29.03.2020 [23:09:50]European Judo Open Minsk 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -57 kg:
Fights

1st Fight [-57 kg]: Preliminary round
THEODORAKIS Asimina
(Austria)
10-003
IWPIWP
2:49
BUDZKO Kseniya
(Belarus)
 
2nd Fight [-57 kg]: Preliminary round
MUELLER Johanna
(Germany)
11-00-
IWPIWP
2:30
BABICH Volha
(Belarus)
 
3rd Fight [-57 kg]: Preliminary round
PODOLAK Arleta
(Poland)
11-003
IWPIWP
2:21
ZAYIROVA Sakina
(Azerbaijan)
 
4th Fight [-57 kg]: Preliminary round
NAIRNE Lele
(Great Britain)
102001
IWPIWP
6:57
SKRYPNIK Darya
(Belarus)
 
5th Fight [-57 kg]: Preliminary round
TROSHKA Valiantsina
(Belarus)
00310-
IWPIWP
4:53
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
6th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PALAGICHEVA Oleksandra
(Ukraine)
00110-
IWPIWP
2:16
BEISCHMIDT Ines
(Germany)
 
7th Fight [-57 kg]: Preliminary round
BOROVIK Valeria
(Belarus)
00310-
IWPIWP
4:29
PUREVSUREN Buyankhishig
(Azerbaijan)
 
8th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GOMES Wilsa
(Portugal)
001101
IWPIWP
3:45
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
9th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LIBEER Mina
(Belgium)
01-001
IWPIWP
4:18
THEODORAKIS Asimina
(Austria)
 
10th Fight [-57 kg]: Preliminary round
SKORA Mariia
(Ukraine)
002101
IWPIWP
5:18
MUELLER Johanna
(Germany)
 
11th Fight [-57 kg]: Preliminary round
CAGGIANO Giulia
(Italy)
002102
IWPIWP
6:52
PODOLAK Arleta
(Poland)
 
12th Fight [-57 kg]: Preliminary round
STARKE Pauline
(Germany)
012002
IWPIWP
7:48
NAIRNE Lele
(Great Britain)
 
13th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KOWALCZYK Julia
(Poland)
10-001
IWPIWP
5:03
BLAVIER Myriam
(Belgium)
 
14th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KARTHAUS Dewy
(Netherlands)
101002
IWPIWP
2:50
BEISCHMIDT Ines
(Germany)
 
15th Fight [-57 kg]: Preliminary round
GREENBERG Maayan
(Israel)
00-10-
IWPIWP
0:53
PUREVSUREN Buyankhishig
(Azerbaijan)
 
16th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KAZYULINA Anna
(Kazakhstan)
00-10-
IWPIWP
3:24
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
17th Fight [-57 kg]: Preliminary round
LIBEER Mina
(Belgium)
102003
IWPIWP
3:53
MUELLER Johanna
(Germany)
 
18th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PODOLAK Arleta
(Poland)
001101
IWPIWP
3:21
STARKE Pauline
(Germany)
 
19th Fight [-57 kg]: Preliminary round
KOWALCZYK Julia
(Poland)
10100-
IWPIWP
1:29
KARTHAUS Dewy
(Netherlands)
 
20th Fight [-57 kg]: Preliminary round
PUREVSUREN Buyankhishig
(Azerbaijan)
00-10-
IWPIWP
3:48
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
21th Fight [-57 kg]: Repechage
MUELLER Johanna
(Germany)
00-10-
IWPIWP
1:28
PODOLAK Arleta
(Poland)
 
22th Fight [-57 kg]: Repechage
KARTHAUS Dewy
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
0:35
PUREVSUREN Buyankhishig
(Azerbaijan)
 
23th Fight [-57 kg]: Semifinal
LIBEER Mina
(Belgium)
01-001
IWPIWP
4:19
STARKE Pauline
(Germany)
 
24th Fight [-57 kg]: Semifinal
KOWALCZYK Julia
(Poland)
11-003
IWPIWP
2:35
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
25th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
PODOLAK Arleta
(Poland)
01-10-
IWPIWP
2:55
MINENKOVA Ulyana
(Belarus)
 
26th Fight [-57 kg]: Fight for 3rd place
KARTHAUS Dewy
(Netherlands)
10-00-
IWPIWP
1:08
STARKE Pauline
(Germany)
 
27th Fight [-57 kg]: Final
LIBEER Mina
(Belgium)
00-011
IWPIWP
4:49
KOWALCZYK Julia
(Poland)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-