22.10.2019 [16:12:33]EC Veterans 2014 Feedback

Home
Competitors
Contest Sheet
PDF
Overview
Fights
Result
back...
Category M4 -100 kg:
Contest Sheet



M4 -100 kg: Pool A
       
CANIVET, Christophe (FRA)
      
  
CANIVET, Christophe (FRA)
    
 
      
    
ZUNINO, Marco (ITA)
  
ZUNINO, Marco (ITA)
      
  
ZUNINO, Marco (ITA)
    
 
      
      
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
GOURDON, Jean-Philippe (FRA)
     Winner Pool A
  
GOURDON, Jean-Philippe (FRA)
    
 
      
    
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
  
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
      
  
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
    
 
      


M4 -100 kg: Pool B
       
FATIYEV, Yaman (AZE)
      
  
FATIYEV, Yaman (AZE)
    
 
      
    
FATIYEV, Yaman (AZE)
  
DIEL, Markus (GER)
      
  
DIEL, Markus (GER)
    
 
      
      
FATIYEV, Yaman (AZE)
CARDOSO, Thierry (FRA)
     Winner Pool B
  
CARDOSO, Thierry (FRA)
    
 
      
    
KANTOR, Premysl (CZE)
  
CHELNOKOV, Yuriy (RUS)
      
  
KANTOR, Premysl (CZE)
    
KANTOR, Premysl (CZE)
      


M4 -100 kg: Pool C
       
AGAFONOV, Mikhail (RUS)
      
  
AGAFONOV, Mikhail (RUS)
    
 
      
    
AKDEMIR, Bayram (TUR)
  
AKDEMIR, Bayram (TUR)
      
  
AKDEMIR, Bayram (TUR)
    
 
      
      
AKDEMIR, Bayram (TUR)
MAZAEV, Alexander (RUS)
     Winner Pool C
  
MAZAEV, Alexander (RUS)
    
 
      
    
MAZAEV, Alexander (RUS)
  
SARANCHOV, Valentyn (UKR)
      
  
LACOMBE, William (FRA)
    
LACOMBE, William (FRA)
      


M4 -100 kg: Pool D
       
ZHUKOV, Mikhail (RUS)
      
  
ZHUKOV, Mikhail (RUS)
    
 
      
    
ASGAROV, Azar (AZE)
  
ASGAROV, Azar (AZE)
      
  
ASGAROV, Azar (AZE)
    
 
      
      
ASGAROV, Azar (AZE)
SCHULEIT, Boris (DEN)
     Winner Pool D
  
SCHULEIT, Boris (DEN)
    
 
      
    
SCHULEIT, Boris (DEN)
  
THEBAULT, Bertrand (FRA)
      
  
THEBAULT, Bertrand (FRA)
    
 
      


M4 -100 kg: Repechage
       
 
      
  
GOURDON, Jean-Philippe (FRA)
    
GOURDON, Jean-Philippe (FRA)
   
ZUNINO, Marco (ITA)
  
       
  
ZUNINO, Marco (ITA)
    
      
KANTOR, Premysl (CZE)
 
      
  
DIEL, Markus (GER)
    
DIEL, Markus (GER)
   
KANTOR, Premysl (CZE)
  
       
  
KANTOR, Premysl (CZE)
    
       
 
      
  
AGAFONOV, Mikhail (RUS)
    
AGAFONOV, Mikhail (RUS)
   
MAZAEV, Alexander (RUS)
  
       
  
MAZAEV, Alexander (RUS)
    
      
MAZAEV, Alexander (RUS)
 
      
  
ZHUKOV, Mikhail (RUS)
    
ZHUKOV, Mikhail (RUS)
   
ZHUKOV, Mikhail (RUS)
  
       
  
SCHULEIT, Boris (DEN)
    


M4 -100 kg: Fight for 3rd place
       
KANTOR, Premysl (CZE)
      
  
KANTOR, Premysl (CZE)
    
AKDEMIR, Bayram (TUR)
      
       
MAZAEV, Alexander (RUS)
      
  
MAZAEV, Alexander (RUS)
    
FATIYEV, Yaman (AZE)
      


M4 -100 kg: Semifinal / Final
       
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
      
Winner Pool A 
MALSAGOV, Sulumbek (RUS)
    
FATIYEV, Yaman (AZE)
      
Winner Pool B   
ASGAROV, Azar (AZE)
  
AKDEMIR, Bayram (TUR)
      
Winner Pool C 
ASGAROV, Azar (AZE)
    
ASGAROV, Azar (AZE)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-