25.06.2019 [05:41:17]Junior European Judo Leibnitz 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -57 kg:
Fights

1st Fight [-57 kg]: Preliminary round
BORTAS Dora
(Croatia)
01-101
IWPIWP
3:17
STEELE Josie
(Great Britain)
 
2nd Fight [-57 kg]: Preliminary round
TARONCHER Olivia
(Austria)
001011
IWPIWP
4:00
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
 
3rd Fight [-57 kg]: Preliminary round
MAROTI Alexandra
(Hungary)
001112
IWPIWP
3:39
MERCAN Buket
(Turkey)
 
4th Fight [-57 kg]: Preliminary round
DELIU Hannah
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:32
GRABNER Lisa
(Austria)
 
5th Fight [-57 kg]: Preliminary round
HIDEN Verena
(Austria)
00210-
IWPIWP
3:48
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
 
6th Fight [-57 kg]: Preliminary round
AMEY Ines
(Switzerland)
101003
IWPIWP
3:56
LENTINI Ludovica
(Italy)
 
7th Fight [-57 kg]: Preliminary round
MACHNICKA Vanessa
(Poland)
001102
IWPIWP
5:08
WOESS Rosalie
(Austria)
 
8th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LUCIANO Federica
(Italy)
00-10-
IWPIWP
1:35
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
 
9th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KARCHAYEVA Aiida
(Kazakhstan)
00110-
IWPIWP
2:22
STEELE Josie
(Great Britain)
 
10th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PELLITTERI Silvia
(Italy)
10-00-
IWPIWP
0:40
PUECHEL Sophie
(Germany)
 
11th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LOXHA Flaka
(Kosovo)
101003
IWPIWP
5:37
ZEMANOVA Vera
(Czech Republic)
 
12th Fight [-57 kg]: Preliminary round
VAN DE MEEBERG Shannon
(Netherlands)
101001
IWPIWP
4:45
MERCAN Buket
(Turkey)
 
13th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KAJZER Kaja
(Slovenia)
00110-
IWPIWP
2:55
DEBERDT Gaetane
(France)
 
14th Fight [-57 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Ketelyn
(Brazil)
10-001
IWPIWP
2:36
NETSVIT Vladyslava
(Ukraine)
 
15th Fight [-57 kg]: Preliminary round
NOYEN Hanne
(Belgium)
012001
IWPIWP
4:00
DELIU Hannah
(Germany)
 
16th Fight [-57 kg]: Preliminary round
TOPRAK Acelya
(Great Britain)
001012
IWPIWP
4:00
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
 
17th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SUROVA Anna
(Ukraine)
001102
IWPIWP
1:32
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
18th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZIEGLER Jana
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:30
SOMMER Julia
(Austria)
 
19th Fight [-57 kg]: Preliminary round
AMEY Ines
(Switzerland)
11-003
IWPIWP
3:13
TROPAN Teja
(Slovenia)
 
20th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
10-00-
IWPIWP
0:06
WOESS Rosalie
(Austria)
 
21th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KARMAN Andrea
(Hungary)
112012
IWPIWP
8:30
OZERLER Seyma
(Turkey)
 
22th Fight [-57 kg]: Preliminary round
BANNENBERG Nora
(Germany)
00-10-
IWPIWP
2:53
RAHIMLI Ulviyya
(Azerbaijan)
 
23th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
0:53
SARSENOVA Meruyert
(Kazakhstan)
 
24th Fight [-57 kg]: Preliminary round
STEELE Josie
(Great Britain)
01-001
IWPIWP
4:20
VARGA Brigitta
(Hungary)
 
25th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PELLITTERI Silvia
(Italy)
10-003
IWPIWP
2:39
LOXHA Flaka
(Kosovo)
 
26th Fight [-57 kg]: Preliminary round
VAN DE MEEBERG Shannon
(Netherlands)
001012
IWPIWP
4:00
DEBERDT Gaetane
(France)
 
