VALIEIEV, Tymur (UKR)
     
LIMA, Pedro (POR)
 
MITROCHINAS, Marijus (LTU)
       
HATZMANN, Alexander (AUT)
     
VALIEIEV, Tymur (UKR)
   
KUHAR, Urban (SLO)
 
HATZMANN, Alexander (AUT)
       
MIKEC, Nikola (SRB)
   
LANSMANT, Antoine (FRA)
     
LANSMANT, Antoine (FRA)
 
LANSMANT, Antoine (FRA)
       
BERTOK, Krisztofer (HUN)
       
VALIEIEV, Tymur (UKR)
 
 
 
BERTOK, Krisztofer (HUN)
     Winner Pool C 
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
   
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
     
DOMOTORFFY, Tomislav (CRO)
 
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
       
KARAMEHMEDOVIC, Hamza (BIH)
     
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
   
PFAF, Michal (CZE)
 
PFAF, Michal (CZE)
       
MANISHKA, Raman (BLR)
   
PFAF, Michal (CZE)
     
 
 
MANISHKA, Raman (BLR)
       


-81 kg: Pool D
          
SAFRANY, Peter (HUN)
         
 
 
SAFRANY, Peter (HUN)
       
RAST, Marius (GER)
   
SAFRANY, Peter (HUN)
     
BERTALANIC ZIZEK, Gal (SLO)
 
RAST, Marius (GER)
       
CAPAN, Bruno (CRO)
     
SAFRANY, Peter (HUN)
   
MILIJAS, Dejan (BIH)
 
CAPAN, Bruno (CRO)
       
BASSO, Francesco (ITA)
   
BATII, Nikita (UKR)
     
BATII, Nikita (UKR)
 
BATII, Nikita (UKR)
       
COPIC, Ivan (CRO)
       
SAFRANY, Peter (HUN)
 
 
 
COPIC, Ivan (CRO)
     Winner Pool D 
IVANKA, Martin (CZE)
   
COPIC, Ivan (CRO)
     
PASIECZYNSKI, Hubert (POL)
 
PASIECZYNSKI, Hubert (POL)
       
 
     
BAZAK, Eliad (ISR)
   
SALVADO, Manuel (POR)
 
SALVADO, Manuel (POR)
       
BAZAK, Eliad (ISR)
   
BAZAK, Eliad (ISR)
     
BORSOS, Kristof (HUN)
 
BAZAK, Eliad (ISR)
       


-81 kg: Repechage
          
MENESI, Gergo (HUN)
 
MENESI, Gergo (HUN)
       
VARESKIC, Marko (CRO)
   
BULAK, Eduard (BLR)
     
  
BULAK, Eduard (BLR)
   
KOCIOL, Albin (POL)
   
    
KOCIOL, Albin (POL)
     
          
        
AREGBA, Arnaud (FRA)
 
 
 
RET, Samuel (SVK)
       
RET, Samuel (SVK)
   
RET, Samuel (SVK)
     
  
YURCHAK, Nazarii (UKR)
   
AREGBA, Arnaud (FRA)
   
    
AREGBA, Arnaud (FRA)
     
          
          
 
 
MITROCHINAS, Marijus (LTU)
       
MITROCHINAS, Marijus (LTU)
   
LANSMANT, Antoine (FRA)
     
  
LANSMANT, Antoine (FRA)
   
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
   
    
PAVLIUKOV, Andzhei (RUS)
     
          
        
BATII, Nikita (UKR)
 
 
 
RAST, Marius (GER)
       
RAST, Marius (GER)
   
BATII, Nikita (UKR)
     
  
BATII, Nikita (UKR)
   
BATII, Nikita (UKR)
   
    
BAZAK, Eliad (ISR)
     


-81 kg: Fight for 3rd place
          
AREGBA, Arnaud (FRA)
         
  
VALIEIEV, Tymur (UKR)
       
VALIEIEV, Tymur (UKR)
         
          
BATII, Nikita (UKR)
         
  
BADASH, Iftach (ISR)
       
BADASH, Iftach (ISR)
         


-81 kg: Semifinal / Final
          
RADULJ, Miljan (SRB)
         
Winner Pool A 
RADULJ, Miljan (SRB)
       
BADASH, Iftach (ISR)
         
Winner Pool B   
SAFRANY, Peter (HUN)
     
VALIEIEV, Tymur (UKR)
         
Winner Pool C 
SAFRANY, Peter (HUN)
       
SAFRANY, Peter (HUN)
         
Winner Pool D         


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-