20.05.2019 [23:06:16]EC Veterans 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category M2 -73 kg:
Fights

1st Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
KULIKOV Alexey
(Russia)
0010-00003
IWYKPIWYKP
0:00
BENYAHYA Karim
(France)
 
2nd Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
LISAI Patrick
(France)
0000-10002
IWYKPIWYKP
1:20
MELKUS Michal
(Czech Republic)
 
3rd Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
NEVO Erez
(Israel)
0000100103
IWYKPIWYKP
0:00
BUDAGOV Vugar
(Azerbaijan)
 
4th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
KULIKOV Alexey
(Russia)
1100-0000-
IWYKPIWYKP
2:20
DETTERBERG Daniel
(Sweden)
 
5th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
MICILUZZO Salvatore
(Italy)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:47
RYZHYI Vitalii
(Ukraine)
 
6th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
MELKUS Michal
(Czech Republic)
000020010-
IWYKPIWYKP
0:00
GULIYEV Emil
(Azerbaijan)
 
7th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
PERREAUX Jerome
(France)
0000-00101
IWYKPIWYKP
0:00
LASKOWSKI Sebastian
(Poland)
 
8th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
MIJALKOVIC Marko
(Serbia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:00
ZARETSKIY Konstantin
(Russia)
 
9th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
DINARD Vincent
(France)
0000310001
IWYKPIWYKP
1:26
MAKSYMCHUK Borys
(Ukraine)
 
10th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
AYNIE David
(France)
000031000-
IWYKPIWYKP
0:23
BUDAGOV Vugar
(Azerbaijan)
 
11th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
SRAM Petr
(Czech Republic)
0000200101
IWYKPIWYKP
0:00
GADZIEV Rafail
(Russia)
 
12th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
KULIKOV Alexey
(Russia)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:11
RYZHYI Vitalii
(Ukraine)
 
13th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
GULIYEV Emil
(Azerbaijan)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
LASKOWSKI Sebastian
(Poland)
 
14th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
MIJALKOVIC Marko
(Serbia)
1000100004
IWYKPIWYKP
0:52
MAKSYMCHUK Borys
(Ukraine)
 
15th Fight [M2 -73 kg]: Preliminary round
BUDAGOV Vugar
(Azerbaijan)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
2:12
GADZIEV Rafail
(Russia)
 
16th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
BENYAHYA Karim
(France)
0000-10002
IWYKPIWYKP
1:44
DETTERBERG Daniel
(Sweden)
 
17th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
NEVO Erez
(Israel)
1000-00002
IWYKPIWYKP
1:31
AYNIE David
(France)
 
18th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
DETTERBERG Daniel
(Sweden)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:45
RYZHYI Vitalii
(Ukraine)
 
19th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
PERREAUX Jerome
(France)
000010010-
IWYKPIWYKP
0:00
GULIYEV Emil
(Azerbaijan)
 
20th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
ZARETSKIY Konstantin
(Russia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:00
MAKSYMCHUK Borys
(Ukraine)
 
21th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
NEVO Erez
(Israel)
1010-00002
IWYKPIWYKP
0:14
GADZIEV Rafail
(Russia)
 
22th Fight [M2 -73 kg]: Semifinal
KULIKOV Alexey
(Russia)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
LASKOWSKI Sebastian
(Poland)
 
23th Fight [M2 -73 kg]: Semifinal
MIJALKOVIC Marko
(Serbia)
0000-1010-
IWYKPIWYKP
1:44
BUDAGOV Vugar
(Azerbaijan)
 
24th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
RYZHYI Vitalii
(Ukraine)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
1:32
GULIYEV Emil
(Azerbaijan)
 
25th Fight [M2 -73 kg]: Repechage
MAKSYMCHUK Borys
(Ukraine)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
NEVO Erez
(Israel)
 
26th Fight [M2 -73 kg]: Fight for 3rd place
RYZHYI Vitalii
(Ukraine)
100010000-
IWYKPIWYKP
1:13
MIJALKOVIC Marko
(Serbia)
 
27th Fight [M2 -73 kg]: Fight for 3rd place
NEVO Erez
(Israel)
0010-0120-
IWYKPIWYKP
0:00
KULIKOV Alexey
(Russia)
 
28th Fight [M2 -73 kg]: Final
LASKOWSKI Sebastian
(Poland)
0000110001
IWYKPIWYKP
1:25
BUDAGOV Vugar
(Azerbaijan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-