26.06.2019 [16:04:05]EC Veterans 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category M5 -81 kg:
Fights

1st Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
IONOV Kirill
(Russia)
1100-0000-
IWYKPIWYKP
2:48
DESPREAUX Pierre
(France)
 
2nd Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
HEYNEN Joerg
(Germany)
0000101002
IWYKPIWYKP
0:00
CUMMINS Paul
(Ireland)
 
3rd Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
JOCIC Miroslav
(Serbia)
0120-0100-
IWYKPIWYKP
0:00
ANSALONI Alessandro
(Italy)
 
4th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
MORET Lionel
(France)
0000310001
IWYKPIWYKP
0:00
KOUHIA Jari
(Finland)
 
5th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
PANTILLON Gilbert
(Switzerland)
0000-00001
IWYKPIWYKP
0:00
GRIGORIEV Sergey
(Russia)
 
6th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
ZGONJANIN Zeljko
(Slovenia)
0000-1100-
IWYKPIWYKP
2:00
SWARTJES Bas
(Netherlands)
 
7th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
RINGENBACH Jean Francois
(France)
000041000-
IWYKPIWYKP
1:11
REDKIN Andrei
(Russia)
 
8th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
IONOV Kirill
(Russia)
1010-0000-
IWYKPIWYKP
0:33
CUMMINS Paul
(Ireland)
 
9th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
JOCIC Miroslav
(Serbia)
1100-00002
IWYKPIWYKP
0:50
KOUHIA Jari
(Finland)
 
10th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
PANTILLON Gilbert
(Switzerland)
1010-00001
IWYKPIWYKP
0:33
SEDAJ Radek
(Czech Republic)
 
11th Fight [M5 -81 kg]: Preliminary round
SWARTJES Bas
(Netherlands)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
1:36
REDKIN Andrei
(Russia)
 
12th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
DESPREAUX Pierre
(France)
0000110002
IWYKPIWYKP
1:00
CUMMINS Paul
(Ireland)
 
13th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
ANSALONI Alessandro
(Italy)
0000-10101
IWYKPIWYKP
1:00
KOUHIA Jari
(Finland)
 
14th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
GRIGORIEV Sergey
(Russia)
1100100101
IWYKPIWYKP
0:22
SEDAJ Radek
(Czech Republic)
 
15th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
RINGENBACH Jean Francois
(France)
0000-1010-
IWYKPIWYKP
1:37
SWARTJES Bas
(Netherlands)
 
16th Fight [M5 -81 kg]: Semifinal
IONOV Kirill
(Russia)
0000-00001
IWYKPIWYKP
0:00
JOCIC Miroslav
(Serbia)
 
17th Fight [M5 -81 kg]: Semifinal
PANTILLON Gilbert
(Switzerland)
001020000-
IWYKPIWYKP
0:00
REDKIN Andrei
(Russia)
 
18th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
CUMMINS Paul
(Ireland)
010010100-
IWYKPIWYKP
0:00
KOUHIA Jari
(Finland)
 
19th Fight [M5 -81 kg]: Repechage
GRIGORIEV Sergey
(Russia)
0100-0000-
IWYKPIWYKP
0:00
SWARTJES Bas
(Netherlands)
 
20th Fight [M5 -81 kg]: Fight for 3rd place
KOUHIA Jari
(Finland)
0000201001
IWYKPIWYKP
0:00
REDKIN Andrei
(Russia)
 
21th Fight [M5 -81 kg]: Fight for 3rd place
GRIGORIEV Sergey
(Russia)
0100200001
IWYKPIWYKP
0:00
JOCIC Miroslav
(Serbia)
 
22th Fight [M5 -81 kg]: Final
IONOV Kirill
(Russia)
0000-00001
IWYKPIWYKP
0:00
PANTILLON Gilbert
(Switzerland)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-