10.12.2019 [05:15:43]European Judo Open Minsk 2018 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category +100 kg:
Fights

1st Fight [+100 kg]: Preliminary round
KOSYASHNIKOV Mikhail
(Russia)
101002
IWPIWP
3:20
KOLBAY Temirlan
(Kazakhstan)
 
2nd Fight [+100 kg]: Preliminary round
SARKISIAN Stepan
(Russia)
10-001
IWPIWP
1:31
RADCHANKA Artsiom
(Belarus)
 
3rd Fight [+100 kg]: Preliminary round
ZHUPIKAU Ilya
(Belarus)
00110-
IWPIWP
2:38
KAZACHKOV Alexey
(Russia)
 
4th Fight [+100 kg]: Preliminary round
VAKHAVIAK Aliaksandr
(Belarus)
00-101
IWPIWP
3:08
KOSYASHNIKOV Mikhail
(Russia)
 
5th Fight [+100 kg]: Preliminary round
DIBRIN Nikita
(Russia)
10-003
IWPIWP
1:35
KARRO Tanel
(Estonia)
 
6th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
10-002
IWPIWP
3:49
CHERKASOV Mikhail
(Russia)
 
7th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TSIARPITSKI Uladzislau
(Belarus)
01-001
IWPIWP
4:00
ANTONOV Alexander
(Russia)
 
8th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
11-001
IWPIWP
3:19
SARKISIAN Stepan
(Russia)
 
9th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MACHUTADZE Nodar
(Ukraine)
00110-
IWPIWP
0:42
IVANOV Filipp
(Russia)
 
10th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
011001
IWPIWP
4:00
KAZACHKOV Alexey
(Russia)
 
11th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
10-003
IWPIWP
3:53
AMRENOV Talgat
(Kazakhstan)
 
12th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KOSYASHNIKOV Mikhail
(Russia)
00210-
IWPIWP
3:00
DIBRIN Nikita
(Russia)
 
13th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
00-102
IWPIWP
5:17
TSIARPITSKI Uladzislau
(Belarus)
 
14th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
00-10-
IWPIWP
1:01
IVANOV Filipp
(Russia)
 
15th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
002012
IWPIWP
4:47
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
 
16th Fight [+100 kg]: Repechage
KOSYASHNIKOV Mikhail
(Russia)
00310-
IWPIWP
5:49
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
 
17th Fight [+100 kg]: Repechage
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
0:00
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
 
18th Fight [+100 kg]: Semifinal
DIBRIN Nikita
(Russia)
00-10-
IWPIWP
2:42
TSIARPITSKI Uladzislau
(Belarus)
 
19th Fight [+100 kg]: Semifinal
IVANOV Filipp
(Russia)
101003
IWPIWP
3:23
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
 
20th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
10-003
IWPIWP
3:09
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
 
21th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
101002
IWPIWP
3:21
DIBRIN Nikita
(Russia)
 
22th Fight [+100 kg]: Final
TSIARPITSKI Uladzislau
(Belarus)
01-001
IWPIWP
4:41
IVANOV Filipp
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-