27.07.2024
[15:44:54]
Junior European Judo Cup Prague 2021
Feedback
Category -60 kg:
Contest Sheet
-60 kg: Pool A
DAVLATOV, Sherzod
(
KAZ
)
DAVLATOV, Sherzod
(
KAZ
)
DAVLATOV, Sherzod
(
KAZ
)
NAERT, Olivier
(
BEL
)
NAERT, Olivier
(
BEL
)
HAMADI, Riwane
(
FRA
)
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
ISRAELYAN, Yuri
(
ARM
)
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
ISRAELYAN, Yuri
(
ARM
)
Winner Pool A
HRISTOV, Hristo
(
BUL
)
ISRAELYAN, Yuri
(
ARM
)
TRAPP, Noah
(
LUX
)
HRISTOV, Hristo
(
BUL
)
PIRIYEV, Javid
(
AZE
)
PIRIYEV, Javid
(
AZE
)
PIRIYEV, Javid
(
AZE
)
PIRIYEV, Javid
(
AZE
)
TERRANOVA, Rocco
(
ITA
)
TERRANOVA, Rocco
(
ITA
)
-60 kg: Pool B
BOTABAY, Nurmukhamet
(
KAZ
)
BOTABAY, Nurmukhamet
(
KAZ
)
BERNABEU RICO, Jaume
(
ESP
)
BERNABEU RICO, Jaume
(
ESP
)
BERNABEU RICO, Jaume
(
ESP
)
KUKHALEISHVILI, Luka
(
GEO
)
KUKHALEISHVILI, Luka
(
GEO
)
JEAN, Enzo
(
FRA
)
KUKHALEISHVILI, Luka
(
GEO
)
KUKHALEISHVILI, Luka
(
GEO
)
WELING, Bart
(
NED
)
WELING, Bart
(
NED
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
Winner Pool B
KLACAR, Dani
(
CRO
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
LUKE, Caldwell
(
GBR
)
KLACAR, Dani
(
CRO
)
HEGEDUS, Levente
(
HUN
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
HEGEDUS, Levente
(
HUN
)
DIERICKX, Nicolas
(
BEL
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
-60 kg: Pool C
AVERSA, Simone
(
ITA
)
AVERSA, Simone
(
ITA
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
PANDA, Lucas
(
FRA
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
OTIASHVILI, Gigi
(
GEO
)
OTIASHVILI, Gigi
(
GEO
)
GRAY, James
(
GBR
)
GRAY, James
(
GBR
)
GRAY, James
(
GBR
)
ZOROTOVIC, Nikola
(
CRO
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
ZOROTOVIC, Nikola
(
CRO
)
Winner Pool C
KURKOID, Heorhii
(
UKR
)
ZOROTOVIC, Nikola
(
CRO
)
KURKOID, Heorhii
(
UKR
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
STRMEN, Dalibor
(
SVK
)
STRMEN, Dalibor
(
SVK
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
ANDREYAN, Ashik
(
ARM
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
-60 kg: Pool D
MUSSAKHANOV, Abylay
(
KAZ
)
MUSSAKHANOV, Abylay
(
KAZ
)
GOC, Uluer
(
TUR
)
MUSSAKHANOV, Abylay
(
KAZ
)
SKOMRLJ, Ivan
(
CRO
)
GOC, Uluer
(
TUR
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
MERDIN, Emile
(
BEL
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
BRIARD, Jessy
(
FRA
)
MERDIN, Emile
(
BEL
)
FARKAS, Bence
(
HUN
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
FARKAS, Bence
(
HUN
)
Winner Pool D
PIPPA, Alessandro
(
ITA
)
FARKAS, Bence
(
HUN
)
PIPPA, Alessandro
(
ITA
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
DENSA, Luka
(
SLO
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
KUBALA, Vojtech
(
CZE
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
KUBALA, Vojtech
(
CZE
)
-60 kg: Repechage
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
DAVLATOV, Sherzod
(
KAZ
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
PIRIYEV, Javid
(
AZE
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
KLACAR, Dani
(
CRO
)
KLACAR, Dani
(
CRO
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
STANDKE, Maximilian
(
GER
)
KUKHALEISHVILI, Luka
(
GEO
)
ANDREYAN, Ashik
(
ARM
)
ANDREYAN, Ashik
(
ARM
)
STRMEN, Dalibor
(
SVK
)
ZOROTOVIC, Nikola
(
CRO
)
ZOROTOVIC, Nikola
(
CRO
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
GOMEZ LLORENS, Pedro
(
ESP
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
DENSA, Luka
(
SLO
)
DENSA, Luka
(
SLO
)
KUBALA, Vojtech
(
CZE
)
FARKAS, Bence
(
HUN
)
FARKAS, Bence
(
HUN
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
-60 kg: Fight for 3rd place
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
HOLOBORODKO, Mykyta
(
UKR
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
NERSESYAN, Yervand
(
ARM
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
-60 kg: Semifinal / Final
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
Winner Pool A
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
MARKHANBETOV, Merey
(
KAZ
)
Winner Pool B
SARDALASHVILI, Giorgi
(
GEO
)
ANDRASI, Marton
(
HUN
)
Winner Pool C
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
VALIZADA, Gasim
(
AZE
)
Winner Pool D
T
ori's
T
ournament
A
ssistant © 2000-2009 -IMPRINT-