20.06.2019 [05:12:40]EC Veterans 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category M3 -81 kg:
Fights

1st Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SIMON Eugen
(Germany)
101010000-
IWYKPIWYKP
0:12
THOMAS Stephane
(France)
 
2nd Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
LESNJAK Bogdan
(Slovenia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
2:22
STANCZAK Adam
(Sweden)
 
3rd Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
DUMSER Vincent
(France)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:51
MIDILLIOGLU M. Cem
(Turkey)
 
4th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
FARGE Fabien
(France)
0010100001
IWYKPIWYKP
0:00
HOLY Martin
(Czech Republic)
 
5th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SCHULT Mario
(Germany)
0010-10002
IWYKPIWYKP
0:14
ROSA Filippe
(Portugal)
 
6th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
HAUSER Tomas
(Czech Republic)
0100110001
IWYKPIWYKP
0:12
SZABO Ferenc
(Hungary)
 
7th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
PITTSCHAFT Enrico
(Germany)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
1:10
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
 
8th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
HRSTKA Zdenek
(Czech Republic)
000011000-
IWYKPIWYKP
0:59
DAROS Jerome
(France)
 
9th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SMEETS Ivo
(Netherlands)
000010010-
IWYKPIWYKP
0:00
ALEV Metin
(Turkey)
 
10th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
GRAU ALVAREZ Angel Luis
(Spain)
0010-00002
IWYKPIWYKP
0:00
CSILLAG Zsolt
(Hungary)
 
11th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
PACHTA Tomas
(Czech Republic)
0100100001
IWYKPIWYKP
1:00
COPAK Gabriel
(Slovakia)
 
12th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
KACZMARCZYK Roman
(Czech Republic)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:40
SALNIKOV Vitaly
(Russia)
 
13th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
KLUZIAK Tony
(France)
0000-0000-
IWYKPIWYKP
0:00
SANTORO Claudio
(Italy)
 
14th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
BOGIC Milan
(Serbia)
1000100001
IWYKPIWYKP
2:00
SAVIC Bogdan
(Slovenia)
 
15th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SIMON Eugen
(Germany)
1010-01001
IWYKPIWYKP
0:10
ABBASOV Azad
(Azerbaijan)
 
16th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
ELVEREN Zeyid
(Turkey)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
1:42
PAJKRT Karel
(Czech Republic)
 
17th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
KONOVALOV Alexander
(Russia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
2:37
GOLOVNEVS Vladislavs
(Latvia)
 
18th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
LESNJAK Bogdan
(Slovenia)
1000100002
IWYKPIWYKP
0:00
DUMSER Vincent
(France)
 
19th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
FARGE Fabien
(France)
000031100-
IWYKPIWYKP
1:19
ROSA Filippe
(Portugal)
 
20th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SZABO Ferenc
(Hungary)
000011000-
IWYKPIWYKP
0:11
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
 
21th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
DAROS Jerome
(France)
1010100001
IWYKPIWYKP
1:15
ALEV Metin
(Turkey)
 
22th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
GRAU ALVAREZ Angel Luis
(Spain)
0000-00001
IWYKPIWYKP
0:00
PACHTA Tomas
(Czech Republic)
 
23th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
SALNIKOV Vitaly
(Russia)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:11
SANTORO Claudio
(Italy)
 
24th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
BOGIC Milan
(Serbia)
0000100003
IWYKPIWYKP
0:00
SIMON Eugen
(Germany)
 
25th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
PAJKRT Karel
(Czech Republic)
000021000-
IWYKPIWYKP
1:00
KONOVALOV Alexander
(Russia)
 
26th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
LESNJAK Bogdan
(Slovenia)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:18
ROSA Filippe
(Portugal)
 
27th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
DAROS Jerome
(France)
 
28th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
GRAU ALVAREZ Angel Luis
(Spain)
0010100001
IWYKPIWYKP
0:00
SALNIKOV Vitaly
(Russia)
 
29th Fight [M3 -81 kg]: Preliminary round
BOGIC Milan
(Serbia)
0000110001
IWYKPIWYKP
2:12
KONOVALOV Alexander
(Russia)
 
30th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
STANCZAK Adam
(Sweden)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:00
DUMSER Vincent
(France)
 
31th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
HRSTKA Zdenek
(Czech Republic)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
3:00
ALEV Metin
(Turkey)
 
32th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
CSILLAG Zsolt
(Hungary)
0000210001
IWYKPIWYKP
0:17
PACHTA Tomas
(Czech Republic)
 
33th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
GOLOVNEVS Vladislavs
(Latvia)
000011000-
IWYKPIWYKP
0:00
PAJKRT Karel
(Czech Republic)
 
34th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
STANCZAK Adam
(Sweden)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
0:56
ROSA Filippe
(Portugal)
 
35th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
ALEV Metin
(Turkey)
0000101001
IWYKPIWYKP
0:00
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
 
36th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
PACHTA Tomas
(Czech Republic)
0000200001
IWYKPIWYKP
0:00
SALNIKOV Vitaly
(Russia)
 
37th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
PAJKRT Karel
(Czech Republic)
0010-1000-
IWYKPIWYKP
1:00
BOGIC Milan
(Serbia)
 
38th Fight [M3 -81 kg]: Semifinal
LESNJAK Bogdan
(Slovenia)
0000200003
IWYKPIWYKP
0:00
DAROS Jerome
(France)
 
39th Fight [M3 -81 kg]: Semifinal
GRAU ALVAREZ Angel Luis
(Spain)
000041000-
IWYKPIWYKP
0:52
KONOVALOV Alexander
(Russia)
 
40th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
ROSA Filippe
(Portugal)
000020000-
IWYKPIWYKP
0:00
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
 
41th Fight [M3 -81 kg]: Repechage
SALNIKOV Vitaly
(Russia)
000010000-
IWYKPIWYKP
0:00
BOGIC Milan
(Serbia)
 
42th Fight [M3 -81 kg]: Fight for 3rd place
IAKOVLEV Aleksei
(Russia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:51
GRAU ALVAREZ Angel Luis
(Spain)
 
43th Fight [M3 -81 kg]: Fight for 3rd place
BOGIC Milan
(Serbia)
0000300002
IWYKPIWYKP
0:00
DAROS Jerome
(France)
 
44th Fight [M3 -81 kg]: Final
LESNJAK Bogdan
(Slovenia)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:52
KONOVALOV Alexander
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-