17.08.2019 [17:01:42]EC Veterans 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category M4 -100 kg:
Fights

1st Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
CHELNOKOV Yuriy
(Russia)
0000300102
IWYKPIWYKP
0:00
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
 
2nd Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
SARANCHOV Valentyn
(Ukraine)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:41
LACOMBE William
(France)
 
3rd Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
CANIVET Christophe
(France)
000010010-
IWYKPIWYKP
0:00
ZUNINO Marco
(Italy)
 
4th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
GOURDON Jean-Philippe
(France)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
2:35
MALSAGOV Sulumbek
(Russia)
 
5th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
FATIYEV Yaman
(Azerbaijan)
1010-00001
IWYKPIWYKP
1:29
DIEL Markus
(Germany)
 
6th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
CARDOSO Thierry
(France)
0010110002
IWYKPIWYKP
0:00
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
 
7th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
AGAFONOV Mikhail
(Russia)
000011000-
IWYKPIWYKP
0:34
AKDEMIR Bayram
(Turkey)
 
8th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
MAZAEV Alexander
(Russia)
0000100002
IWYKPIWYKP
0:00
LACOMBE William
(France)
 
9th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
ZHUKOV Mikhail
(Russia)
0000101001
IWYKPIWYKP
0:00
ASGAROV Azar
(Azerbaijan)
 
10th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
SCHULEIT Boris
(Denmark)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
1:59
THEBAULT Bertrand
(France)
 
11th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
ZUNINO Marco
(Italy)
0000300002
IWYKPIWYKP
0:00
MALSAGOV Sulumbek
(Russia)
 
12th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
FATIYEV Yaman
(Azerbaijan)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:55
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
 
13th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
AKDEMIR Bayram
(Turkey)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
2:37
MAZAEV Alexander
(Russia)
 
14th Fight [M4 -100 kg]: Preliminary round
ASGAROV Azar
(Azerbaijan)
0010200001
IWYKPIWYKP
0:00
SCHULEIT Boris
(Denmark)
 
15th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
GOURDON Jean-Philippe
(France)
0000110201
IWYKPIWYKP
0:47
ZUNINO Marco
(Italy)
 
16th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
DIEL Markus
(Germany)
000011100-
IWYKPIWYKP
1:19
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
 
17th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
AGAFONOV Mikhail
(Russia)
0000110001
IWYKPIWYKP
2:14
MAZAEV Alexander
(Russia)
 
18th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
ZHUKOV Mikhail
(Russia)
100010100-
IWYKPIWYKP
1:00
SCHULEIT Boris
(Denmark)
 
19th Fight [M4 -100 kg]: Semifinal
MALSAGOV Sulumbek
(Russia)
1000100001
IWYKPIWYKP
1:48
FATIYEV Yaman
(Azerbaijan)
 
20th Fight [M4 -100 kg]: Semifinal
AKDEMIR Bayram
(Turkey)
000041100-
IWYKPIWYKP
0:49
ASGAROV Azar
(Azerbaijan)
 
21th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
ZUNINO Marco
(Italy)
0000100101
IWYKPIWYKP
0:00
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
 
22th Fight [M4 -100 kg]: Repechage
MAZAEV Alexander
(Russia)
0100100001
IWYKPIWYKP
0:00
ZHUKOV Mikhail
(Russia)
 
23th Fight [M4 -100 kg]: Fight for 3rd place
KANTOR Premysl
(Czech Republic)
1100-0000-
IWYKPIWYKP
1:00
AKDEMIR Bayram
(Turkey)
 
24th Fight [M4 -100 kg]: Fight for 3rd place
MAZAEV Alexander
(Russia)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
3:00
FATIYEV Yaman
(Azerbaijan)
 
25th Fight [M4 -100 kg]: Final
MALSAGOV Sulumbek
(Russia)
000020000-
IWYKPIWYKP
0:00
ASGAROV Azar
(Azerbaijan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-