27th Fight [-57 kg]: Preliminary round
NASCIMENTO Ketelyn
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
1:39
NOYEN Hanne
(Belgium)
 
28th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
00-01-
IWPIWP
4:00
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
29th Fight [-57 kg]: Preliminary round
ZIEGLER Jana
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:55
AMEY Ines
(Switzerland)
 
30th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
10-013
IWPIWP
2:12
KARMAN Andrea
(Hungary)
 
31th Fight [-57 kg]: Preliminary round
RAHIMLI Ulviyya
(Azerbaijan)
00-101
IWPIWP
2:05
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
 
32th Fight [-57 kg]: Preliminary round
STEELE Josie
(Great Britain)
01-001
IWPIWP
4:32
PELLITTERI Silvia
(Italy)
 
33th Fight [-57 kg]: Preliminary round
DEBERDT Gaetane
(France)
00-01-
IWPIWP
4:00
NASCIMENTO Ketelyn
(Brazil)
 
34th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
10100-
IWPIWP
1:28
ZIEGLER Jana
(Germany)
 
35th Fight [-57 kg]: Preliminary round
OBERAN Iva
(Croatia)
101001
IWPIWP
3:58
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
 
36th Fight [-57 kg]: Repechage
BORTAS Dora
(Croatia)
00111-
IWPIWP
1:53
KARCHAYEVA Aiida
(Kazakhstan)
 
37th Fight [-57 kg]: Repechage
KARCHAYEVA Aiida
(Kazakhstan)
101002
IWPIWP
2:29
VARGA Brigitta
(Hungary)
 
38th Fight [-57 kg]: Repechage
NETSVIT Vladyslava
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
0:45
NOYEN Hanne
(Belgium)
 
39th Fight [-57 kg]: Repechage
SUROVA Anna
(Ukraine)
00H10-
IWPIWP
0:56
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
 
40th Fight [-57 kg]: Repechage
WOESS Rosalie
(Austria)
00-011
IWPIWP
4:51
KARMAN Andrea
(Hungary)
 
41th Fight [-57 kg]: Repechage
KARCHAYEVA Aiida
(Kazakhstan)
01-10-
IWPIWP
1:21
PELLITTERI Silvia
(Italy)
 
42th Fight [-57 kg]: Repechage
NETSVIT Vladyslava
(Ukraine)
00110-
IWPIWP
1:21
DEBERDT Gaetane
(France)
 
43th Fight [-57 kg]: Repechage
LIPARTELIANI Eteri
(Georgia)
00-10-
IWPIWP
0:29
ZIEGLER Jana
(Germany)
 
44th Fight [-57 kg]: Repechage
KARMAN Andrea
(Hungary)
00210-
IWPIWP
3:20
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
 
45th Fight [-57 kg]: Semifinal
STEELE Josie
(Great Britain)
00110-
IWPIWP
3:51
NASCIMENTO Ketelyn
(Brazil)
 
46th Fight [-57 kg]: Semifinal
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
10-00-
IWPIWP
3:08
OBERAN Iva
(Croatia)
 
47th Fight [-57 kg]: Repechage
PELLITTERI Silvia
(Italy)
00-10-
IWPIWP
3:49
DEBERDT Gaetane
(France)
 
48th Fight [-57 kg]: Repechage
ZIEGLER Jana
(Germany)
10-001
IWPIWP
3:25
CORNELISSE Pleuni
(Netherlands)
 
49th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
DEBERDT Gaetane
(France)
10100-
IWPIWP
2:16
OBERAN Iva
(Croatia)
 
50th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
ZIEGLER Jana
(Germany)
01100-
IWPIWP
4:00
STEELE Josie
(Great Britain)
 
51th Fight [-57 kg]: Final
NASCIMENTO Ketelyn
(Brazil)
011001
IWPIWP
7:44
LOUIS SIDNEY Maryline
(France)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-