17.11.2019 [10:34:11]Junior European Judo Leibnitz 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -63 kg:
Fights

1st Fight [-63 kg]: Preliminary round
HAGELSKJAER Asta
(Denmark)
00-10-
IWPIWP
0:59
AKDENIZ Minel
(Turkey)
 
2nd Fight [-63 kg]: Preliminary round
DEN HARTOG Romee
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
1:02
GODO Livia
(Hungary)
 
3rd Fight [-63 kg]: Preliminary round
TARVERDIYEVA Fidan
(Azerbaijan)
002101
IWPIWP
3:03
LUDVIK Lia
(Slovenia)
 
4th Fight [-63 kg]: Preliminary round
SAINT ETIENNE Perrine
(France)
00201-
IWPIWP
5:01
SPELLMAN Olivia
(Great Britain)
 
5th Fight [-63 kg]: Preliminary round
HEGEDUS Hanga
(Hungary)
00-101
IWPIWP
2:51
FAVORINI Flavia
(Italy)
 
6th Fight [-63 kg]: Preliminary round
POHL Dena
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:17
MOMENTE Mariasole
(Italy)
 
7th Fight [-63 kg]: Preliminary round
DELEN Selina
(Belgium)
10-002
IWPIWP
2:14
PREDA Otilia
(Romania)
 
8th Fight [-63 kg]: Preliminary round
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
10100-
IWPIWP
5:04
AKDENIZ Minel
(Turkey)
 
9th Fight [-63 kg]: Preliminary round
ANTIPINA Anastasiya
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
0:25
HORVAT Ana
(Slovenia)
 
10th Fight [-63 kg]: Preliminary round
BABIC Lucija
(Croatia)
10-00-
IWPIWP
0:11
LEHTSALU Debora
(Estonia)
 
11th Fight [-63 kg]: Preliminary round
DEN HARTOG Romee
(Netherlands)
101003
IWPIWP
4:43
KROPSKA Natalia
(Poland)
 
12th Fight [-63 kg]: Preliminary round
DEKETER Manon
(France)
10-00-
IWPIWP
0:28
LINDNER Hana
(Slovenia)
 
13th Fight [-63 kg]: Preliminary round
PEDROTTI Irene
(Italy)
10100-
IWPIWP
0:17
KOENIG Marie
(Germany)
 
14th Fight [-63 kg]: Preliminary round
OLSEN Laerke
(Denmark)
101001
IWPIWP
2:13
ZACHOVA Renata
(Czech Republic)
 
15th Fight [-63 kg]: Preliminary round
SZYMANSKA Angelika
(Poland)
10-00-
IWPIWP
0:21
SADOUNI Marie
(Belgium)
 
16th Fight [-63 kg]: Preliminary round
WINZIG Annabelle
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:49
WOLFGANG Sarah
(Austria)
 
17th Fight [-63 kg]: Preliminary round
FAZLIU Laura
(Kosovo)
00-101
IWPIWP
2:05
LUDVIK Lia
(Slovenia)
 
18th Fight [-63 kg]: Preliminary round
REUMERMAN Kyra
(Netherlands)
011002
IWPIWP
4:35
SPELLMAN Olivia
(Great Britain)
 
19th Fight [-63 kg]: Preliminary round
DE VRIES Dewi
(Germany)
001011
IWPIWP
4:00
TAVCAR Zarja
(Slovenia)
 
20th Fight [-63 kg]: Preliminary round
KRISTO Katarina
(Croatia)
00-101
IWPIWP
4:27
FAVORINI Flavia
(Italy)
 
21th Fight [-63 kg]: Preliminary round
FREYTAG Antonia
(Germany)
11-011
IWPIWP
2:45
BEBOSHVILI Mzia
(Georgia)
 
22th Fight [-63 kg]: Preliminary round
POHL Dena
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:35
DELEN Selina
(Belgium)
 
23th Fight [-63 kg]: Preliminary round
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
01-00-
IWPIWP
4:00
ANTIPINA Anastasiya
(Ukraine)
 
24th Fight [-63 kg]: Preliminary round
BABIC Lucija
(Croatia)
10-00-
IWPIWP
2:09
DEN HARTOG Romee
(Netherlands)
 
