24.04.2019 [17:54:52]Junior European Judo Cup St. Petersburg 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -90 kg:
Contest Sheet



-90 kg: Pool A
       
BLAHUSIAK, Miroslav (SVK)
      
  
BLAHUSIAK, Miroslav (SVK)
    
 
      
    
SUSULOV, Magomed (RUS)
  
SUSULOV, Magomed (RUS)
      
  
SUSULOV, Magomed (RUS)
    
LAMBACKA, Markus (FIN)
      
      
MURAO, Sanshiro (JPN)
DASAEV, Rasim (RUS)
     Winner Pool A
  
DASAEV, Rasim (RUS)
    
RYCIAK, Eryk (POL)
      
    
MURAO, Sanshiro (JPN)
  
MURAO, Sanshiro (JPN)
      
  
MURAO, Sanshiro (JPN)
    
GAFARLI, Rashid (AZE)
      


-90 kg: Pool B
       
YAGUBOV, Azar (AZE)
      
  
YAGUBOV, Azar (AZE)
    
KHAMKHOEV, Khamzat (RUS)
      
    
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
  
DE VOS, Raymon (NED)
      
  
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
    
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
      
      
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
     Winner Pool B
  
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
    
SHUMILOV, Gleb (RUS)
      
    
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
  
ZMEU, Vladimir (MDA)
      
  
SACHYLOVICH, Anton (BLR)
    
SACHYLOVICH, Anton (BLR)
      


-90 kg: Pool C
       
BONESCHANSKER, Tom (NED)
      
  
BONESCHANSKER, Tom (NED)
    
 
      
    
BONESCHANSKER, Tom (NED)
  
NGAYAP, Marc Francois (FRA)
      
  
GADZHIEV, Said (RUS)
    
GADZHIEV, Said (RUS)
      
      
BONESCHANSKER, Tom (NED)
MATVEICIUC, Eugen (MDA)
     Winner Pool C
  
MATVEICIUC, Eugen (MDA)
    
TURAC, Denis (SVK)
      
    
MATVEICIUC, Eugen (MDA)
  
SECHIN, Vladimir (RUS)
      
  
SECHIN, Vladimir (RUS)
    
TAGHIYEV, Ravan (AZE)
      


-90 kg: Pool D
       
OLDAK, Sebastian (POL)
      
  
OLDAK, Sebastian (POL)
    
 
      
    
BEKAURI, Mikheili (GEO)
  
BEKAURI, Mikheili (GEO)
      
  
BEKAURI, Mikheili (GEO)
    
LORSANOV, Mansur (RUS)
      
      
BEKAURI, Mikheili (GEO)
KOZAEV, Azamat (RUS)
     Winner Pool D
  
KOZAEV, Azamat (RUS)
    
SULLA, Simon (EST)
      
    
KOZAEV, Azamat (RUS)
  
SIDORYK, Aliaksandr (BLR)
      
  
MAHMADOV, Timur (TJK)
    
MAHMADOV, Timur (TJK)
      


-90 kg: Repechage
       
GAFARLI, Rashid (AZE)
      
  
DASAEV, Rasim (RUS)
    
DASAEV, Rasim (RUS)
   
SUSULOV, Magomed (RUS)
  
       
  
SUSULOV, Magomed (RUS)
    
      
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
DE VOS, Raymon (NED)
      
  
DE VOS, Raymon (NED)
    
YAGUBOV, Azar (AZE)
   
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
  
       
  
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
    
       
 
      
  
GADZHIEV, Said (RUS)
    
GADZHIEV, Said (RUS)
   
GADZHIEV, Said (RUS)
  
       
  
MATVEICIUC, Eugen (MDA)
    
      
LORSANOV, Mansur (RUS)
LORSANOV, Mansur (RUS)
      
  
LORSANOV, Mansur (RUS)
    
OLDAK, Sebastian (POL)
   
LORSANOV, Mansur (RUS)
  
       
  
KOZAEV, Azamat (RUS)
    


-90 kg: Fight for 3rd place
       
GOGOLADZE, Imeda (GEO)
      
  
BEKAURI, Mikheili (GEO)
    
BEKAURI, Mikheili (GEO)
      
       
LORSANOV, Mansur (RUS)
      
  
MURAO, Sanshiro (JPN)
    
MURAO, Sanshiro (JPN)
      


-90 kg: Semifinal / Final
       
MURAO, Sanshiro (JPN)
      
Winner Pool A 
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
    
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
      
Winner Pool B   
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
  
BONESCHANSKER, Tom (NED)
      
Winner Pool C 
BONESCHANSKER, Tom (NED)
    
BEKAURI, Mikheili (GEO)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-