30.03.2020 [21:47:23]Judo Grand-Prix Almaty 2016 Feedback

 










Category -52 kg:
Contest Sheet



-52 kg: Pool A
       
COHEN, Gili (ISR)
      
  
COHEN, Gili (ISR)
    
 
      
    
COHEN, Gili (ISR)
  
 
      
  
KIM, Mi-Ri (KOR)
    
KIM, Mi-Ri (KOR)
      
      
COHEN, Gili (ISR)
SUNDBERG, Jaana (FIN)
     Winner Pool A
  
SUNDBERG, Jaana (FIN)
    
 
      
    
SUNDBERG, Jaana (FIN)
  
NGUYEN THI, Quynh (VIE)
      
  
NGUYEN THI, Quynh (VIE)
    
GASONGO, Antoinette (BDI)
      


-52 kg: Pool B
       
GOMEZ, Laura (ESP)
      
  
GOMEZ, Laura (ESP)
    
 
      
    
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
  
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
      
  
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
    
TUITEKOVA, Aigunim (KAZ)
      
      
SKRYPNIK, Darya (BLR)
SKRYPNIK, Darya (BLR)
     Winner Pool B
  
SKRYPNIK, Darya (BLR)
    
 
      
    
SKRYPNIK, Darya (BLR)
  
 
      
  
THOUDAM, Kalpana Devi (IND)
    
THOUDAM, Kalpana Devi (IND)
      


-52 kg: Pool C
       
MUNKHBAATAR, Bundmaa (MGL)
      
  
MUNKHBAATAR, Bundmaa (MGL)
    
 
      
    
PERENC, Agata (POL)
  
PERENC, Agata (POL)
      
  
PERENC, Agata (POL)
    
MINGAZOVA, Lenariya (KAZ)
      
      
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
     Winner Pool C
  
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
    
 
      
    
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
  
STANKEVICH, Zhanna (ARM)
      
  
STANKEVICH, Zhanna (ARM)
    
 
      


-52 kg: Pool D
       
ADIYASAMBUU, Tsolmon (MGL)
      
  
ADIYASAMBUU, Tsolmon (MGL)
    
 
      
    
ADIYASAMBUU, Tsolmon (MGL)
  
 
      
  
KARASSAIKYZY, Kamshat (KAZ)
    
KARASSAIKYZY, Kamshat (KAZ)
      
      
PARK, Da Sol (KOR)
HEYLEN, Ilse (BEL)
     Winner Pool D
  
HEYLEN, Ilse (BEL)
    
 
      
    
PARK, Da Sol (KOR)
  
PARK, Da Sol (KOR)
      
  
PARK, Da Sol (KOR)
    
NGUYEN, Thuy (VIE)
      


-52 kg: Repechage
       
       
SUNDBERG, Jaana (FIN)
      
  
SUNDBERG, Jaana (FIN)
    
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
      
    
PARK, Da Sol (KOR)
  
       
  
PARK, Da Sol (KOR)
    
       
       
       
PERENC, Agata (POL)
      
  
PERENC, Agata (POL)
    
ADIYASAMBUU, Tsolmon (MGL)
      
    
PERENC, Agata (POL)
  
       
  
SKRYPNIK, Darya (BLR)
    
       


-52 kg: Semifinal / Final
       
COHEN, Gili (ISR)
      
Winner Pool A 
COHEN, Gili (ISR)
    
SKRYPNIK, Darya (BLR)
      
Winner Pool B   
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
  
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
      
Winner Pool C 
TSCHOPP, Evelyne (SUI)
    
PARK, Da Sol (KOR)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-