26.03.2019 [13:23:10]Cadet European Judo Cup Zagreb 2019 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +90 kg:
Contest Sheet



+90 kg: Pool A
       
LEE, Sung Min (AUS)
      
  
LEE, Sung Min (AUS)
    
 
      
    
LEE, Sung Min (AUS)
  
SKELA, Nejc (SLO)
      
  
SKELA, Nejc (SLO)
    
 
      
      
STOSIC, Andrija (SRB)
TOMPA, Marton (HUN)
     Winner Pool A
  
TOMPA, Marton (HUN)
    
 
      
    
STOSIC, Andrija (SRB)
  
STOSIC, Andrija (SRB)
      
  
STOSIC, Andrija (SRB)
    
DIMITROV, Yordan (BUL)
      


+90 kg: Pool B
       
ODOBASIC, Dino (CRO)
      
  
ODOBASIC, Dino (CRO)
    
 
      
    
ODOBASIC, Dino (CRO)
  
RAMLJAK, Nenad (BIH)
      
  
RAMLJAK, Nenad (BIH)
    
 
      
      
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
     Winner Pool B
  
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
    
 
      
    
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
  
SHCHERBA, Ivan (UKR)
      
  
SHCHERBA, Ivan (UKR)
    
DAMIJAN, Jurij (SLO)
      


+90 kg: Pool C
       
TADIC, Branko (BIH)
      
  
TADIC, Branko (BIH)
    
 
      
    
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
  
KURDI, Benedek (HUN)
      
  
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
    
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
      
      
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
KRUEGER, Tim (GER)
     Winner Pool C
  
KRUEGER, Tim (GER)
    
 
      
    
KRUEGER, Tim (GER)
  
 
      
  
HERCOG, Rene (SLO)
    
HERCOG, Rene (SLO)
      


+90 kg: Pool D
       
BAGRIN, Alin (MDA)
      
  
BAGRIN, Alin (MDA)
    
 
      
    
BAGRIN, Alin (MDA)
  
HONCHAROV, Mykhailo (UKR)
      
  
HONCHAROV, Mykhailo (UKR)
    
HADZIJUSUFOVIC, Dzan (BIH)
      
      
UDSILAURI, Daniel (GER)
UDSILAURI, Daniel (GER)
     Winner Pool D
  
UDSILAURI, Daniel (GER)
    
 
      
    
UDSILAURI, Daniel (GER)
  
 
      
  
MAROH, Luka (SLO)
    
MAROH, Luka (SLO)
      


+90 kg: Repechage
       
DIMITROV, Yordan (BUL)
      
  
TOMPA, Marton (HUN)
    
TOMPA, Marton (HUN)
   
LEE, Sung Min (AUS)
  
       
  
LEE, Sung Min (AUS)
    
      
LEE, Sung Min (AUS)
 
      
  
SHCHERBA, Ivan (UKR)
    
SHCHERBA, Ivan (UKR)
   
SHCHERBA, Ivan (UKR)
  
       
  
ODOBASIC, Dino (CRO)
    
       
KURDI, Benedek (HUN)
      
  
TADIC, Branko (BIH)
    
TADIC, Branko (BIH)
   
TADIC, Branko (BIH)
  
       
  
KRUEGER, Tim (GER)
    
      
TADIC, Branko (BIH)
 
      
  
MAROH, Luka (SLO)
    
MAROH, Luka (SLO)
   
BAGRIN, Alin (MDA)
  
       
  
BAGRIN, Alin (MDA)
    


+90 kg: Fight for 3rd place
       
LEE, Sung Min (AUS)
      
  
UDSILAURI, Daniel (GER)
    
UDSILAURI, Daniel (GER)
      
       
TADIC, Branko (BIH)
      
  
TADIC, Branko (BIH)
    
STOSIC, Andrija (SRB)
      


+90 kg: Semifinal / Final
       
STOSIC, Andrija (SRB)
      
Winner Pool A 
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
    
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
      
Winner Pool B   
SHMACHILIN, Evgeny (ISR)
  
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
      
Winner Pool C 
STARAVOITAU, Mikita (BLR)
    
UDSILAURI, Daniel (GER)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-