29.01.2020 [14:37:39]Junior European Judo Leibnitz 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -48 kg:
Fights

1st Fight [-48 kg]: Preliminary round
KAMINSKA Oleksandra
(Ukraine)
00101-
IWPIWP
4:00
GYERTYAS Roza
(Hungary)
 
2nd Fight [-48 kg]: Preliminary round
SPRINGER Jacqueline
(Austria)
10-00-
IWPIWP
1:01
SCHNEIDER Helen
(Germany)
 
3rd Fight [-48 kg]: Preliminary round
KRAMES Sarah
(Austria)
00-10-
IWPIWP
0:13
ANDIC Ozge
(Turkey)
 
4th Fight [-48 kg]: Preliminary round
DENGG Lisa
(Austria)
01100-
IWPIWP
4:00
SZLACHTA Paulina
(Poland)
 
5th Fight [-48 kg]: Preliminary round
GRAU Helena
(Germany)
002012
IWPIWP
4:00
KIPSHIDZE Natalia
(Georgia)
 
6th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TYNBAYEVA Galiya
(Kazakhstan)
11-00-
IWPIWP
0:27
GYERTYAS Roza
(Hungary)
 
7th Fight [-48 kg]: Preliminary round
SANTINI Giulia
(Italy)
00310-
IWPIWP
3:47
SPRINGER Jacqueline
(Austria)
 
8th Fight [-48 kg]: Preliminary round
WEILL DIT MOREY Julie
(France)
01-002
IWPIWP
4:00
ANDIC Ozge
(Turkey)
 
9th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BALLHAUS Mascha
(Germany)
00110-
IWPIWP
4:08
FERREIRA Laura
(Brazil)
 
10th Fight [-48 kg]: Preliminary round
PETITTO Sofia
(Italy)
01310-
IWPIWP
2:56
DENGG Lisa
(Austria)
 
11th Fight [-48 kg]: Preliminary round
PONT Blandine
(France)
01-00-
IWPIWP
4:00
OSTROVSKA Anna
(Ukraine)
 
12th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BEDER Tugce
(Turkey)
10-001
IWPIWP
2:27
SCHIOPU Catalina
(Romania)
 
13th Fight [-48 kg]: Preliminary round
PETIT Lois
(Belgium)
11-001
IWPIWP
3:44
KIPSHIDZE Natalia
(Georgia)
 
14th Fight [-48 kg]: Preliminary round
TYNBAYEVA Galiya
(Kazakhstan)
10-00-
IWPIWP
1:27
SPRINGER Jacqueline
(Austria)
 
15th Fight [-48 kg]: Preliminary round
WEILL DIT MOREY Julie
(France)
00-11-
IWPIWP
2:14
FERREIRA Laura
(Brazil)
 
16th Fight [-48 kg]: Preliminary round
DENGG Lisa
(Austria)
01-001
IWPIWP
5:49
PONT Blandine
(France)
 
17th Fight [-48 kg]: Preliminary round
BEDER Tugce
(Turkey)
01-002
IWPIWP
4:25
PETIT Lois
(Belgium)
 
18th Fight [-48 kg]: Repechage
SZLACHTA Paulina
(Poland)
00-10-
IWPIWP
0:24
PETITTO Sofia
(Italy)
 
19th Fight [-48 kg]: Repechage
GYERTYAS Roza
(Hungary)
00-10-
IWPIWP
0:11
SPRINGER Jacqueline
(Austria)
 
20th Fight [-48 kg]: Repechage
BALLHAUS Mascha
(Germany)
10-012
IWPIWP
5:25
WEILL DIT MOREY Julie
(France)
 
21th Fight [-48 kg]: Repechage
PETITTO Sofia
(Italy)
001101
IWPIWP
6:03
PONT Blandine
(France)
 
22th Fight [-48 kg]: Repechage
SCHIOPU Catalina
(Romania)
00201-
IWPIWP
7:45
PETIT Lois
(Belgium)
 
23th Fight [-48 kg]: Semifinal
TYNBAYEVA Galiya
(Kazakhstan)
001012
IWPIWP
4:00
FERREIRA Laura
(Brazil)
 
24th Fight [-48 kg]: Semifinal
DENGG Lisa
(Austria)
001011
IWPIWP
4:00
BEDER Tugce
(Turkey)
 
25th Fight [-48 kg]: Repechage
SPRINGER Jacqueline
(Austria)
00101-
IWPIWP
4:00
BALLHAUS Mascha
(Germany)
 
26th Fight [-48 kg]: Repechage
PONT Blandine
(France)
11-00-
IWPIWP
2:08
PETIT Lois
(Belgium)
 
27th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
BALLHAUS Mascha
(Germany)
10101-
IWPIWP
2:39
DENGG Lisa
(Austria)
 
28th Fight [-48 kg]: Fight for 3rd place
PONT Blandine
(France)
002011
IWPIWP
5:20
TYNBAYEVA Galiya
(Kazakhstan)
 
29th Fight [-48 kg]: Final
FERREIRA Laura
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
0:18
BEDER Tugce
(Turkey)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-