13.12.2019 [21:49:18]European Judo Open Minsk 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category -66 kg:
Fights

1st Fight [-66 kg]: Preliminary round
ACHMIZOV Kazbek
(Russia)
00-011
IWPIWP
4:00
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
 
2nd Fight [-66 kg]: Preliminary round
BUNESCU Vadim
(Moldova)
10-00-
IWPIWP
0:40
MUKTAROV Aidin
(Kyrgyzstan)
 
3rd Fight [-66 kg]: Preliminary round
MOISEI Oleksandr
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
2:49
KIELBASINSKI Lukasz
(Poland)
 
4th Fight [-66 kg]: Preliminary round
DANTE Amir
(Israel)
011002
IWPIWP
4:00
ZAMANOV Elbrus
(Azerbaijan)
 
5th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ALEKSANYAN Gourgen
(Belgium)
00310-
IWPIWP
2:12
CHERNYKH Ivan
(Russia)
 
6th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KARIMOV Tarlan
(Azerbaijan)
00-011
IWPIWP
4:00
MAMEIDOV Asim
(Ukraine)
 
7th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KURDIAN Andranik
(Russia)
003102
IWPIWP
3:20
AGIBAYEV Kairat
(Kazakhstan)
 
8th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MINKOU Dzmitry
(Belarus)
10-00-
IWPIWP
0:34
SAYENKO Mykola
(Ukraine)
 
9th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
10-001
IWPIWP
4:00
KLOKOV Andrej
(Lithuania)
 
10th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHTURBABIN Artyom
(Uzbekistan)
101002
IWPIWP
3:36
ZHUKOV Petr
(Russia)
 
11th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KARATKEVICH Siarhei
(Belarus)
00310-
IWPIWP
2:04
BUNESCU Vadim
(Moldova)
 
12th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VAN GANSBEKE Kenneth
(Belgium)
10-00-
IWPIWP
1:27
MOISEI Oleksandr
(Ukraine)
 
13th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SURAU Uladzislau
(Belarus)
01110-
IWPIWP
3:01
MARTIUSHEV Maksim
(Russia)
 
14th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
101003
IWPIWP
3:37
DANTE Amir
(Israel)
 
15th Fight [-66 kg]: Preliminary round
HILL Patrick
(Australia)
01211-
IWPIWP
3:42
SONOMDAGVA Chinzorig
(Mongolia)
 
16th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VIERU Denis
(Moldova)
003101
IWPIWP
3:07
CHERNYKH Ivan
(Russia)
 
17th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
11-001
IWPIWP
1:54
ASTAPAU Viachaslau
(Belarus)
 
18th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GRIGORYAN Aram
(Russia)
102002
IWPIWP
6:19
FASCINATO Samuele
(Italy)
 
19th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VAREY Gregg
(Great Britain)
00111-
IWPIWP
2:21
BOEV Timur
(Azerbaijan)
 
20th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SANDAL Sinan
(Turkey)
012002
IWPIWP
4:00
MISIROV Ismail
(Russia)
 
21th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SOARES Andre
(Portugal)
011112
IWPIWP
4:40
MAMEIDOV Asim
(Ukraine)
 
22th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MENAGED Yarin
(Israel)
101001
IWPIWP
1:56
AGIBAYEV Kairat
(Kazakhstan)
 
23th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MARTYSHCHENKO Anatolii
(Ukraine)
01-10-
IWPIWP
4:53
MUZHAILA Dzmitry
(Belarus)
 
24th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MINKOU Dzmitry
(Belarus)
01-10-
IWPIWP
4:42
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
 
25th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHTURBABIN Artyom
(Uzbekistan)
00-10-
IWPIWP
2:33
BUNESCU Vadim
(Moldova)
 
26th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VAN GANSBEKE Kenneth
(Belgium)
00201-
IWPIWP
4:00
MARTIUSHEV Maksim
(Russia)
 
27th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
10-00-
IWPIWP
1:18
SONOMDAGVA Chinzorig
(Mongolia)
 
28th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CHERNYKH Ivan
(Russia)
00210-
IWPIWP
1:47
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
 
29th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GRIGORYAN Aram
(Russia)
10-00-
IWPIWP
1:37
BOEV Timur
(Azerbaijan)
 
30th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SANDAL Sinan
(Turkey)
102002
IWPIWP
3:52
MAMEIDOV Asim
(Ukraine)
 
31th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MENAGED Yarin
(Israel)
101003
IWPIWP
3:44
MUZHAILA Dzmitry
(Belarus)
 
32th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
10-00-
IWPIWP
2:37
BUNESCU Vadim
(Moldova)
 
33th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MARTIUSHEV Maksim
(Russia)
10-01-
IWPIWP
1:23
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
 
34th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
00-11-
IWPIWP
1:46
GRIGORYAN Aram
(Russia)
 
35th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SANDAL Sinan
(Turkey)
002012
IWPIWP
4:00
MENAGED Yarin
(Israel)
 
36th Fight [-66 kg]: Repechage
BUNESCU Vadim
(Moldova)
00211-
IWPIWP
4:29
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
 
37th Fight [-66 kg]: Repechage
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
3:34
SANDAL Sinan
(Turkey)
 
38th Fight [-66 kg]: Semifinal
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
11-00-
IWPIWP
1:59
MARTIUSHEV Maksim
(Russia)
 
39th Fight [-66 kg]: Semifinal
GRIGORYAN Aram
(Russia)
10-00-
IWPIWP
1:17
MENAGED Yarin
(Israel)
 
40th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
012001
IWPIWP
6:20
MENAGED Yarin
(Israel)
 
41th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
MARANDIAN Karo
(Ukraine)
10-01-
IWPIWP
3:27
MARTIUSHEV Maksim
(Russia)
 
42th Fight [-66 kg]: Final
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
00-011
IWPIWP
4:00
GRIGORYAN Aram
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-