25th Fight [-63 kg]: Preliminary round
DEKETER Manon
(France)
011001
IWPIWP
4:00
PEDROTTI Irene
(Italy)
 
26th Fight [-63 kg]: Preliminary round
OLSEN Laerke
(Denmark)
01200-
IWPIWP
4:00
SZYMANSKA Angelika
(Poland)
 
27th Fight [-63 kg]: Preliminary round
WINZIG Annabelle
(Germany)
01100-
IWPIWP
4:00
LUDVIK Lia
(Slovenia)
 
28th Fight [-63 kg]: Preliminary round
REUMERMAN Kyra
(Netherlands)
01100-
IWPIWP
4:00
TAVCAR Zarja
(Slovenia)
 
29th Fight [-63 kg]: Preliminary round
FAVORINI Flavia
(Italy)
00-10-
IWPIWP
2:15
FREYTAG Antonia
(Germany)
 
30th Fight [-63 kg]: Preliminary round
POHL Dena
(Germany)
01-002
IWPIWP
4:00
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
 
31th Fight [-63 kg]: Preliminary round
BABIC Lucija
(Croatia)
01-001
IWPIWP
4:00
DEKETER Manon
(France)
 
32th Fight [-63 kg]: Preliminary round
OLSEN Laerke
(Denmark)
10-012
IWPIWP
5:20
WINZIG Annabelle
(Germany)
 
33th Fight [-63 kg]: Preliminary round
REUMERMAN Kyra
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
0:30
FREYTAG Antonia
(Germany)
 
34th Fight [-63 kg]: Repechage
MOMENTE Mariasole
(Italy)
10-01-
IWPIWP
3:17
DELEN Selina
(Belgium)
 
35th Fight [-63 kg]: Repechage
LEHTSALU Debora
(Estonia)
00110-
IWPIWP
3:21
DEN HARTOG Romee
(Netherlands)
 
36th Fight [-63 kg]: Repechage
ZACHOVA Renata
(Czech Republic)
10-00-
IWPIWP
0:46
SZYMANSKA Angelika
(Poland)
 
37th Fight [-63 kg]: Repechage
SPELLMAN Olivia
(Great Britain)
10-00-
IWPIWP
0:36
TAVCAR Zarja
(Slovenia)
 
38th Fight [-63 kg]: Repechage
MOMENTE Mariasole
(Italy)
001011
IWPIWP
6:47
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
 
39th Fight [-63 kg]: Repechage
DEN HARTOG Romee
(Netherlands)
00-10-
IWPIWP
0:37
DEKETER Manon
(France)
 
40th Fight [-63 kg]: Repechage
ZACHOVA Renata
(Czech Republic)
00-011
IWPIWP
4:00
WINZIG Annabelle
(Germany)
 
41th Fight [-63 kg]: Repechage
SPELLMAN Olivia
(Great Britain)
10-00-
IWPIWP
0:00
FREYTAG Antonia
(Germany)
 
42th Fight [-63 kg]: Semifinal
POHL Dena
(Germany)
10-00-
IWPIWP
0:58
BABIC Lucija
(Croatia)
 
43th Fight [-63 kg]: Semifinal
OLSEN Laerke
(Denmark)
00-10-
IWPIWP
0:34
REUMERMAN Kyra
(Netherlands)
 
44th Fight [-63 kg]: Repechage
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
01-00-
IWPIWP
4:38
DEKETER Manon
(France)
 
45th Fight [-63 kg]: Repechage
WINZIG Annabelle
(Germany)
01-00-
IWPIWP
4:20
SPELLMAN Olivia
(Great Britain)
 
46th Fight [-63 kg]: Fight for 3rd place
RICKEN Mina Agneta
(Germany)
00-10-
IWPIWP
1:06
OLSEN Laerke
(Denmark)
 
47th Fight [-63 kg]: Fight for 3rd place
WINZIG Annabelle
(Germany)
10-001
IWPIWP
3:33
BABIC Lucija
(Croatia)
 
48th Fight [-63 kg]: Final
POHL Dena
(Germany)
012002
IWPIWP
4:51
REUMERMAN Kyra
(Netherlands)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-