10.04.2020 [08:39:14]Grand-Prix Antalya 2018 Feedback

 










Category -52 kg:
Contest Sheet



-52 kg: Pool A
       
KRASNIQI, Distria (KOS)
      
  
KRASNIQI, Distria (KOS)
    
 
      
    
KRASNIQI, Distria (KOS)
  
CALISKAN, Damla (TUR)
      
  
CHISTANOVA, Sofia (RUS)
    
CHISTANOVA, Sofia (RUS)
      
      
KRASNIQI, Distria (KOS)
PRIMO, Gefen (ISR)
     Winner Pool A
  
PRIMO, Gefen (ISR)
    
 
      
    
PRIMO, Gefen (ISR)
  
PUREVSUREN, Buyankhishig (AZE)
      
  
PUREVSUREN, Buyankhishig (AZE)
    
 
      


-52 kg: Pool B
       
STANGAR, Anja (SLO)
      
  
STANGAR, Anja (SLO)
    
 
      
    
STANGAR, Anja (SLO)
  
OZDEK, Busra (TUR)
      
  
OZDEK, Busra (TUR)
    
 
      
      
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
     Winner Pool B
  
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
    
 
      
    
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
  
 
      
  
DHAMI, Maria (USA)
    
DHAMI, Maria (USA)
      


-52 kg: Pool C
       
PUPP, Reka (HUN)
      
  
PUPP, Reka (HUN)
    
 
      
    
PUPP, Reka (HUN)
  
 
      
  
PIERUCCI, Giulia (ITA)
    
PIERUCCI, Giulia (ITA)
      
      
GILES, Chelsie (GBR)
GILES, Chelsie (GBR)
     Winner Pool C
  
GILES, Chelsie (GBR)
    
 
      
    
GILES, Chelsie (GBR)
  
BOBRIKOVA, Daria (RUS)
      
  
BOBRIKOVA, Daria (RUS)
    
RUBINSTEIN, Madelene (NOR)
      


-52 kg: Pool D
       
TEMELKOVA, Betina (ISR)
      
  
TEMELKOVA, Betina (ISR)
    
 
      
    
TEMELKOVA, Betina (ISR)
  
CHEN, Chin-Ying (TPE)
      
  
CHEN, Chin-Ying (TPE)
    
 
      
      
TEMELKOVA, Betina (ISR)
KORKMAZ, Irem (TUR)
     Winner Pool D
  
KORKMAZ, Irem (TUR)
    
 
      
    
KORKMAZ, Irem (TUR)
  
 
      
  
EL IDRISSI, Kristin (USA)
    
EL IDRISSI, Kristin (USA)
      


-52 kg: Repechage
       
       
PRIMO, Gefen (ISR)
      
  
STANGAR, Anja (SLO)
    
STANGAR, Anja (SLO)
      
    
STANGAR, Anja (SLO)
  
       
  
TEMELKOVA, Betina (ISR)
    
       
       
       
PUPP, Reka (HUN)
      
  
PUPP, Reka (HUN)
    
KORKMAZ, Irem (TUR)
      
    
PUPP, Reka (HUN)
  
       
  
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
    
       


-52 kg: Semifinal / Final
       
KRASNIQI, Distria (KOS)
      
Winner Pool A 
KRASNIQI, Distria (KOS)
    
BABAMURATOVA, Gulbadam (TKM)
      
Winner Pool B   
KRASNIQI, Distria (KOS)
  
GILES, Chelsie (GBR)
      
Winner Pool C 
GILES, Chelsie (GBR)
    
TEMELKOVA, Betina (ISR)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-